Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conny
04-03-2020, 18:49
nowa usługa
Autor Wiadomość
Gardo Thir 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: BOZE JEHOWA TATA
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 26 Lut 2009
Wysłany: 09-02-2020, 16:13   nowa usługa

Siema no ja pomysl mam na usluge nowa :ddddDDDD
mianowicie:
opis uslugi: zablokowanie limitu ceny na targu na 24 godziny, nikt nie moze zmienic limitu na przedmiot przez 24 godziny :ddd
koszt uslugi: 10 mf
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 09-02-2020, 21:51   

koszt nie realny bo limit jest nadawany odgórnie.
po drugie jak ktoś licytuje coś to lepiej zrobić (ukryta aukcja) na 24h gdzi licytuje jedna osoba którą wpisujesz do tej licytacji, to lepsze niż blokowanie, bo wiesz e ten przedmiot nawet za 1gp trafi do kogoś i go nikt nie przebije
_________________
Stawiam na uczciwość, przyjaciół i wspaniałe chwile...
 
 
Gardo Thir 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: BOZE JEHOWA TATA
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 26 Lut 2009
Wysłany: 09-02-2020, 22:11   

louisie napisał/a:
koszt nie realny bo limit jest nadawany odgórnie.
po drugie jak ktoś licytuje coś to lepiej zrobić (ukryta aukcja) na 24h gdzi licytuje jedna osoba którą wpisujesz do tej licytacji, to lepsze niż blokowanie, bo wiesz e ten przedmiot nawet za 1gp trafi do kogoś i go nikt nie przebije


xDDDdd co ty piszesz typie w ogole

wczoraj zalicytowalem gem za limit a dzisiaj po zalogowaniu ktos mnie przebil czyli ktos musial zmienic ten limit, to mam na mysli
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 10-02-2020, 14:56   

Gardo Thir napisał/a:
louisie napisał/a:
koszt nie realny bo limit jest nadawany odgórnie.
po drugie jak ktoś licytuje coś to lepiej zrobić (ukryta aukcja) na 24h gdzi licytuje jedna osoba którą wpisujesz do tej licytacji, to lepsze niż blokowanie, bo wiesz e ten przedmiot nawet za 1gp trafi do kogoś i go nikt nie przebije


xDDDdd co ty piszesz typie w ogole

wczoraj zalicytowalem gem za limit a dzisiaj po zalogowaniu ktos mnie przebil czyli ktos musial zmienic ten limit, to mam na mysli


BOT jest adaptacyjny, rośnie popyt, rośnie podaż. Niestety, ale nie da się wykluczyć by robił to podczas braku aukcji na targu.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Rasista 
Użytkownik


Nick: Rasista
Level: 70
Dołączył: 28 Sie 2019
Wysłany: 28-02-2020, 13:07   

Udając się do sklepu, nie prosisz by obniżyli cenę a kupujesz mniej bądź zarabiasz więcej by Cię było na to stać.
Nie ma przymusu korzystania z pkt MF, gra jest całkowicie darmowa.- Co nie oznacza, że nie jest P2W : )))))

Ja bym chciał aby w grze wprowadzono takowe zmiany:

- likwidacja ograniczonej ilości tur w walkach na polu
- ekwipunek za pkt MF (upiorna, kobaltowa i inne śmieci które wykupiliśmy z targu)
- zmiana algorytmów statystyk + rozbudowanie inteligencji do 15 poleceń
- ekwipunek pod graczy 300+
- blokada broni dla przeciwnej profesji, czyli mag nie bije z fizyka i odwrotnie
- zniesienie zasady "mniejsza największa statystyka atakuje pierwsza"
- wywalić pierwszy atak zawsze celny
- pokazać manę w profilu maga, a w przypadku wojownika nadać statusy, odróżniające ilość siły
- aukcje dedykowane + aukcje z limitem = natychmiastowy koniec.



I co byś jeszcze chciał może opcja wgląd w staty innego gracza za 35mf??
Albo talon a ku i balon?,...
 
 
Gardo Thir 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: BOZE JEHOWA TATA
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 26 Lut 2009
Wysłany: 28-02-2020, 19:22   

Rasista napisał/a:
Udając się do sklepu, nie prosisz by obniżyli cenę a kupujesz mniej bądź zarabiasz więcej by Cię było na to stać.
Nie ma przymusu korzystania z pkt MF, gra jest całkowicie darmowa.- Co nie oznacza, że nie jest P2W : )))))

Ja bym chciał aby w grze wprowadzono takowe zmiany:

- likwidacja ograniczonej ilości tur w walkach na polu
- ekwipunek za pkt MF (upiorna, kobaltowa i inne śmieci które wykupiliśmy z targu)
- zmiana algorytmów statystyk + rozbudowanie inteligencji do 15 poleceń
- ekwipunek pod graczy 300+
- blokada broni dla przeciwnej profesji, czyli mag nie bije z fizyka i odwrotnie
- zniesienie zasady "mniejsza największa statystyka atakuje pierwsza"
- wywalić pierwszy atak zawsze celny
- pokazać manę w profilu maga, a w przypadku wojownika nadać statusy, odróżniające ilość siły
- aukcje dedykowane + aukcje z limitem = natychmiastowy koniec.



I co byś jeszcze chciał może opcja wgląd w staty innego gracza za 35mf??
Albo talon a ku i balon?,...



XDXDDD no ta nie stać mnie racja
Chodziło mi o to, ze zalicytowalem gemy za limit, po czym limit został zmieniony i ktoś mnie przebił co jest słabe bo dając limit chciałbym mieć świadomość, ze nie muszę pilnować już aukcji.
A post był ironią, nie spodziewam się niczego dobrze działającego.
Proszę zamknąć temat żeby nie musieli ludzie pokroju typa wyżej odkopywać.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 03-03-2020, 18:38   

Gardo Thir napisał/a:
Chodziło mi o to, ze zalicytowalem gemy za limit, po czym limit został zmieniony i ktoś mnie przebił co jest słabe bo dając limit chciałbym mieć świadomość, ze nie muszę pilnować już aukcji.


Na to odpowiedział Ci MiT dwa posty wyżej.

MiT napisał/a:
BOT jest adaptacyjny, rośnie popyt, rośnie podaż. Niestety, ale nie da się wykluczyć by robił to podczas braku aukcji na targu.


Zaznaczę.


Co do samego pomysłu, jest kiepski. Bot został zaprojektowany właśnie po to, żeby ten targ "funkcjonował". Jaki byłby sens targu gdybyś wystawiał coś za określony przez siebie limit i kupował to Twój kolega? Wolny rynek. Najśmieszniej by było jakby zdjąć limity na "określonych" przedmiotach/gemach których brakuje. Wtedy byś zobaczył o ile "ktoś" Cię może przelicytować ;)
 
 
Gardo Thir 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: BOZE JEHOWA TATA
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 26 Lut 2009
Wysłany: 04-03-2020, 12:17   

Aquagen napisał/a:
Gardo Thir napisał/a:
Chodziło mi o to, ze zalicytowalem gemy za limit, po czym limit został zmieniony i ktoś mnie przebił co jest słabe bo dając limit chciałbym mieć świadomość, ze nie muszę pilnować już aukcji.


Na to odpowiedział Ci MiT dwa posty wyżej.

MiT napisał/a:
BOT jest adaptacyjny, rośnie popyt, rośnie podaż. Niestety, ale nie da się wykluczyć by robił to podczas braku aukcji na targu.


Zaznaczę.


Co do samego pomysłu, jest kiepski. Bot został zaprojektowany właśnie po to, żeby ten targ "funkcjonował". Jaki byłby sens targu gdybyś wystawiał coś za określony przez siebie limit i kupował to Twój kolega? Wolny rynek. Najśmieszniej by było jakby zdjąć limity na "określonych" przedmiotach/gemach których brakuje. Wtedy byś zobaczył o ile "ktoś" Cię może przelicytować ;)


Typie XD po 1 rozumiem co ten mit tam napisał i to jasne jest dla mnie. Tłumaczyłem tylko co miałem na myśli mniej rozgarniętemu użytkownikowi forum.
Po 2 dzień po napisaniu tego posta, przerzuciłem już sobie golda wiec mnie to nie interesuje więcej.
Po 3 poprosiłem o zamknięcie tematu, czyli nie oczekuję już żadnych odpowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom