My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Zaproszenia w prywatnych turniejach :)

fnatic - 31-07-2007, 12:23
Temat postu: Zaproszenia w prywatnych turniejach :)
no to tak g:D
jeśli organizujemy jakiś większy turniej to zawsze zapraszanie trwa xxx godzin ... trzeba po
kolei wpisywać nick każdej osoby i klikać 'zaproś' według mnie można by to ułatwić
wprowadzając takie coś :



szukamy sobie osób spełniających Nasze 'wymagania' . Jeśli chcemy kogoś zaprosić
'zaznaczamy' go i klikamy zaproś . Wdg mnie ułatwi nam to życie g:D i proszę nie pisać
komentów typu : 'ja nie robię turniejów więc na nie' etc. g:D

Anonymous - 31-07-2007, 12:26

Świetny pomysł!

I jeszcze do tego włączyć funkcję dodawania nagród powyżej określonej liczby członków (pomysł Justice/crypton) ;]

Cornel - 31-07-2007, 12:28

Peja pomysł świetny.. ;) zaznacz i klick i zaproszenie grupowe a nie nick gracza i zaproś.. ;)
Na Tak.. :D
o i jeszcze jedno nie którzy gracze robią turnieje a potem kasują konto.. proponuje ,żeby 3 tygodnie od stworzenia turnieju turniej sam sie rozpoczynał.. :-)

Anonymous - 31-07-2007, 12:29

Za wprowadzeniem ulatwilo by to organizatorom prywatnych turniejow
TheQuestion - 31-07-2007, 12:31

No no Peja :> Dla mnie Super, przyda mi się kiedy będę robił turniej ;)

Cytat:
o i jeszcze jedno nie którzy gracze robią turnieje a potem kasują konto.. proponuje ,żeby 3 tygodnie od stworzenia turnieju turniej sam sie rozpoczynał.. :-)


tego nie bardzo rozumiem. Możesz rozjaśnić?

Ashive - 31-07-2007, 12:33

Ja osobiście do turniejów wole dołączać niżeli je robić. ale sądzę że tym "robiącym" je nieźle ułatwiło by to życie :) Jak najbardziej na TAK :smile:
fnatic - 31-07-2007, 12:33

Werto3D napisał/a:

Cytat:
o i jeszcze jedno nie którzy gracze robią turnieje a potem kasują konto.. proponuje ,żeby 3 tygodnie od stworzenia turnieju turniej sam sie rozpoczynał.. :-)


tego nie bardzo rozumiem. Możesz rozjaśnić?


to jest dokładniej opisane w tym temacie g:D oby przy upie wprowadzili bo to jest naprawdę męczące i mozolne g;)

Cornel - 31-07-2007, 12:34

Werto ktoś stworzył turniej i np. zaprosił 60 graczy ale sam skasował konto i ten turniej cały czas jest nie rozpoczęty bo nie ma kto tego rozpocząć master-turnieju skasował konto kto rozpocznie jak nie on.. ?
TheQuestion - 31-07-2007, 12:39

Cornel napisał/a:
Werto ktoś stworzył turniej i np. zaprosił 60 graczy ale sam skasował konto i ten turniej cały czas jest nie rozpoczęty bo nie ma kto tego rozpocząć master-turnieju skasował konto kto rozpocznie jak nie on.. ?


No tak, racja. Thx. (sory za offtop)

Marvelous - 31-07-2007, 12:51

Swietny pomysł. Czas zapraszania skroci sie z kilku godzin do kilku minut. Oczywiście za.
ahim - 31-07-2007, 13:29

bardzo dobry pomysl,juz nie bedzie siedzenie po kilkanascie godzin ze zaproszenia wyslac
fnatic - 31-07-2007, 19:21

jeszcze można by dodać guzik 'zaznacz wszystkich' g;) nie pomyślałem o tym g;) wdg mnie pomysł łatwy do wprowadzenia a znacznie by ułatwił życie g:D
nevti - 31-07-2007, 19:31

ja takze jestem za :) ulatwi to zycie :smile: robiacym turnieje
Vixer - 31-07-2007, 19:47

Jestem Za
Szkoda czasu na pisanie wszystkich
nickow a tak zaznaczamy i wysyłamy :)

Crypton - 31-07-2007, 20:01

Genialnie ... w ostatnim czasie robiłem turniej i zaproszenie 600 osób zajęło mi 3-4 godziny,
z czego doszło 5 procent. Nie polecam tego robić w upalny dzień, ponieważ można dostać ...
zdenerwować się. :-D


Peja napisał/a:
jeszcze można by dodać guzik 'zaznacz wszystkich' g;) nie pomyślałem o tym g;) wdg mnie pomysł łatwy do wprowadzenia a znacznie by ułatwił życie g:D


Potem tylko "zbędnych" graczy odznaczyć i "włalla" ... Czas skompresowany z 4 godzin do 5 minut.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group