My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Usprawnienie targu

Anonymous - 15-06-2007, 10:23
Temat postu: Usprawnienie targu
Moja propozycja jest następująca aby wprowadzić małą zmianę...Do rzeczy ;)

Gdy jakiś gracz nas przebije to dostajemy wiadomość o tym... ale jeśli licytujemy więcej niż 1 rzecz to przynajmniej ja się nie mogę połapać co mi przebił tylko pisze na jaką kwotę mnie przelicytował więc chodzi mi oto gdy dostaniemy wiadomość o przelicytowaniu to żeby pisało co nam przebili gdzie i za ile :D mała zmiana a cieszy mam nadzieje ,że sie połapiecie o co mi chodzi ;]

Zyga - 15-06-2007, 10:29

Ehh... wiem ,że mówię to po raz kolejny ,ale było proponowane.
(nie będę mówił przez kogo bo potem dostaje jakieś zażalenia :x )

Oczywiście pomysł jest pierwsza klasa g;) (bo czyj? :D )

Wampireq - 15-06-2007, 10:30

Mnie tez to czasem denerwuje szczególnie jak duzo rzeczy licytuje ale ostatni nie mam golda niestety :( :mad: zgadzam sie z tobą ale Adminowie beda mieli troche wiecej roboty ;)
Anonymous - 15-06-2007, 10:31

Zyga zapomniałem poszukać w szukajcie :D
Pitazboras - 15-06-2007, 10:38

Wampireq napisał/a:
zgadzam sie z tobą ale Adminowie beda mieli troche wiecej roboty ;)

A ja myślę, że to są bardzo proste i szybkie do wprowadzenia poprawki - raptem zmiana jednej linijki (najprawdopodobniej).

mnietuniema - 15-06-2007, 10:41

owszet - to może i wygodne, ale wystarczy dodać aukcję do obserwowanych i idzie sobie poradzić ;)
Anonymous - 15-06-2007, 10:44

mnietuniema napisał/a:
owszet - to może i wygodne, ale wystarczy dodać aukcję do obserwowanych i idzie sobie poradzić ;)


Hehe tak można dodać ale jak sie licytuje np. w 5 miastach na raz to sie nie połapiesz :(

cochiloco - 15-06-2007, 10:47

MaRcIn91 napisał/a:
mnietuniema napisał/a:
owszet - to może i wygodne, ale wystarczy dodać aukcję do obserwowanych i idzie sobie poradzić ;)


Hehe tak można dodać ale jak sie licytuje np. w 5 miastach na raz to sie nie połapiesz :(

z tego co pamietam to z zakladce obserwowane jest segregacja ofert miastami ale ja jestem leniuch i nie lubie dodawac masy aukcji do obserwowanych szczególnie jak licytuje miksy
chyba ze wprowadzone bylo by takie cos ze licytowana aukcja=aukcja obserwowana



-----------------
pozdro

Wampireq - 15-06-2007, 10:48

jak juz o miastach mowa to trzeba zrobic to tak :
Twoja oferta na kupno (przedmitu,uzbrojenia ,gemu np.pałki) została przebita przez gracza (jakis tam gracz) na (tyle) w mieście (tym i tym)

Anonymous - 15-06-2007, 10:51

Jak najbardziej za :!: bo to mnie denerwuje jak ktos mnie przelicytuje i dostaje wiadomosc ze zostales przelicytowany z tylu na tyle . Mam nadzieje ze to zostanie wprowadzone
Zyga - 15-06-2007, 10:54

Tu nie ma co do gadania. Pomysł jest dobry a żeby go wprowadzić potrzeba 5 min g:>
Niestety Admin z tym nie może sobie poradzić od ponad miecha ^^"

Hrogthar - 15-06-2007, 14:29

Oczywiscie jestem ZA... jest to jedna z nielicznych propozycji która na MAXA mi sie podoba (heh) ja ostatnio licytowałem 12 przedmiotów jednocześnie (:|) więc masakra...
Luzak525 - 15-06-2007, 14:52

jak na mnie to by bylo super :razz: :gitara: :evilbat: jestem na tak :wink:
Yaoshi - 15-06-2007, 15:40

Mnie Sie Podoba Bo Nieraz Tez Sie Niemoge Polapac a takto wiedzial bym wszystko
KAMIL_TCZ - 15-06-2007, 17:52

miałem 2 konta ale dostałem zbyt wiele ostrzeżeń i na tym 1 koncie
widziałem około 7 takich tematów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group