Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tomi
09-01-2008, 12:55
Niesłuszne ostrzeżenia
Autor Wiadomość
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 03-11-2007, 23:42   

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=14525&postdays=0&postorder=asc&start=54 a to to twoim zdaniem co to jest jak nie spam ? no i wygasiłeś a jest to niezgodne z regulaminem, koniec dyskusji
_________________


 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 06-01-2008, 20:49   

Więc ostrzeżenie jest od Kactuzza, ale mniejsza z tym opiszę jak to było :)

Użytkownik Pablo Napisał taki temat:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=17432
Był długo nie obecny i chyba nie wiedział, że w polu s kąd nie można wpisywać głupot.
Miał wpisane tak:
Skąd: z Tamtąd

Więc napisałem do niego pw (był nie świadomy więc chciałem go uświadomić i uchronić o ostrzeżenia)

Cytat:
Od: Marcin
Do: Pablo
Wysłany: Dzisiaj 17:50
Temat: Pole skąd:
Zmień pole bo za to jest ostr :)


Po czym dostał ostra od Kactuzza:
Cytat:
Pole "skąd".
http://www.my-fantasy.net...pic.php?t=12541

Link: https://forum.mfo2.pl/warnings.php?mode=detail&userid=501

Myślę, że moderator powinien pomyśleć trochę, że użytkownika długo nie było i mógł być nieświadom tego ponieważ taka ustawa weszła dopiero "Wysłany: 10-05-2007, 15:08 Pole "Skąd" " i mogło go od tego czasu nie być a nie dawać ostrzeżenie.

Następnie oburzyłem się sytuacją i napisałem pw do kactuzza:

Cytat:
Od: Marcin
Do:kactuzz
Wysłany: Dzisiaj 18:26
Temat: Pole skąd!
I co fajnie było dać mu ostra za to ?
tak chodzi mi o pablo, tyle się nie logował jak jeszcze nie było to wprowadzone, a odrazu go uprzedziłem, lecz ty "moderator" lubisz dać ostra no nie ? trudno było napisać by zmienił ?


Otrzymałem wiadomość zwrotną:
Cytat:
Od: kactuzz
Do: Marcin
Wysłany: Dzisiaj 18:57
Temat: Re: Pole skąd! Cytuj wiadomość
A ty co jego adwokat?
Regulamin to regulamin.
I radze ci nie wtykac nosa tam gdzie nie trzeba.


No to napisałem:
Cytat:
Od: Marcin
Do:kactuzz
Wysłany: Dzisiaj 19:18
Temat: Re: Pole skąd!
Tam gdzie trzeba to ja wiem, a ty nie skacz zieloniutki.

Wiesz masz moderatora, ale chyba nie wiesz jak się nim posługiwać.

Wiadomość Zwrotna od Kactuzza:
Cytat:
Od: kactuzz
Do: Marcin
Wysłany: Dzisiaj 19:22
Temat: Re: Pole skąd! Cytuj wiadomość
Człowieku weź wyluzuj bo co post mnie denerwujesz.

Ja cię co post denerwuję ? przepraszam w jakim sensie, że wypowiadam się ? - od tego stworzyli fora.

Napisałem ostatnią wiadomość:
Cytat:
Od: Marcin
Do: kactuzz
Wysłany: Dzisiaj 19:39
Temat: Re: Pole skąd!
Pamiętaj jak masz nerwa, wyżyj się na klawiaturze bo przez klawiature może z siebie zrobić ciote


I dostałem ostrzeżenie:
Cytat:
Dd ciot możesz sobie wyzywać kogoś co sobie na to pozwoli.
Ja do nich nie należe!

Link: https://forum.mfo2.pl/warnings.php?mode=detail&userid=15661

Przepraszam umiemy czytać ze zrozumieniem ? gdzie ja cię nazwałem ciotą ? - chyba Ci się pomyliło lub ze złości ostry wstawiasz a tak moderator nie postępuje.
_____________________________________________
Powiem, że na b.dużej liczebności for, za pole skąd nie są stawiane ostrzeżenia, bo czy to komuś przeszkadza? uraża jego mniemanie ?

Mirek jeszcze za czasów admina wspominał, ze głupotą jest wstawianie ostryg za pole skad w temacie o "Ratować forum" i wspomniał, aby nie karać za to. Nie wiem dlaczego nie zostało to oficjalnie ogłoszone.


A czy ja coś złego zrobiłem, że chciałem komuś pomóc i poinformować go ?
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 06-01-2008, 20:57   

Ja regulaminu nie wymyślałem.
A na to kiedy on się logował nie patrzyłem, pole skąd: z lasu - niezgodne z regulaminem? - niezgodne. Więc w czym problem?

Marcin napisał/a:
Pamiętaj jak masz nerwa, wyżyj się na klawiaturze bo przez klawiature może z siebie zrobić ciote

A to czy kogoś to obraża czy nie to jest sprawa indywidualna.
A, że ja należe do tych co tego nie tolerują to masz pecha. Trzeba było się zastanowić 2x zanim napisałeś pw.
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 06-01-2008, 20:58   

"Nie wiem dlaczego nie zostało to oficjalnie ogłoszone. "
może dlatego, że info dot. pola skąd jest zawarte w głównym i najpierwsiejszym regulaminie forum ? g;)
a co do ostra...
"A czy ja coś złego zrobiłem, że chciałem komuś pomóc i poinformować go ?"
tu nic złego nie ma, ale bulwers, że koleś dostał ostra to już przesada, szczególnie te ostatnie PW g;)
_________________


 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-01-2008, 21:02   

Sam Mirek stworzył temat zatytułowany Netykieta , zasady i regulamin na Forum!. Temat został założony baaaardzo dawno temu (26 czerwca 2005) i jak widać od tego czasu nie był zmieniany. Możemy w nim przeczytać co następuje:
Cytat:
Pole 'Skąd' znajdujące się w profilu użytkownika służy do wpisania miejscowości, regionu lub kraju, w jakim mieszkasz. Niedozwolone jest umieszczanie tam wszelkich innych treści (dotyczy także prefiksu/sufiksu 'City' w nazwach polskich miast) - miejsce na takowe znajduje się w sygnaturze. Oczywiście wypełnienie pola 'Skąd' nie jest wymagane.

Tak więc kara nadana przez kactuzza była, według regulaminu, nadana Pablo słusznie.

OK, tą sprawę mamy załatwioną. Teraz sprawa "rozmowy" Twojej z kactuzzem. Otóż jestem bardzo zaskoczony, że znając jego dość porywczy charakter reagował nad wyraz spokojnie na Twoje słowne zaczepki (vide "nie skacz zieloniutki"). Dostałeś od niego spokojne upomnienie (spodziewałem się po nim wybuchu złości, a tu tylko "Człowieku weź wyluzuj"). Nie poskutkowało, to wstawił ostrzeżenie. Ja bym zrobił na jego miejscu to samo.

Już raz miałeś bana za to, że nie mogłeś powstrzymać swojego słownictwa/nerwów. Radzę wziąć prośbę kactuzza (weź wyluzuj) do serca, bo, jak wiesz, siedzisz tu warunkowo. :)
 
 
Pablo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: xPablox
Level: 67
Wiek: 33
Dołączył: 06 Sie 2005
Wysłany: 07-01-2008, 00:48   

Za dużo szumu o moje "pochodzenie",i wygląda na to,że to nie ja sie nim najbardziej przejąłem,a to chyba nie dobrze :roll:
Wysłałem do Kactuzza wiadomość jaką powinno sie wysyłać do GM-a (ofc przez pomyłkę,jeżeli ktoś wierzy)i jego sokoli wzrok dopatrzył sie potencjalnej "ofiary".Ale to i tak bez znaczenia,mój błąd,że nie sprawdziłem czy nastąpiły jakieś zmiany co do ostrów.
 
 
Flowtation 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 102
Wiek: 40
Dołączył: 01 Maj 2006
Wysłany: 07-01-2008, 23:37   

co wy za szopke odwalacie? jeden powiedzial "a" a reszta alfabetuje dalej, to ma byc jakas prowokacja czy jak...
nie rozumiem wogle czemu niektore osoby wogle sie tu wypowiadaly? to nie jest temat o byle czym, to nie HP zeby spamowac i odbijac pileczke na drugiego...
Sus przepadl to nie ma komu porzadku zaprowadzic a moze brakuje wam samozaparcia?
skoro nie umiecie przestac to temat przymykam, moze sie uspokoicie jak pobedzie zamkniety...
_________________
"JednĄ Z RadoścI PrzyjaźnI JesT WiedzA,
KomU PowierzyC SwoJ SekreT."

"PrzyjaźŃ JesT WszystkiM.
To CoŚ WięceJ NiŻ TalenT.
WięceJ NiŻ WładzA.
NigdY O TyM NiE ZapomniJ."
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-01-2008, 18:02   

Temat ma być otwarty, bo każdy ma prawo do odwołania sie od otrzymanego ostrzezenia.
I rozwiązanie Spamu będzie proste.
Spamowanie w tym temacie = Ostr. bez możliwości odwołania się.
Dana osoba się zaskarża, Mod, który nadał ostrygę prowadzi dialog z poszkodowanym.
I tylę. Reszta to będzie karalny offtop
 
 
Kola
Użytkownik Roku 2006!



Level: 19
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2005
Wysłany: 08-01-2008, 20:06   

Shell pamiętasz jak parę dni temu miałeś kilka ostrów za to jak potraktowałeś pewnego kolesia który pojechał Ci równo i niestety dla ciebie miał racje. To był max żałosne i dowód na to, że znów miałem racje =P Chciałem się dowiedzieć przy okazji jak rozwiązała się ta sytuacja, widzę, że ostrów już nie masz do tematu nie potrafię się dokopać, widzę, że znowu happy end dla ciebie. Poćwicz kolego nad przyjmowaniem krytyki na klate bo tak to only respect from emo kids.
_________________
Like some cat from japan.
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 08-01-2008, 20:25   

Ja pozwolę zadań sobie takie pytanie uroczyście nie przez pw by było jasno.
Kactuzz twoim zdaniem obraziłem cię tak bardzo tymi słowami co powiedziałem ?
gdybyś był na mojej sytuacji co byś powiedział ?
Czy po prostu nie darzysz mnie sympatią i wziąłeś to za pretekst ?

Jeśli chcesz bym miał tego ostra to proszę bardzo, mi to nie przeszkadza, tylko dążę do tego czy naprawdę obraziłem twoje mniemanie czy zrobiłeś to pod pretekstem.
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 08-01-2008, 22:00   

Nie ukrywam, że za Tobą nie przepadam ale za to pw z ciotą Ci się należało,
sam słyszałeś co inni o tym sądzą.

A jeśli chodzi o szukanie pretekstu to nie, nie jestem typem "dzieciaka",
który się dowartościowuje w wircie.

Co swoje powiedziałem i do tego tematu już nie wracam.
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 08-01-2008, 22:40   

Wybacz alę,
[GM] Shell napisał/a:
Dana osoba się zaskarża, Mod, który nadał ostrygę prowadzi dialog z poszkodowanym.


kactuzz napisał/a:
Co swoje powiedziałem i do tego tematu już nie wracam.

Czemu nie wracasz ? nie chce być chamski, ale boisz się przyznać, że nie nazwałem cię "ciotą"?

Sprawdźmy;
kactuzz napisał/a:
Nie ukrywam, że za Tobą nie przepadam ale za to pw z ciotą Ci się należało,
sam słyszałeś co inni o tym sądzą.

-"Nie ukrywam, że za Tobą nie przepadam" - czyli "można" powiedzieć, że kierowało tobą brak sympatii do drugiej osoby.
-"ale za to pw z ciotą Ci się należało" - ^^Ja: "bo przez klawiature może z siebie zrobić ciote""- może, można co za różnica, w języku polskim słowo "może", "można", "możesz" nie oznacza, że "jesteś", co za tym idzie ? - w żadnym wypadku nie nazwałem cię "ciotą".
Dajmy inny przykład;
Podpis Kactuzza napisał/a:
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Mogę to samo stwierdzić po tym co masz w opisie, na jakim przykładzie ?
-To, że teraz dyskutujesz ze mną i że nie przepadasz za mną tak jak napisałeś;
kactuzz napisał/a:
Nie ukrywam, że za Tobą nie przepadam

Czyli mogę uznać, że masz mnie za debila - dlaczego ?
kactuzz napisał/a:
Co swoje powiedziałem i do tego tematu już nie wracam.

Podpis Kactuzza napisał/a:
Nie dyskutuj z debilem

Nie chcesz ze mną dyskutować;
z tego wynika, że rozumujesz tak;
-ja (Kacktuzz) mam rację, ty (Marcin) jej nie masz
-Nie będę z tobą dyskutował "bo to ja mam rację", a dyskutowanie z debilem jest niebezpieczne, może pokonać mnie doświadczeniem.

I co sądzisz teraz ? dalej uważasz, że nazwałem cię "ciotą" w 100% ?
[quote"Treść ostrzeżenia"]Niepotrzebne ingerowanie w sprawy pomiędzy moderatorem a innym użytkownikiem.[/quote]
Edycja=Tomi
Chciałem ty pomóc, bo jak napisał;
Pablo napisał/a:
że to nie ja sie nim najbardziej przejąłem

Napisałem do ciebie wiadomość, (bodajże) kiedy dostałem pw od Pablo, że za późno się zorientował, a znając ciebie lubisz mieć chamskie odzywki , np. co do mojego poradnika;
(Treść nie zgadza się w 100%, ale jest w 90% podobna dlatego iż wiadomości nie mam, ale Kactuzz na pewno potwierdzi, że tak napisał)
-Nie męcz się po co ? - i tak wchodzi portal niedługo i twój poradnik zniknie
Czy to nie było chamskie zagranie ?
Otóż chciałem cię uświadomić, że nie zrobiłem tego poradnika by podlizywać się komuś, bądź by był na stronie głównej (a to nawet Jacek może potwierdzić), tylko po to by starać się pomóc graczom którzy po prostu, chcieli by normalnie grać lecz sobie nie mogą poradzić.

Dr.Kafar napisał/a:
Ostr zostaje - od jednego ostra jeszcze nikt nie umarł.

I tu miał rację, byleby ten ostr miał mocną i nie podważalną argumentację.
________________________
Uważasz dalej, że powodem wstawienia ostra nie było bark sympatii do mnie ?
________________________
Edit:
(błąd)
Dr.Kafar napisał/a:
Przypominam też że wszystkie ostrzeżenia wygasają po miesiącu od ich przyznania.

Teraz wygasają po minionych 100-u dniach, więc powinno być zmienione by niepotrzebnie wprowadzać w błąd. (jest napisane w środku, ale kto czyta całość)
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 09-01-2008, 02:49   

Marcin, czy nie możesz już dać sobie spokoju, czy musisz ciągle powracać do tej sprawy?
Zaczyna to wyglądać na jakiś kompleks. Przyjmij to ostrzeżenie z zimną krwią, przecież świat się od niego nie zawalił. Przywołujesz jakieś stare cytaty, czepiasz się szczegółów w każdym zdaniu jakbyś był obrażony na cały świat. Było, minęło i nie chce o tym więcej słyszeć.
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 09-01-2008, 03:48   

Tomi napisał/a:
Marcin, czy nie możesz już dać sobie spokoju, czy musisz ciągle powracać do tej sprawy?

Chyba ten temat jest od wyjaśnienia, ale dobra nie będę tego wałkować, chciałem by wypowiedział się na tego ostatniego posta co napisałem, chciałem zobaczyć co ma do powiedzenia i czy coś zrozumiał.

Tomi napisał/a:
Zaczyna to wyglądać na jakiś kompleks.

Jaki kompleks ? - nie darzy manie sympatią i byle co napiszę weźmie to pod obrazę i będzie warny stawiał ? zejdź na chwilkę ze swojego miejsca i wejdź na moje i sam zobaczysz.

Tomi napisał/a:
Przyjmij to ostrzeżenie z zimną krwią, przecież świat się od niego nie zawalił.

Czy ja mówiłem, że mi się zawalił ? - Chciałem go w końcu przełamać z kłamstwa by wypowiedział się, że to nie była obraza i mało widać wie. Jeśli myślisz, że chodzi mi o to ostrzeżenie to jesteś w błędzie, bardziej chodzi o moderatora który z byle słowa zrobi coś by wstawić osobie, której nie darzy sympatią warna.

Tomi napisał/a:
czepiasz się szczegółów w każdym zdaniu jakbyś był obrażony na cały świat.

Pewnie chodzi ci o te wyjaśnienie, że moim zdaniem Kac ma mnie za debila ? - bo tak uważam. Ja jestem obrażony na cały świat ? - raczej sytuacją jaka zaistniała, wyjaśniłem ci na gg.

Tomi napisał/a:
Było, minęło i nie chce o tym więcej słyszeć.

Dla twojego świętego spokoju zapominam.

Kactuzz już nie musisz się wypowiadać, zdejmę z ciebie ten ciężki obowiązek jaki byś miał do zrobienia, ale po części zrobił to Tomi.

Dlaczego się wypowiedziałem ? - chyba dobrze wiesz jak mnie przedstawiłeś w swoim poście i zrobiłbyś to samo.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 09-01-2008, 12:38   

Marcin napisał/a:
Tomi napisał/a:
Marcin, czy nie możesz już dać sobie spokoju, czy musisz ciągle powracać do tej sprawy?

Chyba ten temat jest od wyjaśnienia.....

No właśnie, nie widzę sensu istnienia tego tematu. To sprawy pomiędzy nakładającym, a tym co dostał ostrzeżenie. Wyjaśniają sobie sprawę, a jeśli nie dojdą do porozumienia to odwołują się do władzy wyższej, która decyduje ostatecznie. Nie zgadzasz się z ostatecznym werdyktem - trudno, takie życie. Nie ma sensu, aby robić z tego show na forum publicznym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom