My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Błąd GM'a

Naradon - 25-02-2011, 12:42
Temat postu: Błąd GM'a
Witam,
sprawa dotyczy świata 2, gdzie [GM] VaanDee pomylił się i nie odpowiada na 'zgłoszenie zażalenia'.
Ktoś kupił przedmiot, który wystawiłem na targu i odebrano mi złoto, które otrzymałem. Zapewne gość kończył grę i zrobił mi prezent (usunął konto).
LINK
Przez to zabranie złota nie mam na miksturki regeneracji, jestem na minusie z funduszami.

BaGGy - 25-02-2011, 14:07

To nie błąd. Trzeba było zostawić kase, którą dostałeś i nie mialbyś wtedy golda na minusie. Wydałeś go więc masz "kredyt", który musisz spłacić :) ).
Trzeba było chociaż zgłosić to do gm'a skoro "ktos" zrobil Ci prezent, a jest to niedozwolone.

Naradon - 25-02-2011, 16:46

Miałem zgłosić, że ktoś przepłacił za przedmiot?
Poszczęściło mi się z tym, że ktoś tyle wydał :)
BaGGys1, na jakiej zasadzie uważasz, że nie jest to błąd GM'a ?

mnietuniema - 25-02-2011, 19:48

Był przelew złota? Był. Przelewy są zabronione i karane? Są.
Podyskutować można jedynie o tym dlaczego nie znasz regulaminu gry ;)

Naradon - 26-02-2011, 09:16

Więc mogę robić takie numery każdemu? Zarobić troche złota i kupować od ludzi mikstury, skóry dzika itp. po np. 200k złota i ich blokować w ten sposób? Dokąd to zmierza...?
Magth - 26-02-2011, 10:39

Trochę dziwna sytuacja. jak dla mnie powinno się inaczej reagować na tego typu prezenty. Skoro prezentodawca usunął postać, to czemu karę ma dostać przypadkowa osoba? Nie koniecznie musiał chcieć tego prezentu, to że go dostał to czysty przypadek. A jeśli kasę dostał, to poprostu pomyślał, że to fart, a powinna zostać ukarana jedynie osoba, która przelewu dokonała, a nie odebrała. Dlatego powinniście w inny sposób rozwiązać ten problem, bo usunięcie G z postaci Nardona nie jest dobrym rozwiązaniem.
mnietuniema - 26-02-2011, 10:46

Naradon napisał/a:
Więc mogę robić takie numery każdemu? Zarobić troche złota i kupować od ludzi mikstury, skóry dzika itp. po np. 200k złota i ich blokować w ten sposób? Dokąd to zmierza...?

Zmierza to do tego, że obdarowani nauczą się zgłaszać podejrzane transakcje - GM odejmuje tylko nadwyżkę, więzienia nie ma. Proste :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group