Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Usługa "Poziom turniejowy"
Autor Wiadomość
CzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Uchiha Itachi
Level: 100
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Paź 2020
Wysłany: 07-10-2020, 16:42   Usługa "Poziom turniejowy"

Witam, moje konto jest zepsute. Gdy próbuję cofnąć lvl wyskakuje mi taki komunikat "Masz już poziom odpowiadający grupie turniejowej." a chciał bym cofnąć jeszcze o 2 grupy turniejowe, można to naprawić jakimś banem czy coś?
 
 
Qwiker 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 55
Wiek: 30
Dołączył: 02 Paź 2008
Wysłany: 08-10-2020, 00:23   

Musisz pisać do admina. By zwielokrotnić swoje szanse na pozytywną odpowiedź, musisz zmienić nick na jakiś bardziej "wiarygodny" np. MiTsubishi, MiTologia czy MiThril
 
 
CzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Uchiha Itachi
Level: 100
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Paź 2020
Wysłany: 08-10-2020, 17:30   

Dzięki za radę, zrobię jak mówisz.
Mit w porządku człowiek, ale chyba zostanę przy swoim nicku ;)
 
 
zhrQ
Użytkownik


Level: 100
Świat: 6
Dołączył: 06 Paź 2020
Wysłany: 21-10-2020, 19:13   

Rozwiązałeś problem? Mam to samo, 140lvl wbity i chce zjechać do 120 na S6 i komunikat:
"Masz już poziom odpowiadający grupie turniejowej." :v
 
 
ProFeSoR 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 21 Paź 2020
Wysłany: 25-10-2020, 10:01   

Witam. Mam problem na s6. Będąc w turnieju i po rozpoczęciu turnieju na s6 gdy wyszedłem przed miasto wbił mi się 71 poziom.Chciałbym prosić o cofnięcie lvla na poziom turniejowy, nie chce wydawać na MFY aby cofnąć lvl, gdyż to nie z mojej winy wbił mi się 71 lvl, tym bardziej że to było po rozpoczęciu turnieju...
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 25-10-2020, 10:49   

ProFeSoR napisał/a:
Witam. Mam problem na s6. Będąc w turnieju i po rozpoczęciu turnieju na s6 gdy wyszedłem przed miasto wbił mi się 71 poziom.Chciałbym prosić o cofnięcie lvla na poziom turniejowy, nie chce wydawać na MFY aby cofnąć lvl, gdyż to nie z mojej winy wbił mi się 71 lvl, tym bardziej że to było po rozpoczęciu turnieju...


z Twojej winy, jeśli turniej publiczny to wyszedłeś na pole zaraz po zapisach ale nie po wystartowaniu "00:01"- inaczej każdy miałby ten błąd
a jak prywatny, czytaj uważniej opisy
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
CzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Uchiha Itachi
Level: 100
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Paź 2020
Wysłany: 28-10-2020, 20:23   

zhrQ napisał/a:
Rozwiązałeś problem? Mam to samo, 140lvl wbity i chce zjechać do 120 na S6 i komunikat:
"Masz już poziom odpowiadający grupie turniejowej." :v

Niestety nie, napisanie do GM też pomogło, gdyż wiadomość jeszcze nie została odczytana.
Pozostaje spróbować sił na wyższym lvlu :D

[ Dodano: 28-10-2020, 20:25 ]
ProFeSoR napisał/a:
Witam. Mam problem na s6. Będąc w turnieju i po rozpoczęciu turnieju na s6 gdy wyszedłem przed miasto wbił mi się 71 poziom.Chciałbym prosić o cofnięcie lvla na poziom turniejowy, nie chce wydawać na MFY aby cofnąć lvl, gdyż to nie z mojej winy wbił mi się 71 lvl, tym bardziej że to było po rozpoczęciu turnieju...

Wbij 84lv, wygraj 2 turki, i masz cofnięcie za free ;)
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 03-11-2020, 01:11   

Qwiker napisał/a:
Musisz pisać do admina. By zwielokrotnić swoje szanse na pozytywną odpowiedź, musisz zmienić nick na jakiś bardziej "wiarygodny" np. MiTsubishi, MiTologia czy MiThril


Wchodzę na forum raz na miesiąc i nie ma opcji bym nie widział posta jak ktoś ciśnie po Micie. Czy nie ma zabawniejszych żartów?
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 05-11-2020, 21:00   

Aquagen napisał/a:
Qwiker napisał/a:
Musisz pisać do admina. By zwielokrotnić swoje szanse na pozytywną odpowiedź, musisz zmienić nick na jakiś bardziej "wiarygodny" np. MiTsubishi, MiTologia czy MiThril


Wchodzę na forum raz na miesiąc i nie ma opcji bym nie widział posta jak ktoś ciśnie po Micie. Czy nie ma zabawniejszych żartów?


Jakaś musi być tego przyczyna :lol:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-11-2020, 12:17   

Danio19 napisał/a:
Aquagen napisał/a:
Qwiker napisał/a:
Musisz pisać do admina. By zwielokrotnić swoje szanse na pozytywną odpowiedź, musisz zmienić nick na jakiś bardziej "wiarygodny" np. MiTsubishi, MiTologia czy MiThril


Wchodzę na forum raz na miesiąc i nie ma opcji bym nie widział posta jak ktoś ciśnie po Micie. Czy nie ma zabawniejszych żartów?


Jakaś musi być tego przyczyna :lol:


Fakt, uczestniczyliście w wojnie a wasze blizny się nie potrafią zagoić taki Wam sprawiłem ból :cool:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 06-11-2020, 14:18   

Cytat:
Fakt, uczestniczyliście w wojnie a wasze blizny się nie potrafią zagoić taki Wam sprawiłem ból :cool:


???
jakiej wojnie, chłopie, mówiąc o przyczynie miałem na myśli sposób prezencji taki jak powyżej i działanie ludziom na nerwy. Dość głęboko mam twoje, prehistoryczne już właściwie bycie gm i niesłuszne decyzje które podejmowałeś, nie żyje tym serio xD
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 06-11-2020, 17:51   

MiT napisał/a:
Fakt, uczestniczyliście w wojnie a wasze blizny się nie potrafią zagoić taki Wam sprawiłem ból
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


Chłopie, jedyne blizny jakie masz to po wypadach z rodzinką na wakacje, jak biegasz z siostrzyczką nieszczęśliwy po lasach i się wypierdolisz ;)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 07-11-2020, 01:51   

Jak zawsze w sedno :511: :-P
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom