My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Button [Ignor] Czat Drużynowy

Msonic - 19-07-2007, 18:21
Temat postu: Button [Ignor] Czat Drużynowy
tak jak w temacie...

Pewnie wielu z Was tak i ja, mieliśmy okazje przeczytać coś niemiłego na czacie team'owym...
Nie chcecie tego czytać a dana osoba dalej wypisuje tam jakieś bzdury, więc wpadłem na pomysł może głupi może nie... Żeby można było ignorować osoby, które są bardzo natrętne...
Ignorować mógłby "Szef" lub "Wszyscy z drużyny" Wtedy ułatwiło by Nam grę oraz byśmy tracili mniej nerwów no chyba ze lubicie spory :roll: ale to 2ga strona medalu ;)


Co Wy na to ?


P.S. Sorki, jeżeli był taki temat ;)


P.S.2. Każdy swój głos można by było uzasadnić (napisać dlaczego tak lub dlaczego nie)
;)

Sintui - 19-07-2007, 18:24

Takiego tematu raczej nie było.
Myślę, że to może się przydać... nieraz jakieś lolki piszą na czacie drużynowym
denerwując innych :twisted:
Ignor jak najbardziej potrzebny :>
Lepiej by chyba było gdyby wszyscy członkowie teamu mogli dawac takiego ignora. :>

Adichi - 19-07-2007, 18:25

Ja jestem Za .

Ponieważ np . w jakimś dobrym teamie napisze 4 lvl moge do teamu lub przegrani wy NOOBY itd . Więc podoba mi sie ten pomysł .

( Jestem za ale nie jestem w żadnym dobrym teamie wiem wiem debilne ale niedługą bede najlepszy <joke> g:P )

Koshima - 19-07-2007, 18:27

Hmm Mogło By Byc....


Wiele Raz Pisali Na Czacie jakieś Przeklenstwa wyzwiska itp itd. ZA!

Msonic - 19-07-2007, 18:27

dodałem ankietę ;)

możecie głosować :-D

p.s. widzę ze 1 raz dobrze pomyślałem ;P

Majk - 19-07-2007, 18:33

Co do pomysłu jestem za !
Jak wspomniano po co tracić nerwy na takie osoby.
Ignor i po sprawie.
Jak wygląda np. jeden team z top 10 , który na czacie ma wyzwiska nieproszonego gościa ?
Dlatego pomysł jest bardzo dobry ;)

Cytat:
p.s. widzę ze 1 raz dobrze pomyślałem ;P


Od czegoś trzeba zacząc nie ? ;)

Najker - 19-07-2007, 18:49

jest duzo takich przypadków gdzie nooby obrazają druzyne bo sami z nimi przegrali ;/

tak samo jak bluzgają na druzyne gm'ów. ja jestem na tak

Lag - 19-07-2007, 19:25

no jestem ZA z powodów wymienionych wyżej ale czy jest to takie potrzebne :?: przecież można ignorować ludzi (nie chodzi ten przycisk ;) ) Ale ogólnie mi sie podoba :D
Anonymous - 19-07-2007, 19:34

NA tak :D czesto jak bylem w teamie jak wygrywalismy to byly niemile slowa i na czacie teamowym i na publicznym wiec za wprowadzeniem
BARTOSh - 19-07-2007, 19:47

całkiem niezły pomysł.
zawsze będę za ograniczeniem wyrażania negatywnych emocji w grze ^^
jedyny problem, to powiększenie bazy danych o 1 pole (o ile to jest problem :P )

Arisek - 19-07-2007, 19:48

Na tak czasami na czacie drużyny pisze jakiś gostek do kogoś na czat timu bo ktoś dał mu ignor i jeszcze klnie
Marvelous - 19-07-2007, 19:48

Ja jestem za. To bardzo denerwujące jak 5 level pisze na czacie teamow leveli 100+ teksty typu "moge do teamu?". I tak co 5 minut. W takich sprawach ignor dużo zdziała ;)
kaliber94 - 19-07-2007, 20:28
Temat postu: Re: Button [Ignor] Czat Drużynowy
Jestem na TAK to sie by bardzo przydało

Msonic napisał/a:
Ignorować mógłby "Szef" lub "Wszyscy z drużyny"


Moim zdaniem powinni miec prawo wszyscy z drużyny dac ignora, ale szef mógłby tylko to odblokowac tak by było chyba najlepiej...

Ku_Zi - 20-07-2007, 08:04

Na TODO jest taki motyw: PW do drużyny (niestety niepotwierdzony) ale jeżeli to będzie wprowadzone to pomyślałem, że czat drużynowy mógłby być tylko dla drużyny. Wtedy na PW do drużyny można ustawić ignora i problem z głowy :-D A jeżeli to nie będzie wprowadzone to jestem za wprowadzeniem tej propozycji.
Regul - 20-07-2007, 11:12

Na tak, ile razy tak było że ktoś bluzgał na czacie mojej druzyny..., albo low lvl z rankiem dennym prosił o przyjecie do druzyny... NIe ma rady na noobków. Pomysł jak najbradziej popieram :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group