My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - [Nabór] OTS Projekt

~Fret~ - 08-12-2008, 16:43
Temat postu: [Nabór] OTS Projekt
Nabór do projektu OTS.
Jelsyn - 08-12-2008, 18:15

Albo mi się wydaje albo już to żeś reklamował co ??:>
~Fret~ - 08-12-2008, 19:52

Chyba nie. Chyba że chodzi o te poprzednie tematy z dzisiaj, to tak.
Smuta - 19-12-2008, 22:27

ja myślałem że chodzi o WoN (google -> world of ninja)
albo że ktoś z forum robi otsa dot. naruto (bym sie na mapper mógł ew. zgłosić...) a tutaj szok, reklama jakiegos otsa za 5groszy, sry ale jakbym chciał pograc na jakims otsie dot naruto, to poczekałbym na WoN albo odkurzył postać na LoS( legend od shinobi)

--
Pozdro, smuta :roll:

Night Crawler - 20-12-2008, 17:54

Sorry ale jak wszedłem na tę stronę i zobaczyłem domenę yoyo.pl to mi się odechciało xD

A tak pozary czemu napisałeś to w Grafice?

Ku_Zi - 20-12-2008, 18:24

Night Crawler napisał/a:
A tak pozary czemu napisałeś to w Grafice?
My Fantasy Online Strona Główna » Społeczność MFO » Hyde Park » Naruto OTS Projekt
? g:>

Tak w ogóle nie wiem co to za moda na "założę sobie serwer CS/Tibii/czegokolwiek i napiszę o nim temat w HP, będą ludzie do grania"... Wyobrażacie sobie, gdyby chociaż 20 osób zrobiło podobnie? Z takimi rzeczami to do podpisu albo coś.

Night Crawler - 20-12-2008, 18:48

Ku_Zi
Ojej, sorry, myślałem że jestem w Grafice a nie w HP, mój błąd.

Smuta - 23-12-2008, 20:04

A może zrobimy ots na podstawie My-fantasy, ktoś by ładne skrypty napisał, i silnik, pare osób by zrobiło mapke i git :P
~Fret~ - 23-12-2008, 20:11

Daj dedyka, mogę robić. Bez dedyka to nie ma większego sensu.
Smuta - 24-12-2008, 12:33

a co, myślisz że odrazu będzie 200 osób grać :P

a tak w ogóle napewno się ktoś z dedykiem na forum znajdzie :P

MichuL - 24-12-2008, 13:48

i na pewno ktos go da na Tibie g;) a co do ilości osób, jeśli rozreklamować serwer w grze to i owszem, bardzo dużo osób by grało
v_PoGrOmCa_v - 24-12-2008, 14:03

Mhm... Trzeba będzie pomyśleć ^ ^''

Tylko, że jak mamy (jak bym miał zafundować dedyka) być całkiem zależni od Jacka to jest to nieopłacalne ; ].

~Fret~ - 24-12-2008, 14:31

Bym miał zewnętrzne ip bym hostował na swoim kompie, ale niestety nie mam :) A dedyk więcej uciągnie, no i jest 24/7.

Łatwo zarobić na utrzymanie Dedyka. Ale najpierw trzeba go mieć... Bym miał kase to bym kupił, niestety nie mam. Pisałem już do Jacka w tej sprawie(2 miesiące temu) głucho.

Z reklamą nie problem. Znam wiele osób które poszukują fajnego otsa, który po chwili nie upadnie.

Mógł bym już zacząć robić serwer, ale po co? Jaki to ma sens, jak po tygodniu nikomu się nie będzie chciało.

Macie chęci, mogę pomagać. Ale najważniejszą rzeczą jest dedyk. Bez niego nic nie robię.

Smuta - 24-12-2008, 14:35

A kto napisze skrypty, i silnik ? :)

ja mógłbym być jednym z kilku mapperów(sam to nie wyciągne za dużo )

---
w każdym razie skrypty są najważniejsze, a XML i SQL nie znam. Znam tylko w stopniu podstawowym Pascala/Delphi i początki PHP ...

~Fret~ - 24-12-2008, 14:37

Mam zaufane forum z najlepszymi Silnikami. Żeby stworzyć własny silnik trzeba umieć C++ na poziomie średnio-zaawansowanym.

Sql to tylko rodzaj silnika. Skrypty xml są banalne. ważniejsze są lua.

Sql zapisuje najważniejsze info bazie danych, dlatego działa o wiele szybciej niż xml który czyta wszystko z obszernych plików.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group