Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd z depozytem
Autor Wiadomość
trocki
Użytkownik


Level: 29
Świat: 1+2+4
Dołączył: 17 Cze 2020
Wysłany: 17-06-2020, 06:30   Błąd z depozytem

Hej dzisiaj rano około godziny 7 na czas polski z depozytu wyjąłem kolczastą tarcze ale niema jej ani w depozycie ani nigdzie czy można sprawdzić co się stało?
Dodam że z nikim nie walczyłem , zabiłem kilka mobów i chciałem ją założyć bo wbiłem 29 lvl ale nie widać jej nigdzie.

[ Dodano: 18-06-2020, 11:36 ]
czy na jakąś powiedź trzeba czekać 7 dni czy ile ?
 
 
izanagi 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 674
Świat: 6
Dołączył: 31 Mar 2020
Skąd: Shinsoo
Wysłany: 18-06-2020, 20:16   

Admin nie zawsze siedzi na forum chyba że dodasz że zapłacisz za pomoc to sie zjawi w sekunde.
 
 
trocki
Użytkownik


Level: 29
Świat: 1+2+4
Dołączył: 17 Cze 2020
Wysłany: 19-06-2020, 06:58   

Zawsze myślałem że mfo2 upadło bo ludzie poprostu przeszli na nową wersję gry , ale widzę że ludzie zrezygnowali bo administracja ma w dupie ludzi xD serio to żałosne że od 2 dni nikt nawet nie pisał że to sprawdza ani nic takiego , poprostu wyjebane na ludzi , od czasu do czasu dodać jakis event żeby ktoś im jakieś pieniążki wysłał , no strasznie się zawiodłem na was ciekawe czy ten post zobaczycie. Hm... Czy to prawda że admin mfo jest homoseksualistą ? Bo nie widzę innego wytłumaczenia że aż tyle rzeczy ma w swojej dupie ?
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-06-2020, 08:51   Re: Błąd z depozytem

trocki napisał/a:
Hej dzisiaj rano około godziny 7 na czas polski z depozytu wyjąłem kolczastą tarcze ale niema jej ani w depozycie ani nigdzie czy można sprawdzić co się stało?
Dodam że z nikim nie walczyłem , zabiłem kilka mobów i chciałem ją założyć bo wbiłem 29 lvl ale nie widać jej nigdzie.

[ Dodano: 18-06-2020, 11:36 ]
czy na jakąś powiedź trzeba czekać 7 dni czy ile ?



Sprawdź raporty walk, może przegrałeś z kimś i Ci wypadła.
Przedmioty od tak nie znikają. Możliwe też że sprzedałeś przypadkiem jak "śmieci" usuwałeś z plecaka.
Napisz serwer na którym to się wydarzyło, nick postaci, jakieś szczegóły.

trocki napisał/a:
Zawsze myślałem że mfo2 upadło bo ludzie poprostu przeszli na nową wersję gry , ale widzę że ludzie zrezygnowali bo administracja ma w dupie ludzi xD serio to żałosne że od 2 dni nikt nawet nie pisał że to sprawdza ani nic takiego , poprostu wyjebane na ludzi , od czasu do czasu dodać jakis event żeby ktoś im jakieś pieniążki wysłał , no strasznie się zawiodłem na was ciekawe czy ten post zobaczycie. Hm... Czy to prawda że admin mfo jest homoseksualistą ? Bo nie widzę innego wytłumaczenia że aż tyle rzeczy ma w swojej dupie ?


Takimi komentarzami z pewnością polepszysz współpracę z ludźmi którzy mają Ci pomóc. Mam rozumieć że jak ukradną Ci rower (nie wierzę że masz samochód) i pójdziesz z tym na policję, to jak policjant od razu Cię nie przyjmie to krzyczysz HWDP i skaczesz po całym komisariacie?
 
 
trocki
Użytkownik


Level: 29
Świat: 1+2+4
Dołączył: 17 Cze 2020
Wysłany: 20-06-2020, 12:29   

nie, ale jeśli czekam na jaką kolwiek odpowiedź od administracji czy kogokolwiek 3 dni i nikt nawet na to nie spojrzy to czuje ze administracja ma na to głęboko wyjebane. Co do policji to zależy w jakiej sprawie i nie nic nie krzyczę tylko jeśli ich praca mi sie nie podoba to zgaszam to wyżej.
Napisałem ze wbiłem poziom wszedłem do miasta , w mieście wyciągnąłem tarcze z depozytu i chciałem ja założyć, wiem że od tak nic nie znika dlatego pisze ten pierdolony post.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-06-2020, 11:45   

trocki napisał/a:
nie, ale jeśli czekam na jaką kolwiek odpowiedź od administracji czy kogokolwiek 3 dni i nikt nawet na to nie spojrzy to czuje ze administracja ma na to głęboko wyjebane. Co do policji to zależy w jakiej sprawie i nie nic nie krzyczę tylko jeśli ich praca mi sie nie podoba to zgaszam to wyżej.
Napisałem ze wbiłem poziom wszedłem do miasta , w mieście wyciągnąłem tarcze z depozytu i chciałem ja założyć, wiem że od tak nic nie znika dlatego pisze ten pierdolony post.


Czyli kurierów też wyzywasz jak 3 dni czekasz? Zresztą, olewam temat, rozmowa na tym poziomie nie ma sensu.
 
 
trocki
Użytkownik


Level: 29
Świat: 1+2+4
Dołączył: 17 Cze 2020
Wysłany: 21-06-2020, 20:38   

Jeśli olewasz temat to milcz proszę , uważasz że na normalnym forum po moich słowach dalej bym nie dostał bana ? Oni mają to wszystko gleboko w dupie

[ Dodano: 24-06-2020, 05:59 ]
7 dni moi drodzy tyle czekam na jaką kolwiek odpowiedź , nieźle się tu bawicie w tym mfo xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom