My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - limit ataku na jednego gracza w ciągu doby

luke - 10-03-2007, 17:46
Temat postu: limit ataku na jednego gracza w ciągu doby
Moja propozycja dotyczy oddawania expa tzn przydałby sie limit ataku na jednego gracza.
Chodzi o to by np. 70lv nie atakowałby cały czas jakiegos(co minute) 67lv by mu oddawac expa...

dislike - 10-03-2007, 17:53

tja ..
albo .. zaby ktos kogos nie tepil
heh kiedys bylo - sama chcialam - nieprzeszlo :<

luke - 10-03-2007, 17:55

ja bede walczył do końca! by gra była uczciwa :!: :!: :!: :!: :!:
Nhadala - 10-03-2007, 17:56

Po co cos takiego... Oddawanie expa jest zabronione... A co do tępienia jednego gracza to i tak nic nie da odczeka się czas i polowanie rozpocznie się na nowo :)
dislike - 10-03-2007, 18:09

Nhadala napisał/a:
Po co cos takiego... Oddawanie expa jest zabronione... A co do tępienia jednego gracza to i tak nic nie da odczeka się czas i polowanie rozpocznie się na nowo :)

Tepienie polega zazwyczaj na tym ze w jednym dniu jedna i ta sama osoba tylko xxx razy ubija druga... zawsze gdy druga jest online >< .. obecnie od 90lvla nie znam tego uczucia ofiary (kochane noobki)
ale me kumpele az za dobrze...
Catwoman ma tylko 20 raportow walk z jedny i tym samym o roznych porach ><
i nie dlatego ze chciala by oddac expa czy zmarnowac miksy na remis etc ..
tylko on widzac ze ja zabija ..uwzial sie i wogole nie daje jej spokoju ;/
a unikanie go pt chodzenie gdy jest off nic nei daje bo dlugo nie mija .. zaby sie ujawnil ;/
dlatego, tez obecnie wogole nie gra czekajac az wkoncu przewyzszy ja lvlem ^^""
i jak za moich czasow mlodosci lvl'a tak i za jej wtapie by powstalo ograniczenie walk.

Nhadala - 10-03-2007, 18:13

Zawsze znajdzie się sposób tępienia...
ahim - 10-03-2007, 18:19

propozycja jest dobra,nie da sie ukryc,sposob napewno sie znajdzie ale zawsze da sie go wykryc:)i znowu natapia zmiany
psUj - 10-03-2007, 19:05

Propozycja dobra, ale wymaga dopracowania :)
Romero Vinci - 10-03-2007, 19:10

Psuj jaki inteligentny post;P jak chcesz nabijać to fora pomyliłes, a co do tematu, ja jestem PRZECIW, jak sie komuś nalerzy to sie go tępi;)
psUj - 10-03-2007, 19:13

Romero Vinci napisał/a:
nalerzy

Jak chcesz się uczyć ortografii, to fora pomyliłeś....

Hellraiser - 10-03-2007, 19:19

Dobrze pomyślane, ale nie wejdzie... Wątpie by podjęto jakiekolwiek próby w naprawie tego ''błędu'' przynajmniej do ukończenia gry. :/ Ale świetnie to pomyślałeś, jestem za.
luke - 10-03-2007, 20:09

w mojej prozpozycji chodzi o oddawanie expa a nie tepienie...
dislike - 10-03-2007, 20:16

A jak rozroznisz oddawanie expa przez dana osobke od.. bycia ofiara tepien albo nieumiejatnym graczem
w utrzymaniu poziomu? hym?

Zyga - 11-03-2007, 09:32

Po1: o ile zabic na dobe chodzi? o.O

Po2: Mnie atakuja anty-zazwyczaj przegrywam to ja odrabiam na osobach z ktorymi wiem ze wygram.

Po3: ta gra polega na tym zeby walczyc :cool:

Po4: expa mozna oddawac nawet wyzszym lvlom- wiec niemoge atakowac kogos pare razy dziennie bo ty mi zabraniasz? :roll:

Po5:Twoj pomysł moze nie jest zly ale prawie ze w ogole niedopracowany,
Oddawanie expa jest zabronione ale jednoczesnie wprowadzajac twoja regułe zakazalbys niektorym walk pare razy dzinnie.

Jestem miedzy Tak a Nie...

KrYlU - 11-03-2007, 10:02

A jak ktos ma czache i poprosi jedną osobe o zbicie ich to co?? nie bedzie mógł??
jestem na NIE ale nie dlatego ze lubie dostawac exp ale dlatego ze to bezsens


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group