Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
błąd Jaskinia skalista
Autor Wiadomość
Ajbek 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 85
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 06 Kwi 2020
Wysłany: 06-04-2020, 06:45   błąd Jaskinia skalista

Dzień dobry,
Serwer:6,
Miasto Devos-Folhord
posiadam następujący problem, po pokonaniu Raps #3 i Serafina #3 w jaskini skalistej, a nastepnie po przejsciu przez mosty, odebranie skrzynek, oraz próba walki z Kalvadorem#2 i robotnikami(poległem), udałem się wyjsciem w stronę Folhord, następnie byłem za słaby i zginąłem zanim doszedłem do miasta.
Chciałem powtórzyć drogę lecz pierwszy most jest przesunięty i niestety nie mam możliwośći przejścia.
 
 
Muszyniak 
Użytkownik



Nick: Vexal/oswald kephart
Level: 5
Świat: 6
Dołączył: 13 Lip 2010
Wysłany: 06-04-2020, 13:59   

Powinieneś mieć możliwość udania się do Folhord za pomocą karawany, nawet jeśli nie dotarłeś wcześniej do miasta.
 
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 06-04-2020, 14:21   

Muszyniak napisał/a:
Powinieneś mieć możliwość udania się do Folhord za pomocą karawany, nawet jeśli nie dotarłeś wcześniej do miasta.


Jeśli nie doszedł do folhord to nie, nie ma opcji że będzie miał możliwość dostać się tam karawaną.
Pisz do Tomiego, bo wydaje mi się, że inaczej nie da rady przejść jaskini.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-04-2020, 15:18   

Jeśli przeszedłeś jaskinię, a zginąłeś przed miastem, w karawanie będzie Folhord.
Nie musisz z taką pierdołą pisać do admina, wystarczy że posłuchasz się ludzi z doświadczeniem ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 06-04-2020, 16:45   

MiT napisał/a:
Jeśli przeszedłeś jaskinię, a zginąłeś przed miastem, w karawanie będzie Folhord.
Nie musisz z taką pierdołą pisać do admina, wystarczy że posłuchasz się ludzi z doświadczeniem
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


Co ma do tego doświadczenie tępaku? Jeśli nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja to jasne, że nie będę wiedział co dalej z tym zrobić.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 06-04-2020, 16:56   

Mortred napisał/a:
MiT napisał/a:
Jeśli przeszedłeś jaskinię, a zginąłeś przed miastem, w karawanie będzie Folhord.
Nie musisz z taką pierdołą pisać do admina, wystarczy że posłuchasz się ludzi z doświadczeniem
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


Co ma do tego doświadczenie tępaku? Jeśli nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja to jasne, że nie będę wiedział co dalej z tym zrobić.


W takim razie po co zabierasz głos jeśli Ci się nie zdarzyła?
Rozumiem że chciałeś pomóc, ale obrażać kogoś - kto Cię słusznie poprawił to jak zwyzywanie policjanta za to że fotoradar zrobił Ci zdjęcie.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-04-2020, 18:54   

Aquagen napisał/a:
Mortred napisał/a:
MiT napisał/a:
Jeśli przeszedłeś jaskinię, a zginąłeś przed miastem, w karawanie będzie Folhord.
Nie musisz z taką pierdołą pisać do admina, wystarczy że posłuchasz się ludzi z doświadczeniem
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


Co ma do tego doświadczenie tępaku? Jeśli nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja to jasne, że nie będę wiedział co dalej z tym zrobić.


W takim razie po co zabierasz głos jeśli Ci się nie zdarzyła?
Rozumiem że chciałeś pomóc, ale obrażać kogoś - kto Cię słusznie poprawił to jak zwyzywanie policjanta za to że fotoradar zrobił Ci zdjęcie.


Doświadczenie właśnie na tym polega, że jesteś min. bogaty w "zdarzenia". Sugestia na przyszłość, byś zabierał głos w tematach, gdzie masz 100% pewności że wiesz co piszesz.

Miłego wieczoru
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom