Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Serwer testowy
Autor Wiadomość
jro
Użytkownik


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: RPG
Wysłany: 07-08-2006, 11:29   

Testowa wersja prawie nie rózni się niczym od zwykłej, jest tylko troszke inny tryb poruszania się, no i gra "na żywo"...

A skoro Twórca Gry wiedział, że go nie będzie, to po kiego pisał, że pod koniec lipca będzie update gry??? Jeśli nie jest w 200% pewny, to niech nie pisze następnym razem!!! Już raz zrobił wielkie świństwo z zmianą witalności i intela!
_________________
Odi Profanum Vulgus
"Ej to super rze jest dobrze,morze kiedys bydzie bajkowo i super,a teraz ni.....Kurde tak naprawde tylko jeno je dobre TYSKIE:)." --> kuzyn, to potrafi pocieszyć :D
 
 
Boleczek
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Chrząszczyżeboszyce, powiat Łękołody
Wysłany: 07-08-2006, 12:01   

jro napisał/a:
Testowa wersja prawie nie rózni się niczym od zwykłej, jest tylko troszke inny tryb poruszania się, no i gra "na żywo"...

A skoro Twórca Gry wiedział, że go nie będzie, to po kiego pisał, że pod koniec lipca będzie update gry??? Jeśli nie jest w 200% pewny, to niech nie pisze następnym razem!!! Już raz zrobił wielkie świństwo z zmianą witalności i intela!



Admin napisal ze chce wyprubowac nowy silnik mapy a co do reszty to sie zgadzam
 
 
Gość

Wysłany: 07-08-2006, 12:34   

dobra,skonczcie czat,znalazlem blad:



UWAGA!

TO NIE JEST FOTOMONTAZ!To jest zapisane w JPEG!
 
 
KayG
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Lip 2006
Skąd: z Gangu
Wysłany: 07-08-2006, 18:50   

mam postać na testowej wersji :P drain mi znalazł ;) juz sie biore do testu :D to dziwne ale na 10lvl wziełem solidiusa na hita :D ale jestem dobry ;)
 
 
 
Mleko
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2006, 19:31   

@Kayg
Nooo Soulodis to cienias ;)
Na 60 sie z nim super walczylo xD
 
 
KayG
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Lip 2006
Skąd: z Gangu
Wysłany: 07-08-2006, 21:05   


mam dwa błedy... to pierwszy @UP otworzyłem pzrejscie ale moscik sie nie otworzył ;) dobrze ze mogłem przejsc :]

a i jeszcze jedno niechce mi sie screenów robić ale ide sobie na 12lvl do leech kinga patrze po drodze 13 lvl bez prota sobie stoi mysle pokonam lecha i ide typa nawalic.... pokonałem leecha otworzyłem skrzynke zaawansowałem na 13lvl klikam na atakuj !!! iiii.... wyskakuje " Wybrana postać jest w trakcie walki.
Użyj strzałek aby poruszać się po mapie." lol niemoge typa atakować :/ shit

ps solidius to wcale nie mistrz :P
 
 
 
Mleko
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2006, 21:47   

Ajj to chyba nie bug , tez tak mialem ale w prawdziej wersji ..
koels stal pod miastem przez 3 min i to byo caly czas..
nie wiem oco z tym biega ?
 
 
jro
Użytkownik


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: RPG
Wysłany: 07-08-2006, 22:43   

hmm... Wiadomo, że Twórca Gry jest tylko człowiekiem i że ta gra nie jest najważniejsza, ale przy takiej liczbie napaleńców nie można podawać konkretnej daty, a nawet nie oplaca się przybliżonej - tak jest z każdą premierą :] Tyle, że przez brak update rezygnują kolejni (dobzi) gracze, na których pewnie by coś więcej zarobił ;)
_________________
Odi Profanum Vulgus
"Ej to super rze jest dobrze,morze kiedys bydzie bajkowo i super,a teraz ni.....Kurde tak naprawde tylko jeno je dobre TYSKIE:)." --> kuzyn, to potrafi pocieszyć :D
 
 
Tecon
Użytkownik



Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: Rybnik
Wysłany: 13-08-2006, 12:35   

Zoney napisał/a:
Ajj to chyba nie bug , tez tak mialem ale w prawdziej wersji ..
koels stal pod miastem przez 3 min i to byo caly czas..
nie wiem oco z tym biega ?


To chyba włancza sięwtedy jeśli masz walke w real time z bossem - nikt nie moze cię atakować, bo jestes w trakcie walki.
_________________
 
 
 
Mleko
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2006, 12:52   

Ale on stal pod obok eliaru

I nie piszcier juz w dziale "Zmiany" postow xD
Bo jak widze ze mam tam nie przeczytane to myslae ze tomi pisal o update xD
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2006, 13:56   

Proponuję pozamykać wszystkie inne fora w kategorii "Zmiany" a zostawic tylko to, bo do fora "Update 3.05.2006" juz nie powinno sie dac pisać...
Ostatnio zmieniony przez MapY 13-08-2006, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olzo
Użytkownik



Dołączył: 13 Sie 2006
Skąd: o0 kielce 0o
Wysłany: 13-08-2006, 22:39   

Witka ;) chcialbym sobie pograc na wersji testowej ale login ani haslo niewchodzi jak chce sie zalogowac a pisze ze login i haslo jak w normalnej wersji mf no to wpisuje nic ani zarejetrwoac sie nie moge ;P
Help me ! :P
 
 
 
Sir Coffey 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Dołączył: 29 Kwi 2006
Wysłany: 13-08-2006, 22:42   

Olzo napisał/a:
Witka ;) chcialbym sobie pograc na wersji testowej ale login ani haslo niewchodzi jak chce sie zalogowac a pisze ze login i haslo jak w normalnej wersji mf no to wpisuje nic ani zarejetrwoac sie nie moge ;P
Help me ! :P


Musiałeś się zarejestrować na MF po tym, kiedy wprowadzili wersję testową. Wszystkie konta, któe wtedy były zarejestrowane zostały tam dodane. Teraz nie masz już jak zagrać na wersji testowej.
I także proponuję, żeby tutaj już nic nie pisać i jeżeli można to pozamykać wszystkie tematy.
_________________
Kto nie podejmuje trudów walki, ten ponosi koszty straconych szans.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom