My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Boty

MISTRZ MAGOW2 - 14-07-2007, 13:37
Temat postu: Boty
Gracze gdy sie wyzywają na czatach a gm niema w grze gdyby tak zrobic boty
które by pilnowały kultury na czacie a przycisk gm niebył by wtedy potrzebny

1 bot przy jednym mieście

Ashiro - 14-07-2007, 13:44

0.o

Powiedz mi co on by robił. Hehe może głupio to zabrzmi ale pierwszy raz się z takim czymś spotykam, by zamiast GM były jakieś boty. Wyjaśnij bardziej bo nie kumam.

koshiba - 14-07-2007, 13:45

I jakby taki bot przyłapał kogoś to co wlepił by mu karę? A potem gracze będą wysyłać zażalenia do botów :-D
MISTRZ MAGOW2 - 14-07-2007, 13:45

kiedyś stali gm i pilnowali porządku teraz by umieścili boty na 1 lvlu .
boty by pilnowały cenzury.

qrees - 14-07-2007, 13:57

MISTRZ MAGOW2 napisał/a:
kiedyś stali gm i pilnowali porządku teraz by umieścili boty na 1 lvlu .
boty by pilnowały cenzury.
Bot, to postać która ma zachowaniem naśladować człowieka. A tutaj nie chodzi wam o bota, tylko o automatyczne wykrywanie wulgaryzmów. Obawiam się, że to się nie sprawdzi, bo gracze zamiast DUPA będą pisać D*U*P*A itp. a to jeszcze bardziej utrudni pracę GM.

Ponadto na pewno są jakieś logi z czatów itp. więc nie ma potrzeby żeby jakiś bot tego pilnował.

Krótko mówiąc, jeżeli komputer będzie pilnował porządku, to BARDZO szybko znajdzie się metoda na ominięcie go.

BARTOSh - 14-07-2007, 13:58

ja widzę same minusy takiego rozwiązania....
1. jak niby wyobrażasz sobie zasadę działania tego bota ? sprawdzanie każdej wiadomości pod względem zawartości słów?
2. potrzebne są długie testy aby takkiego bota stworzyć i zmusić do bezproblemowego działania
3. jak już ktoś wspomniał, byłyby sytuacje, kiedy ktoś kłóciłby sie, że jego post na czacie wcale nie był obraźliwy/ nie namawiał do wysłąnia SMSa itd ...

na NIE
nikt nie zastąpi człowieka ;)

Ziomusiq - 15-07-2007, 13:02

BARTOSh napisał/a:
ja widzę same minusy takiego rozwiązania....
nie będe zaprzeczał...

BOTy są łatwe do "obejścia" -> zawsze można zrobić jakąś "nie żeby specjalnie ale zupełnie przez przypadek" literówkę i bot nie wykryje

a tak w ogóle...
filtry są od tego, antyspamy itd, ja tu żadnego zastosowania dla botów nie widzę...

MISTRZ MAGOW2 - 15-07-2007, 14:20

TEMAT do zamknięcia wiadomo żę nieprzjdzie
Kakashi_Hatake - 15-07-2007, 14:29

Jak tu wcześniej napisali to sie nie sprawdzi

Do zamknięcia

Medkubo - 18-07-2007, 01:30

:!: HEHE a Ja proponuje Coś innego :arrow: przeklinasz? np. KURWA=KOCHAM CIĘ + 1 godzina BANA na CZAT :-D

:shock: Automatycznie Zmieniające się teksty + BAN :shock:

A GM'owie SĄ i BĘDĄ najwyżej się zmienią :wink:

Pozdro I miłego Grania ;]

Solerin19 - 18-07-2007, 01:53

co do bot'a :

to nie jest zły pomysł...

a jak to zrobic ? proste ;]

robi sie postac i ustawia sie ją jako bot'a...daje sie mu pewne zezwolenia na dawanie ostrzezen/banow...wpisuje sie slowa zakazane, przeklenstwa, tresci smsow np.TC.mfo bo kazdy sms sie tak zaczyna ;] i jak ktos uzyje tego slowa na czacie/SB to automatycznie bot przyznaje mu ostr/bana ;]

taką technike możecie zobaczyć na:

www.my-fantasy.info na SB ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group