My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Ataki na słabsze poziomy

Polish_The_Best - 01-07-2007, 09:56
Temat postu: Ataki na słabsze poziomy
Mogłoby zostać zrobione, że gdy większy lvl zaatakuje niższy to ta osoba traci doświadczenie.

Powinno też być że jak atakuje kogoś wyższy lvl ta osoba nie powinna nic tracić.

Arisek - 01-07-2007, 10:05

Cytat:
Mogłoby zostać zrobione, że gry większy lvl zaatakuje niższy to ta osoba traci doświadczenie.

Jeżeli będzie mis click to co wtedy?? Jestem na nie

Polish_The_Best napisał/a:
Powinno też być że jak atakuje kogoś wyższy lvl ta osoba nie powinna nic tracić.


Dlaczego ta osoba ma nietracic exp niech nieatakuje jak nie jest pewna że wygra tu też jestem na nie

TheMooNN - 01-07-2007, 10:55
Temat postu: Re: Ataki na słabsze poziomy
Polish_The_Best napisał/a:
Mogłoby zostać zrobione, że gry większy lvl zaatakuje niższy to ta osoba traci doświadczenie.

Powinno też być że jak atakuje kogoś wyższy lvl ta osoba nie powinna nic tracić.


Bez sensu ....... Ja bym w tedy wszystkie większe lv atakował , pffffffff Beznadzieja :D

Sir Dolek - 01-07-2007, 10:59

1 pomysł nie wiem dokładnie o co chodzi.... Ale według mnie to powinno wyglądać tak jak z punktami rankingowymi, czyli jak zaatakuje nas większy lvl i przegramy to nie tracimy expa;]
2 Pomysł to już wogule bez sensu... chyba nie musze mówić dlaczego ;]

DzikI - 02-07-2007, 17:13

2. to jest bardzo fajny pomysł wszyscy będą atakować wyższe lvl aż wygrają .... (joke)
Lag - 02-07-2007, 17:16

A co do tego to jestem oczywiście na Tak, bo trzeba Tępić czachy

@down
a no fakt Pit :d lekki offtop :d (nie w tym sensie)

Pitazboras - 02-07-2007, 17:28

Arisek napisał/a:
Dlaczego ta osoba ma nietracic exp niech nieatakuje jak nie jest pewna że wygra tu też jestem na nie

DzikI napisał/a:
2. to jest bardzo fajny pomysł wszyscy będą atakować wyższe lvl aż wygrają .... (joke)

Cytat:
zgadzam sie :D dla tego jestem na NIE

Nie żeby mi się ta propozycja podobała... ale czy wy w ogóle przeczytaliście ją?

Polish_The_Best - 02-07-2007, 17:59

nikt nie przeczytał uważnie. każdy gada na inny temat. a nikt nie kuma co ja napisałem
luis figo - 02-07-2007, 18:03

1 tak
2 nie

DzikI - 02-07-2007, 20:28

Pitazboras napisał/a:
Arisek napisał/a:
Dlaczego ta osoba ma nietracic exp niech nieatakuje jak nie jest pewna że wygra tu też jestem na nie

DzikI napisał/a:
2. to jest bardzo fajny pomysł wszyscy będą atakować wyższe lvl aż wygrają .... (joke)

Cytat:
zgadzam sie :D dla tego jestem na NIE

Nie żeby mi się ta propozycja podobała... ale czy wy w ogóle przeczytaliście ją?

Tak czytałem, ale wcześniej zanim edytował posta i przy 2 propozycji było co innego napisane, ale jush mniejsza z tym ..... ale z 2 zgadzam się, że jak zaatakuje wyższy lvl to nic nie powinno się tracić a nawet nie powinno się prota dostawać, spotkałem się na s2 jak chcieli ludzie żebym ich zabił bo chcieli mieć prota i nie tracić ranku ....

Pitazboras - 02-07-2007, 20:41

DzikI napisał/a:
Tak czytałem, ale wcześniej zanim edytował posta i przy 2 propozycji było co innego napisane, ale jush mniejsza z tym

Tak się składa, że Arisek napisał posta 31 (słownie trzydzieści jeden) godzin przed tobą cytując wypowiedź autora tematu. I ten fragment jest identyczny. Więc nie wykręcaj się, że Polish_The_Best edytował posta.

DzikI napisał/a:
a nawet nie powinno się prota dostawać

A niby czemu? Zresztą to już było poruszane: https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=13160
Tam jest wytłumaczone, dlaczego to zły pomysł.

A co do samego tematu:
Cytat:
Mogłoby zostać zrobione, że gdy większy lvl zaatakuje niższy to ta osoba traci doświadczenie.

Tzn. kto? Ten kto atakuje to traci expa? Troszkę to nielogiczne żeby za wygraną walkę coś tracić, nie uważasz? A za przegraną traci już teraz.

Polish_The_Best napisał/a:
Powinno też być że jak atakuje kogoś wyższy lvl ta osoba nie powinna nic tracić.

Z tym nawet mógłbym się zgodzić... Choć ponownie - dlaczego ma nic nie tracić, skoro przegrał walkę?

Lag - 02-07-2007, 20:54

Pitazboras napisał/a:
Z tym nawet mógłbym się zgodzić... Choć ponownie - dlaczego ma nic nie tracić, skoro przegrał walkę?

a dlatego że przegrał w walce nie fair :D

Pitazboras - 02-07-2007, 21:07

Czemu nie fair? Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i zasadami gry ;)
HeeR - 03-07-2007, 00:02

A ci znowu swoje, co ci przeszkadza ze cie wyzszy level atakuje? g:/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group