My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

¦mietnik - Leczenie sie MAGA na mapie !!!

Attyllon - 30-06-2007, 05:41
Temat postu: Leczenie sie MAGA na mapie !!!
Uwazam ze jesli jest mozliwosc szybkiego wyleczenia mikstorkami to powinna byc tez mozliwosc wyleczenia sie gem'ami np. niektorzy tak robia i bylo by to szybsze do wykonania a tagrze wydaje mi sie ze mniej obciazalo by serwer bo musial by wykonac mniej operacji.
fnatic - 30-06-2007, 05:46

ulecza najtanszymi miksami -.- wiec jak osobno dla wojow i magow by byl skrypt leczacy to by to bardziej obciazylo server g:D proste xPP na NIE ... jak chcesz sie uleczyc gemem to wejdz plecak -> gemy -> leczenie -> uzyj
zzibi2 - 30-06-2007, 08:37
Temat postu: Re: Leczenie sie MAGA na mapie !!!
Attyllon napisał/a:
Uwazam ze jesli jest mozliwosc szybkiego wyleczenia mikstorkami to powinna byc tez mozliwosc wyleczenia sie gem'ami np. niektorzy tak robia i bylo by to szybsze do wykonania a tagrze wydaje mi sie ze mniej obciazalo by serwer bo musial by wykonac mniej operacji.


I po co? Pe_ja dobrze mówi to raz a dwa to co nie stać cię? beznadzieja..

Arisek - 30-06-2007, 11:25

Attyllon napisał/a:
Uwazam ze jesli jest mozliwosc szybkiego wyleczenia mikstorkami to powinna byc tez mozliwosc wyleczenia sie gem'ami np. niektorzy tak robia i bylo by to szybsze do wykonania a tagrze wydaje mi sie ze mniej obciazalo by serwer bo musial by wykonac mniej operacji.


Niewidze w tym żadnego sensu jestem na nie

Charlie - 30-06-2007, 12:40

Nierozumiem tego pomysłu...wkńcu jak wyleczysz się tym leczeniem to ci manę weĽmie a miksy many s± droższe niż życia więc wyjdziesz z tym na -
więc niezbyt rozumiem po jakiego grzyba ci to jest ^^
a chyba że chcesz się leczyc gemem bez żadnych kosztów to...itak na Nie g:zla

HarGrove - 13-07-2007, 00:56

Kumpletnie bez sensu ty chcesz zyskac?? Stracisz na tym 2x wiecej g:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group