Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tomi
09-01-2008, 12:55
Niesłuszne ostrzeżenia
Autor Wiadomość
Kola
Użytkownik Roku 2006!



Level: 19
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2005
Wysłany: 25-08-2007, 12:13   

Nie bądź taki skromny, wcale nie =] Maksymalnie miałem chyba 3...
Trzym się Ald i nie daj się :613:
 
 
matbar07 
Użytkownik


Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2007
Wysłany: 07-09-2007, 21:42   

Ja dostałem jakieś głupie ostrzeżenie o wartości 2 .Bo ten co je dał jest jakiś nie pełno sprytny.
Tłumaczę sie w temacie że nie mam multi a ni mój brat i kolega a on mi daje ostrzeżenie.
Za to że mówię prawdę o [GM] dislike.
Ostatnio napisała mojemu bratu o tym że nie mamy w prezentacji napisane że gram z bratem i kolega na jednym komputerze.A to właśnie mamy wielkimi literami napisane.
Nie moja wina że ona nie umie czytac.Dała mojemu bratu kare za podwójne konto a mi i koledze całkiem zablokowała konto.Piszemy do niej że jesteśmy nie winni a ona dała nas do ignorowanych i zablokowała chamsko i bezczelnie możliwośc składania dalszych zażaleń.
Mówiła że mój kolega logował sie tylko u mnie i mojego brata.A on sie logował u wielu osób.
Bo on nie ma neta.Krótko mówiąc ,,Mówic do słupa a słup jak dupa''
To tyle.Za kogo sie ona uważa.

Jak chce żeby ją ktoś dobrze traktował to niech innych też szanuje.
Ona też musi se na coś zasłużyc.No i co że jest dziewczynom.

[ Dodano: 07-09-2007, 21:49 ]
Jakiś tam [GM] Shell zamknął mój bardzo waży temat.To jest chamstwo.Oni sie boją że ich przekręty sie wydadzą.
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-09-2007, 23:52   

matbar07 napisał/a:
Ostatnio napisała mojemu bratu o tym że nie mamy w prezentacji napisane że gram z bratem i kolega na jednym komputerze.A to właśnie mamy wielkimi literami napisane.

Kłamca. Ani do Matak ani do Fire ani do Argon na s 1 nie wysłałam wiad. o treści "brak informacji o rodzinie" w prezentacji etc. Odpisałam tylko na zażalenia oraz, że nie mieć za spamowanej skrzynki na zwykłej postaci w grze.
matbar07 napisał/a:
Dała mojemu bratu kare za podwójne konto a mi i koledze całkiem zablokowała konto.Piszemy do niej że jesteśmy nie winni a ona dała nas do ignorowanych i zablokowała chamsko i bezczelnie możliwośc składania dalszych zażaleń.

powtórzę się 100% multikonta. Napisałam w zażaleniach dlaczego, nikogo nie ubliżając ani nie atakując ... tylko tłumacząc. Dlatego Twoja reakcja jest całkowicie nie na miejscu.

Ps. GM Zyga np. popiera moje zdanie o 100% multikontach.
O braku neta, ciągłych logowaniach tej postaci (np. całe wakacje) z tego samego miejsca co Matak i Argon nie było mowy... istniała i istnieje tylko mała wzmianka pt. "czasem u kolegów" a to wobec nieprzerywanego jednostajnego logowania jest duża różnica, po prostu czymś całkowicie innym. w 99% przypadków jest to próba ukrycia multikonta. A więc skoro Fire jest 100% multikontem to i "rzekomy" brat zostaję zaliczony do "multikonta".
Koniec rozmowy.
 
 
Zahir 
Game Master



Profesja: Wojownik
Level: 206
Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 19-09-2007, 09:03   

Ja tylko chcialem napisac w kwestii przypomnienia. To, ze napiszecie sobie w prezentacji o tym, ze gracie z siostra, bratem, tesciem, babcia, wujkiem, trzema kuzynami i dwoma kuzynkami, sasiadem, ogrodnikiem i.... nie wiem kim jeszcze - jest dla GM tylko swego rodzaju informacja. Nie uzasadnia to zakladania dla jednej osoby dodatkowych kont. GM ma narzedzia, by zweryfikowac, czy konta sa multikontami. Ponadto, jesli juz piszecie o rodzenstwie, napiszcie nicki swojego rodzenstwa.
Dodatkowo jeszcze powiem, ze to, ze piszecie, ze macie siec osiedlowa (kopiujac tekst z tabeli kar) i robicie sobie kolejne multikonta, to nie dziwcie sie, ze beda one likwidowane przez GM.
_________________
Zdarza się, że chorąży wieje w przeciwną stronę niż sztandar S. Lec
 
 
Son Gohan 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Son Gohan
Level: 22
Dołączył: 18 Wrz 2007
Wysłany: 19-09-2007, 17:36   

mam takie pytanie ile trwa ban na IP ??
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 19-09-2007, 17:37   

dożywotnio.
do końca świata i 1 dzień dłużej! ;)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Son Gohan 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Son Gohan
Level: 22
Dołączył: 18 Wrz 2007
Wysłany: 19-09-2007, 17:44   

nie no dobra na serio pytam ile ?
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 19-09-2007, 17:46   

a ja serio odpowiadam... na zawsze. for ever. na (200-twojeIQ)^20 lat . . .
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Etolo
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Infernus
Dołączył: 11 Sie 2007
Wysłany: 19-09-2007, 17:51   

Chyba że ktoś go zdejmie ;)
_________________
 
 
Bronkz 
Użytkownik



Nick: Sonny/Doherty
Level: 69
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lip 2007
Wysłany: 19-09-2007, 18:10   

Son Gohan napisał/a:
mam takie pytanie ile trwa ban na IP ??


Polecam Hyde Ip g;)
_________________
dla starych znajomych
https://www.facebook.com/kuba.owsian.3
dodawać miśki :d
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-11-2007, 22:29   

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=238717#238717 <- Dostałem ostrzeżenie bo sie kłuciłem z innym userem. ADIHC upomniał mnie i sie uspokoiłem, jednak on mimo to wstawił mi ostra :evil: Tak samo jak w realu - jak rozmawiasz w sql to najpierw dostajesz ostrzeżenie od nauczyciela a dopiero potem jedynke/uwagę jeśli nadal gada. Ja sie uspokoiłem i napisałem, że rozumiem więc nie wiem o co mu (z całym szacunkiem chodizło)

Ci moderatorzy robią sie coraz bardziej przewrażliwieni
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-11-2007, 22:33   

Dobrze wiesz, ze zasluzyles na tego ostra nawet bez ostrzegania ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 01-11-2007, 22:35   

Niby tak, ale jak sie widzi takie posty to aż sie prosi by zbesztać ...
_________________
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-11-2007, 22:51   

Jak widzę takie posty jak wasze, to mam ochotę was obu zbesztać. Wyzywanie się od 7-latków jest na poziomie przedszkola, na forum wymagamy co najmniej poziomu podstawówki ;) Na dodatek ta "rozmowa" ciągnęła się przez kilka postów. Masz rację, ADI nie powinien upominać tylko od razu wstawić po ostrzeżeniu, ale tak czy inaczej kara według mnie zasłużona.
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 03-11-2007, 22:50   

Ja dostałem posta za SPAM,ale uważam,że to niesłusznie.
1.Napisałem post o właściwej treści i dopisałem jeszcze PS. i tam była wiadomość to pewnego gracza,który się udzielał.Myślę,że przez to dostałem ostra-wydaję mi się,że nieuczciwie :neutral: .Chociaż mogłem dostać ostra za jakiś inny temat,ale chciałbym się dowiedzieć na jaki :sad:

Za ten post nie dawajcie mi ostra-please.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom