My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Ignor, ranking

Sintui - 24-06-2007, 20:56
Temat postu: Ignor, ranking
No więc tak ...

1. Ignorowani

Wiele osób ma dziesiątki graczy na liście ignorowanych ... nagle chcemy kogoś z listy usunąć i ... musimy szukać ... nie lepiej, żeby była opcja "Usuń gracza x z listy" i "Dodaj gracza x do listy" ? :)

Przydałoby się też jakieś sortowanie na tej liście ... np według alfabetu czy też lvl'a wybierane przez nas :wink:

2. Ranking


Mamy kategorię w rankingu - Złoto. Ale widzimy tylko miejsce, a nie ilość złota danego gracza ... ja proponuję opcję w profilu "Pokazuj moje złoto w rankingu". Można by wtedy zaznaczyć tę opcję i ilość złota byłaby wyświetlana ...

Jeśli któryś z pomysłów powtórzyłem to z góry sorka :P (wiem, że dodawanie do listy ignorowanych proponował już kiedyś Shell ).

Simon08 - 24-06-2007, 22:14

co do pomyslu 1 jest b dobry ale 2 nie za bardzo
wg mnie wogole nie powinno byc rankingu w zakladce zloto
bo to jest rzecz prywatna
ale pomysl 1 jest bardzo bardzo dobry g:)

Marvelous - 24-06-2007, 22:19

1. Ignorowani

No więc pomysł chyba niedawno był poruszany, ale ja jestem jak najbardziej za.

2. Ranking

Jeżeli to by było opcjonalne to jestem za. Można się wtedy pochwalić swoim bogactwem :-P

Zahir - 25-06-2007, 09:55
Temat postu: Re: Ignor, ranking
Sintui napisał/a:
No więc tak ...

1. Ignorowani

Wiele osób ma dziesiątki graczy na liście ignorowanych ... nagle chcemy kogoś z listy usunąć i ... musimy szukać ... nie lepiej, żeby była opcja "Usuń gracza x z listy" i "Dodaj gracza x do listy" ? :)

Przydałoby się też jakieś sortowanie na tej liście ... np według alfabetu czy też lvl'a wybierane przez nas :wink:

2. Ranking


Mamy kategorię w rankingu - Złoto. Ale widzimy tylko miejsce, a nie ilość złota danego gracza ... ja proponuję opcję w profilu "Pokazuj moje złoto w rankingu". Można by wtedy zaznaczyć tę opcję i ilość złota byłaby wyświetlana ...

Jeśli któryś z pomysłów powtórzyłem to z góry sorka :P (wiem, że dodawanie do listy ignorowanych proponował już kiedyś Shell ).


Co do pierwszego tematu, to tez zgodze sie, ze jakies sortowanie mogloby byc.
Natomiast drugi byl juz poruszany wielokrotnie w ten, czy inny sposob. Wypowiadalm sie tutaj jako gracz majacy w obecnej chwili 980mln na koncie w 1 swiecie - Wiesz ile osob przysyla mi PW zebym ich obdzielil ta kasa w momencie, gdy gdziesz na czacie powiem ile mam, bo ktos o to pyta? Momentalnie w ciagu jednego dnia moja lista ignorowanych rosnie o 15-20 nickow.
Nie jest trudno zarobic kase w tej grze i da sie zarobic ja legalnie, a to - ile ktos ma, jest jego sprawa o ile nie robil zadnych przekretow.
Jak ktos nie jest nachalny, to ja zawsze powiem ile mam kasy, chyba, ze ktos probuje ja ode mnie wyludzic, to trafia w odpowiednie miejsce.
Drugi pomysl jednym slowem na nie.

Majk - 25-06-2007, 10:20

Pomysł nr 1 b. dobry chociaż dla mnie i tak nieprzydatny bo jak narazie nikt mnie jakoś bardzo niezdenerwował ;)
Ale patrząc z punktu innych graczy to jestem ZA
2. Hmm chyba każdy jest czasem ciekawy kto ile ma złota.
Ale czy to potrzebne ?
50/50

Kill3rs4 - 25-06-2007, 11:07

1 Pomysł jest dobry :P napewno sie przyda (a szczególnie mi :P )
2. Jakis 1 lvl da ci pokazać złoto :P 1 g 50/50 :P

Val Gaav - 25-06-2007, 12:37

a gdzie widzisz problem wchodzisz w listę ignorowanych i dajesz " znajdź na stronie " i wszytko jasne
Mirek - 25-06-2007, 12:58

Pomysły nie najgorsze ale nie priorytetowe.
Mirek - 25-06-2007, 13:13

Już daję sobie ostrzeżenie.
v_PoGrOmCa_v - 25-06-2007, 13:31

lol :) Samemu sobie ostry wlepiać;)

Co to pomysłów :

1. Na tak ;) Ułatwiło by to trochę grę ... Chociaż o te 5 klików więcej różnicy nie robi.
2. Jestem na nie. Jeżeli Cię bardzo interesuję to po prostu go zapytaj jeżeli Ci nie odpowie "life is brutal" :D ...

@Zahir

980 mln ^^ WoW;)

ADIHC1 - 25-06-2007, 14:37

1. Ignorowani
    W sumie mnie sie to nie tyczy, bo nie mam nikogo ignorowanego,
    ale gdybym mial, to uzywalbym szukajki, ktora posiada kazda przegladarka
    internetowa. Otwieram liste ignorowanych, CTRL + F i wpisuje nick osoby,
    ktorej chce dac druga szanse. Wiec zastanawiam sie, czy Adminowi bedzie
    sie chcialo to zrobic, hehe..

2. Ranking
    Sintui napisał/a:
    proponuję opcję w profilu "Pokazuj moje złoto w rankingu". Można by wtedy zaznaczyć tę opcję i ilość złota byłaby wyświetlana

    Raczej na nie. Zreszta co komu do tego ile dokladnie mam zlota? To tylko i
    wylacznie moja sprawa. Rownie dobrze osoba, ktora chce sie tym chwalic,
    moze sobie zrobic wpis w prezentacji..

Shadow Warrior - 25-06-2007, 23:00

Ignorowani


Mi to osobiscie bez roznicy, ale jakby mialo ulatwic niektorym gre to powinno zostac to wprowadzone. Na pewno jest to niezbyt trudne do zrealizowania.



Ranking


Raczej bym tego nie wprowadzal. Nie raz jest sytuacja, ze walczymy z jakas osoba o przedmiot na targu. Przebijamy sie i zastanawiamy, kiedy spasowac. Znajac stan konta swojego "przeciwnika" bedziemy wiedzieli o nim w danym momencie praktycznie wszystko.
Medal za Złoto moze zostac, bo niektorzy ciezko na nie pracuja, a po miejscu w rankingu niewiele wiadomo.

Mateuszek - 26-06-2007, 11:37

1. Podoba mi się dla niektórych graczy się przyda .
2. Nie złoto to prywatna rzecz i po co Ci ile kto ma .

HarGrove - 13-07-2007, 19:33

1 TAK
2 NIE

Tommy - 13-07-2007, 20:09

dobry pomysł jestem za :]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group