My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Oddanie miksów

RaMzEs - 09-07-2007, 16:30
Temat postu: Oddanie miksów
Hej mam propozycję aby po pojedynku którego wynikiem będzie remis oddano stracone miksturki, bo i tak bez sensu tylko je się traci a z tego nic nie ma a czasem typek atakuje 100 razy bo jest debilem i tracę ponad 20-30 mikstur cennych i drogich
Kactuzz - 09-07-2007, 17:40

To ich nie używaj jak są takie takie cenne.
chyba nie powiesz, że masz do nich sentyment hehe

Arisek - 09-07-2007, 18:16

miksy są bardzo tanie taki jesteś biedny?? że ich żałujesz??
Bacho - 09-07-2007, 18:27

eliksiry są tanie ???
Arisek - 09-07-2007, 18:39

Cytat:
eliksiry są tanie ???

To jest pytanie??
czy tak to napisałeś z głupoty??

Majk - 09-07-2007, 18:44

Cytat:
eliksiry są tanie ???


Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?
Temat dotyczy mikstur

Co do samego tematu : po to są mikstury,żeby w jakimś celu je wykorzystywać ...
Pomyśl jeżeli po każdej walce suma mikstur niezmieniała się to po co wg byłby sklep a dokładniej sklep -> przedmioty ?

mnietuniema - 09-07-2007, 19:53
Temat postu: Re: Oddanie miksów
RaMzEs napisał/a:
Hej mam propozycję aby po pojedynku którego wynikiem będzie remis oddano stracone miksturki, bo i tak bez sensu tylko je się traci a z tego nic nie ma a czasem typek atakuje 100 razy bo jest debilem i tracę ponad 20-30 mikstur cennych i drogich


poj? na poja musisz się zgodzić ;)
ale jeśli to nie poj tylko walka na mapie - to tam sam nie stój (jak online jest twój prześladowca)
jeśli to nie pomaga - to... nie walcz, skoro masz tak mało kasy to pohandluj na targu (skutek uboczny - kupisz lepsze eq i gemy),
jeśli nie masz pacyfistycznych poglądów - to walcz z innymi i uciekaj z levelem,

i wyjście ostateczne - załóż słabsze eq, przegrasz kilka walk i nie będziesz narzekać na remisy... :mrgreen:

p.s.
gdyby miksy były zwracane po walce to mielibyśmy wyścig po medal za remisy z graczami...

RaMzEs - 09-07-2007, 23:36

Jesteście totalnie żałośni zauważyłem że na tym forum nikomu się nie podobają niczyje pomysły a najbardziej starym wyjadaczom MF, błeee starzy do garów !!! nic wam nie przypada do gustu tylko na nie i nie, pępki tej gry myślą że kozaki jak mają kasę z przekrętów od kumpli albo 100 lvl i miliony na koncie, nara
zdrojak - 09-07-2007, 23:48

nie rozumiem po co się leczysz nimi skoro jest ich ci szkoda nie lepiej użyc miks. życia Lv4 i masz trochę życia teamt do zamknięcia mi też szkoda kasy ale to jest gra nic nie poradzisz
cochiloco - 10-07-2007, 08:07

Majk napisał/a:
Cytat:
eliksiry są tanie ???


Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?
Temat dotyczy mikstur

eliksir to tez mikstura

RaMzEs napisał/a:
Jesteście totalnie żałośni zauważyłem że na tym forum nikomu się nie podobają niczyje pomysły a najbardziej starym wyjadaczom MF, błeee starzy do garów !!! nic wam nie przypada do gustu tylko na nie i nie, pępki tej gry myślą że kozaki jak mają kasę z przekrętów od kumpli albo 100 lvl i miliony na koncie, nara

zaproponuj jakis normalny pomysl to nawet "starym wyjadoczom" sie spodoba
nie kazdy robi przekrety ja sie dorobilem na pakowaniu gemów i sprzedawaniu ich
nikt Ci nie broni nabic 100 lvl i posiadac milionów na koncie a tak po za tym na wysokich lvl trzeba prawie do kazdej walki miksy regeneracji i eliksiry bo bez tego nie da sie wygrac po takiej walce traci sie milion przez wykorzystanie miksów
zaproponuj moze ze po kazdej walce niezaleznie czy przegrana czy wygrana albo remis dostejesz 1000 miksów kazdego rodziaju ?? wtedy nawet sklepu nie bedziesz musial odwiedzac xD




-----------
pozdro

Creep - 11-07-2007, 19:46

Tylko że chodzi o mniejsze lv. Na 5-10lv krucho z kasą bez przekrętów. Ciężko się gra a atakują nOOby z przekrętami.
~Fret~ - 11-07-2007, 19:49

Przecież nikt ci nie karze używać mixów w walce eh?To jest twój własny i dobrowolny wybór.
Leviathan - 11-07-2007, 19:53

jak misów ci szkoda to ich nie używaj
blackraider - 11-07-2007, 20:10

właśnie. dobrze gadają
Fretka napisał/a:
To jest twój własny i dobrowolny wybór

Arisek - 11-07-2007, 20:12

Zrób noob stata i niebędziesz miał żadnych problemów z miksami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group