My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - max 2 walki z jednym graczem dziennie

jestem nobstat - 10-07-2007, 16:33
Temat postu: max 2 walki z jednym graczem dziennie
dzisiaj straciłem 800 ranku przez głupiego freddy05. 4 razy co godzine mnie atakował.
może wprowadzić ograniczenie do 2 walk z jednym graczem dziennie?

Shock - 10-07-2007, 16:34

Jestem za mam czasami takie same dni :evil: nienawidzę tego
zdrojak - 10-07-2007, 16:37

to by było bez sensu taka jest gra że się atakuje innych mówi się trudno ale to jest też zaleta bo może i ty kogoś 4 razy zatakujesz w jeden dzień i zdobedziesz 1 k ranq
Według mnie temat do zamknięcia i były podobne teamty o blokadach za pkt mf

Sintui - 10-07-2007, 16:38

Cytat:
dzisiaj straciłem 800 ranku przez głupiego freddy05. 4 razy co godzine mnie atakował.
może wprowadzić ograniczenie do 2 walk z jednym graczem dziennie?


Zabija Cię jakiś gracz? Masz co najmniej 3 opcje

:arrow: nie wychodzić w ogóle z miasta

:arrow: wrzucić prześladowcę do listy przyjaciół i patrzeć kiedy jest online, gdy się pojawi możesz schować się w mieście

:arrow: popraw staty itd tak żebyś nie musiał się go bać

Pomysł na nie. :)

Ashiro - 10-07-2007, 16:40

Więc powiem tak:

Jestem na Nie. Dlatego bo walki są jedną z cennych rzeczy w MF. Następnym razem bądź ostrożniejszym ze staniem pod miastem czy expieniem na potworkach. Po prostu gracz za pierwszym razem z tobą wygrał więc zaatakował cię po raz drugi ;) Tak to już jest i tego moim zdaniem nie powinno się zmieniać ;)

PS. Nie stój pod miastem jak obrywasz ;)

mnietuniema - 10-07-2007, 16:57

skoro co godzinę, to znaczy że stałeś przed miastem i czekałeś na walkę..... a że nie z nim..... trudno.... :P pewnie czekałeś aż pojawi się ktoś z kim regularnie wygrywasz? ale on też miałby taką ochronę.... :P
Charlie - 10-07-2007, 17:04

Sam niewiem...
wszyscy mówią że nie ale kilka razy byłem w takiej sytuacji że łaziłem se po mapce i albo rodzinka się wpieprzałą albo mi neta mi przez burze labo coś wywaliło i gostek 10 razy pod rząd mnie atakował przez cały czas były remisy i za 11 razem mu się udało wygrac ze mną bo niebyłem wyleczny...
Niedośc że straciłem sporo miksturek różnego tupyu to jeszcze rank...
więc jestem 50/50 bo mogło by byc jakieś ograniczenie np 3 razy dziennie

Shock - 10-07-2007, 17:10

Właśnie !! Wy jesteście wszyscy na NIE ale może nie macie tak że ciągle sie wam net wiesz (mam neta we wsi) i przy każdej burzy net wyłączają!!
mnietuniema - 10-07-2007, 17:17

jestem na NIE, bo (hmmmm..... dlaczego tego wcześniej nikt nie napisał!?):

- najpierw upek!!!
- a co z serwerem?
gdyby musiał pilnować ile razy kto z kim walczył... uważasz że lagi są za małe, czy co!?

Shock - 10-07-2007, 17:18

mnietuniema napisał/a:
- a co z serwerem?
gdyby musiał pilnować ile razy kto z kim walczył... uważasz że lagi są za małe, czy co!?


kurde!! tu mnie skosiłes

~Fret~ - 10-07-2007, 17:24

Na nie.Dzisiaj straciłem jakieś 100 ranku(jeden gracz mnie zabił pare razy) ale ja ten rank odbiłem w moment.Zrób tak samo.W dodatku nikt ci nie karze z nim walczyć a jemu też nie możesz zabronić g;>
Arisek - 10-07-2007, 20:21

Mnie kiedyś orszul7 rozwalał co niemiał nawet 1k rank
Mam na to sposub patrzysz czy gośc jest online i po sprawie

fnatic - 10-07-2007, 21:17

na nie g:P ja nie chcę żeby mnie dorwali i w ogóle z miasta nie wychodzę g:D jak nie chcesz żeby Cię atakował to nie wychodź z miasta i walcz w pojach g:>
MISTRZ MAGOW2 - 10-07-2007, 21:21

Mnie atakował My_i_Wy miał więkrzy lvl ale musiał rzeby mi rank zepsuć
Kulfon i Monika - 11-07-2007, 01:16

tez jestem na NIE g:>
w jednym dniu (gdybym dlugo siedziala na MF) to bym gostka ze kilka razy trzasla ( ale nie siedzialam na MF) i on mi na pw pisal ze jestem taka siaka i owaka, a ja go mialam wiadomo gdzie... przegrywa ze mna, niech patrzy z jakiego powodu, niech to ulepszy i po sprawie, albo niech sprobuje szczescia za jakis czas


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group