Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Areen
06-03-2010, 14:03
Pochodzienie nick'ów
Autor Wiadomość
Aesso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 666
Wiek: 29
Dołączył: 17 Gru 2006
Skąd: Brogowa
Wysłany: 05-02-2007, 21:55   

Cezor- Kiedyś w jakimś MMORPG usuneli mi postac. I se tak Pomyślałem: Cezar To wieli wód... PAsi do Mnie :) Wpisuje Cezar i .... Zajety. Pomyślałem: Zmienie jakąś Literke. PAdło na "a". zamieniłem na "o" i Powstał CEzor
_________________
Cokolwiek bym tu napisal, to i tak nikt tego nie czyta... g:fuckyou
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 05-02-2007, 22:20   

Kozakpoland- z nazwiska (Koziarski). Całą rodzinę wołali "Koza":D. Mnie to się wydało troszkę zbyt wulgarne (chociaż się przyzwyczaiłem), i wynalazłem Kozaka. A że wszystkie Kozaki były zajete dodałem "poland" wiadomo skąd.
Witcher- używam jak reszta zajęta (szczególnie Kozakpoland). Często dopisuje "of", np. w tibii (Witcher of Keltera, Witcher of Inferna), czy The Witcher.
_________________
 
 
FurAX 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FUrAx
Level: 98
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-02-2007, 00:22   

Furax-Kiedys Dawno Temu...Na grze tibia Byl SObie Pewnien gostek Miter Furax Byl on szanowany przez graczy i wielu ludziom imponowal.Po niedlugim czasie zaprzyjaznilem sie z nim Tzn (Pomagal mi Itp itd) bo bylem zielony i poprostu na znak Podziekowania Zrobilem sobie pOstac Furax I Od Tego Czasu Ciagle Uzywam tego nIku (Chyba Z Przyzwyczajenia) oczywiscie zgodzil sie na to .. to niebyla zadna pozerka:D
_________________
Nick:FuraX
Level (Arena):1
Ilosc Gold (Arena):592 G
 
 
S-O-S 
Użytkownik


Wiek: 114
Dołączył: 04 Lut 2007
Wysłany: 06-02-2007, 13:53   

SoonS nie mam pojęcia tak dałem
 
 
Highwind 
Użytkownik



Nick: Tal
Wiek: 32
Dołączył: 28 Gru 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-02-2007, 14:13   

Highwind - mój nick pochodzi z gry Final Fantasy VII od pilota Cid'a Highwind'a, ktory przyłącza się do drużyny Cloud'a Strife'a.
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 06-02-2007, 14:17   

SaPeRe AuDe - miej odwage być mądrym.
Na polskim pani profesor nam przytoczyła ten zwrot i mnie sie spodobał ;)
_________________

 
 
mops
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2007
Wysłany: 07-02-2007, 10:13   

mój login mops wziął się od tego że kiedyś grałem z kumplami w wormsy i nie wiedziałem jaki login wziąść i oni mi wymyślili mops i od tego czasu wszystkie moje loginy to mops albo jak ten jest zajęty to mopsiarnia lub mops2000
 
 
Aizen_Sousuke 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 145
Wiek: 35
Dołączył: 08 Sty 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 07-02-2007, 14:21   

Aizen_Sosusuke - nick z Bleach Evil postac

Wkrutce zmiana Avek mówi sam za siebie jaki bedzie nick
_________________
"NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM"

Każdy kto lubi anime Saint Seiya proszony jest o kontakt na gg 8498763
 
 
S-O-S 
Użytkownik


Wiek: 114
Dołączył: 04 Lut 2007
Wysłany: 09-02-2007, 18:05   

FurAX ciekawa historia
 
 
Yo3r 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 17
Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2006
Skąd: Kłyżów
Wysłany: 13-02-2007, 21:26   

Mój nick wymyśliłem idąc ulice i widząc ciężarówkę z napisem go3 (gofry).
POtem pomyślałem czego niby mam nie zaszaleć i nie nazwać się podobnie :mrgreen: .
Ale nie nie pasowało mi to, że Yo3r kojarzy sie z skate-ami, to dodałem Nikczmny, żeby nie pasowało do siebie i żeby wprowadzić troche chaosu.
Oczywiście nie mówią tak na mnie moje znajomki , oni mówią:Artur, Arturo, Artek, Arczi, (Trzeba sie pochwalić swoim pięknym imieniem) i drzeworyt<-lol. Trzy osoby tak mówią(oczywiście nie jest to obraźliwe).

PS: Nie lubie jak ktoś na mnie pisze york(i na dodatek z małej litery).
_________________

Kulawe ale własne :]
 
 
MaLutki 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MaLutki
Level: 102
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-02-2007, 21:47   

Mój nick wywodzi sie w połowie od mojego pseudo " Maly " wiadomo czemu , niejestem zbyt wysoki :P ...
A ze Mały było zajęte to MAlutki sobie walne bo ładnie brzmi niektórzy mi tak mówią ^^ .
Malutki używam często w gierkach za wyjątkiem "tibii". :cool:
 
 
Quatre 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Sasuke_Uchiha
Level: 108
Dołączył: 12 Sty 2007
Skąd: Sanok
Wysłany: 13-02-2007, 22:00   

No tak mój nik to Quatre Raberba Winner, byłem 2x w życiu w Japoni, raz siostra wygrała tam 2 tygodnie w Tajwanie dla 4 osob wiec pojechałem tam z nią było super więc postanowiłem ze swoją dziewczyną pojechać tam ponownie i gdy tam już porzybyłem to dzieciaki biegały z figurkami postaci z mangi Gundam Wink, gdy wrociłem do Polski zobaczyłem tą samą mange przetłumaczoną na język polski, przeczytałem, wciągneło mnie to chociaż miałem wtedy 20 lat, widziałem odcinki w telewizji tego anime a moim ulubionym bohaterem był pilot Quatre Raberba Winner, Pracuję przy komputerze więc szukam desperacko rozrywki i zaczołem grę w MF to postanowaiłem zmienić nik mojej postaci na imię oraz nazwisko tego bohatera.
_________________
 
 
 
Adreczek 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 65
Dołączył: 10 Lut 2007
Wysłany: 14-02-2007, 08:28   

Moj nick pochodzi od mojego imienia Adrian. Kiedys na mnie mowili Adrek, wiec spobie pomyslalem ze zdrobnialej brzmi lepiej i tak powstal Adreczek :)
_________________
Arena:
Adreczek lev. 9
Stan Zdrowia: Świetny
EXP. 2183/5000
HP 55/55
MP 68/68
Ranking: 0

Karczma: 500 gold
 
 
Leuthania 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 2
Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-02-2007, 16:15   

Ja swojego nicka wymyśliłam (a w zasadzie zrobiła to moja przyjaciółka a ja potwierdziłam, że śliczne tak mianem spracyzowania :-P ) podczas grania w Redo :-D czyli w Redorana :mrgreen: (www.redoran.net), gdzie moja postać jest elfem o profesji magika (gdzie jest sierotą :sad: . To znaczy, kiedy była dzieckiem jeden bardzo zły przywódca pewnej rasy wyslał swoich żołnierzy, aby zamordowali Jej rodziców i Ją. Rodzice chcąc ochronić dziecko zasłonili małą, ale żołnierze byli silniejsi. Najpierw zginął ojciec, potem matka będąc zgwałcona -dodam że to zbiorówka była, bo zołnierzy było pięciu :-P ) dziecko miało wtedy coś cztery czy pięć latek, ale i tak wykazywało duży potencjal magiczny, dlatego żołnierze podchodzili do Niej ostrożnie. Tak czy inaczej już Ją mieli zabić, gdy zjawił się ktoś, kto Ją uratował i zabrał do siebie i stał się Jej opiekunem ^^. Opuściła rodzinne miejsce zamieszkania (z którego zostal tylko popiół :sad: ) i zamieszkala razem z opiekunem w mieście, które się zwie Redoria ^^ będąc ostatnią uczestniczką swojego najpotężniejszego z elfiej rasy rodu Senshi i spadkobierczynią olbrzymiej energii (która przechodzi z jednego pokolenia na drugie, ale to to już bardziej skomplikowana historia :-P ) pragnącą pewnego dnia dorwać drania, który zamordował Jej bliskich i pomścić ich. Na profilu gracza, ktory się zwie tak, jak ja tutaj (czyli Leuthania Senshi :-P ) jest dokładna cała historia tego ^^. Ja to tylko streściłam, bo tamto to zachodzi na opowiadanie :-P . Zapomniałam dodać, że moim hobby jest pisanie opowiadań ^^ z cyklu fantasy + komedie romantyczne :-D . Jedno nawet wydrukowałam a koleżanka do tego okładkę zrobiła :mrgreen: :!: )

Pozdrawiam :wink:
Leuthania :-D V
_________________
A oto, jak wyglądam w redorańskim świecie

Fajna elfka co :-D ?

Made by Leuthania Senshi ^^
"Kiedy myślisz, że nie jesteś sam - rozejrzyj się! Zobaczysz wtenczas, jak bardzo się mylisz.."
 
 
 
Selene 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Lut 2007
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 23-02-2007, 17:13   

Desdemona to postać z "Otella" Williama Szekspira. Żona największego zazdrośnika, który w obłedzie (myślał, że Desdemona go zdradza z jego przyjacielem - nie dostrzegł, że jej wierność można by było porównać z wiernością Penelopy) ją zabił, a później żałując występku popełnił samobójstwo.
Raz, że imię mi się podobało, dwa - biedna była, że za takiego ślepca wyszła.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom