My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Jokohoma-Shell [2005-2010]

[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 12:32
Temat postu: Jokohoma-Shell [2005-2010]
Myślałem o tym już kiedyś lecz nigdy jakoś specjalnie mi się nie chciało tego pisać. Opuściłem to miejsce już dość dawno temu lecz mimo wszystko zawsze będę miał ciepłe wspomnienia stąd pochodzące. W końcu spędzić 5 lat w jednym miejscu to jest coś c'nie?
Oczywiście już nigdy na stałe jak kiedyś tu nie wrócę - Życzę powodzenia z projektem MF3, jest naprawdę ogromny postęp odkąd w 2005 roku polubiłem tą grę, najpierw taka prosta schematyczna, później w wersji 2giej już mocno rozbudowana z przemyślaną i dobrze ułożoną fabuła - miło było czekać z niecierpliwością na kolejne updaty. Na forum czytać te wszystkie żale i pseudo-aluzje, płakanie za adminami - z perspektywy czasu to wszystko wydaje się tak żałosne, zabawne ale w sumie z drugiej strony coś trzeba było przeżywać mając te 15 lat żyjąc w zamkniętym świecie internetu tworząc sobie niby-przyjaciół w tym świecie. Zrozumiałem również jak powszechny jest debilizm u ludzi i że naprawdę wiele osób jest taka naiwna i łatwowierna (dawanie passów, pseudo-ustawki/wystawki i itd) - doskonale to pamiętam za czasów GieMowania. Wiem jedno, że cokolwiek by nie było w jakiś tam sposób dorosłem wraz z tą grą i czuję, że nie był to czas stracony - lubiłem tu być, zyć problemami i chwilami tutaj. Niestety pojawia się chwila, że się dorasta - zmieniają się priorytety i punkt widzenia. Grywanie to już po prostu strata czasu, a raczej relikt dorastania. Oczywiście wiem, że co poniektórzy maja po 25,30 lat i sobie grają bo nudzi im się w pracy, albo nie garną się do niczego to siedzą i gikują np. tutaj. Ale to pomijam już. Nauczyłem się jeszcze jednej ważnej umiejętności siedząc tutaj, która przydaje mi się teraz. Wytrwałość i dążenie do celu. Taaaaaak te marzenia o tym żeby być "kimś" w tym miniaturowym środowisku, pamiętam to. Super aktywność na forum, pisanie poradników i encyklopedii, i niekiedy nachalna pomoc suma sumarów osiągałem wszystko co sobie zaplanowałem - z zera stałem się osobistością po przez własną pracę i wytrwałość osiągnąłem wszystkie zaplanowane cele, 2x GM, Global Moderator, złoto, medale, levele, top ranku itd. Wszystko. Zdobyłem wszystko i naprawdę na koniec sprawiło mi to satysfakcję bo równie dobrze z taką samą pasją osiągam teraz podobne cele w realnym życiu i tym bardziej mi się to podoba. Na koniec parę screnów, które udało mi się odzyskać po formacie, większość przepadła ale zostało kilka perełek, może jak coś gdzieś znajdę to zarzucę jeszcze. Pozdrawiam wszystkich co stanęli na mojej drodze.

Joko~
Shell~
Verrine~
Obito~
SummerRice~
Fatash~
Mistaken~

Ahoj.

http://img684.imageshack.us/g/25833034.png/

Phantom - 26-02-2011, 12:57

Miałem to opublikować na portalu, ale ze już go nie będzie to pewnie wielu z was ciekawi jak wyglada panel GM.

ciach

Pitazboras - 26-02-2011, 12:59

"Osiągnąłem wszystkie zaplanowane cele"? A akty dislike?
[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 13:00

Pitazboras napisał/a:
"Osiągnąłem wszystkie zaplanowane cele"? A akty dislike?


A co z nią?

Tomi - 26-02-2011, 13:08

Phantom, nie dostałeś zgody na publikowanie tych screenów.
Jakieś złości próbujesz odreagować, czy co?

[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 13:10

uuu fant dawaj na ring dawaj na ring D:
Phantom - 26-02-2011, 13:13

Cytat:
Phantom, nie dostałeś zgody na publikowanie tych screenów.
Jakieś złości próbujesz odreagować, czy co?

Nie musze posiadać takiej zgody :)
Jakie tam złości, przesadzasz...

Miałem to opublikować na portalu, ale ze już go nie będzie to pewnie wielu z was ciekawi jak wyglada panel GM.

EDIT BY MAPY

Magth - 26-02-2011, 13:14

Phantom, 3 razy to samo napisałeś. Why?
[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 13:14

śmierdzi per banem : D
Phantom - 26-02-2011, 13:15

Cytat:

śmierdzi per banem : D

Tu nie am takich banów :D

[ Dodano: 26-02-2011, 13:16 ]
Magth napisał/a:
Phantom, 3 razy to samo napisałeś. Why?

ty, no co ty?

[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 13:24

Magth napisał/a:
Phantom, 3 razy to samo napisałeś. Why?


Na kolana i licz deltę śmiertelniku !!!

Magth - 26-02-2011, 13:26

Nie, serio widziałem że 3x to samo wpisałeś ;o Chyba usunąłeś, albo mi się przywidzało ;P
llludek - 26-02-2011, 13:26

pozdro szelka, pamiętam czasy mistakena i verrine ;D 3maj sie
[Ex-GM] Shell - 26-02-2011, 13:27

llludek napisał/a:
pozdro szelka, pamiętam czasy mistakena i verrine ;D 3maj sie


kocham, : ****

Magth - 26-02-2011, 13:27

llludek, to chyba nie było tak dawno? Ja też pamiętam ;P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group