Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Areen
07-02-2010, 13:22
Ciekawostka dot. areny Folhord
Autor Wiadomość
Levusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 182
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Kielce
Wysłany: 15-10-2009, 21:31   Ciekawostka dot. areny Folhord

Otóż, nieraz słyszałem marudzenie graczy MF, którzy chcą mieć w logach walki z areny folhord, że takiej możliwości nie ma.

Jeśli chodzi o logi, fakt, nie da się. Jednak jest możliwość wklejenia sobie do prezentacji linku z walki z którymś z bossów na arenie.
Sprawa jest nieco utrudniona, przede wszystkim dlatego, że jedyny sposób zdobycia raportu swojej walki to odszukanie go po nr raportu w linku:

np. http://w2.my-fantasy.net/battle_report.php?r_id=14509399 - pogrubione nr trzeba po prostu zmieniać w pasku adresu, póki się nie znajdzie własnego.
Ułatwia to data + godzina walki w prawym górnym rogu strony raportu (ZAZNACZONE NA CZERWONO)



Jeżeli ktoś się już zdecyduje wrzucić sobie walki z bossami areny folhord, pokażę w dużym uproszczeniu, jak to zrobić, żeby po naciśnięciu ikonki bossa wyświetlał się raport walki.

Wchodzimy na byle jaki serwer hostingowy, który oferuje automatyczne linkowanie na strony internetowe.
PRZYKŁAD:



Tutaj macie ikonki pierwszych 10 bossów na arenie. Więcej znajdziecie TUTAJ












Mam nadzieję, że przyda się wam moja ciekawostka i jej zastosowanie.
_________________

Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom