Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mini zmiana
Autor Wiadomość
de_kajtus
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2006
Wysłany: 20-08-2006, 20:43   

Nie fair było to, że tą "Tibię" wycofano. Ludzie, ja też nie gram w tą grę, ale w przeciwieństwie do was wpadłem na pomysł kupienia Tibiowej kasy na Allegro. I mi wyszło, że za 10 zł moge mieć 100, a nie 35 MF. Więc skoro już jest taka okazja to sobie pomyślałem, że te MFy które mam wydam na ruchy a nie na reseta. Patrze.. a tu nie ma płacenia Tibią. To jest NIE FAIR! Skoro już coś wprowadzacie to bądźcie konsekwentni, albo chociaż zróbcie najpierw jakąś ankietę czy coś! Zgadzam się z Adiemusem - ta gra schodzi na psy [nie obrażając tych zwierząt rzecz jasna].
 
 
admin 
Twórca Gry!


Level: 1
Wiek: 38
Dołączył: 16 Cze 2005
Wysłany: 21-08-2006, 00:20   

Ta opcja jest ciągle aktywna

http://www.my-fantasy.net...arge&type=tibia
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 21-08-2006, 08:54   

i te osoby które grają w tibię będą miały lepiej od innych :roll: :roll: :roll: TO JEST NIE FAIR
_________________

Imię: Asharoth Nazwisko: Ilios Stan konta: 158G Wygląd Asharotha: Kolorowy | Szkic
...:::Dario:::...
 
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 21-08-2006, 09:42   

Nie, to już jest przegięcie!
Co to jest tibia czy MF?
Dobra, niektóre pomysły z tibi są OK (jak naprzykład czacha) ale te pie****** GP za punkty w MF?
To może jeszcze zrobimy doładowanie za kase z WoW-a, Guild Warsa, Diablo i innych gierek żeby było uczciwie?
To że nie gram w tibie (fe, syf) to znaczy że mam mieć gorszą postac?
Większość moich znajomych przestało w to gó*** grać właśnie dzięki MF a teraz znowu zaczną grać?
Co to za pomysł?
Wpadliście na niego właśnie dzięki tym idiotom co wysyłali punkty MF za te GP?
Ludzie opanujcie sie!

A do admina - Ty grasz w tibie i chcesz sobie tak zarobić?
Co jak co ale ja bym wolał real kase.
A jeśli grasz w tibie to lepiej by było gdybyś więcej czasu spędzał przy robieniu MFa
 
 
olio
Użytkownik


Dołączył: 29 Lip 2006
Wysłany: 21-08-2006, 10:18   

Aldarion ma rację w tym, że skoro w tibii można wyminiać gp na mf to czemu w innych też nie można. Akurat wątpię, żeby dużo osób grało w WoW-a, ale w takie Diablo 2 gra masa ludzi. Może teraz powinniście zrobić, że 5 pgm-ów (perfect gemów to 5 mf points). No, ale skoro admin gra w tibie i chce tam do czegoś dojść to proszę bardzo, ale nie kosztem tej gry! I ten link podany przez admina dziwnie działa. Jak z tego linku wchodzę widzę opcję wymiany kasy w tibii na mf points, ale jak się normalnie zaloguję to tam niczego nie ma.
 
 
Val Gaav 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Amarant
Level: 200
Wiek: 40
Dołączył: 09 Sty 2006
Wysłany: 21-08-2006, 14:21   

olio napisał/a:
Aldarion ma rację w tym, że skoro w tibii można wyminiać gp na mf to czemu w innych też nie można. Akurat wątpię, żeby dużo osób grało w WoW-a, ale w takie Diablo 2 gra masa ludzi. Może teraz powinniście zrobić, że 5 pgm-ów (perfect gemów to 5 mf points). No, ale skoro admin gra w tibie i chce tam do czegoś dojść to proszę bardzo, ale nie kosztem tej gry! I ten link podany przez admina dziwnie działa. Jak z tego linku wchodzę widzę opcję wymiany kasy w tibii na mf points, ale jak się normalnie zaloguję to tam niczego nie ma.


A w czym wam to tak bardzo przeszkadza
to znajdz osobe ktora gra w WoW albo Diablo i chce kase to mu dasz a on Ci da MFy
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 21-08-2006, 14:39   

Tak, porzycz coś koledze który da tą rzecz drugiemu koledze i ten da ją bratu który zna kolesia któremu to potrzebne.

Czemu ci co grają w tibie są ważniejsi?
Ja chce równouprawnienia - skoro można coś wymieniać w tibi to ja chce wymieniać rzeczy z innych gier, nie siedząc 12h przed monitorem i spamując szukać frajera ktory chce mi eska wysłać.
 
 
Val Gaav 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Amarant
Level: 200
Wiek: 40
Dołączył: 09 Sty 2006
Wysłany: 21-08-2006, 14:45   

Aldarion napisał/a:
Tak, porzycz coś koledze który da tą rzecz drugiemu koledze i ten da ją bratu który zna kolesia któremu to potrzebne.

Czemu ci co grają w tibie są ważniejsi?
Ja chce równouprawnienia - skoro można coś wymieniać w tibi to ja chce wymieniać rzeczy z innych gier, nie siedząc 12h przed monitorem i spamując szukać frajera ktory chce mi eska wysłać.


to po co sie dusisz
jak ci nie pasuje to zacznij grac w tibie
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 21-08-2006, 14:55   

Ale moze tibia mi sie nie podoba?
Gdbybym chciał grac to bym już dawno zaczął grać.
Ja chce grać w MFa a nie w tibie!
Jak ktoś chciał zamienić gp na punkty mf to siedział i pisał!
Po co w ogóle taka opcja?

Cytat:
to po co sie dusisz


o co chodzi?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom