My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Niechciany level

ManiakMFo - 12-01-2014, 21:55
Temat postu: Niechciany level
Pisze temat z propozycja wprowadzenia usługi " ściągnij (level/expa) " usługa mogłaby wynosić tyle ile sobie ustawi Administrator, a miałoby to na celu pomagać ludzią , którzy zapomnieli sie i przekroczyli bariere lv na jekiej im zależ. Bo jak widze coraz wiecej ludzi denerwuje to że po wbiciu lv nie da rady już uzyskać spadku na poprzedni. A zwłaszcza u tych co swoje konta zatrzymuja na turniej w danym przedziale.

Wypowiadajcie sie na temat tej o to usługi ;)

argos1420 - 12-01-2014, 22:04

Dokładnie tak jak Ice Axe powyżej napisał, taka usługa powinna być, ja sam padłem można powiedzieć ofiarą nowego update'a i nieświadomy wbiłem level przechodząc fabułę nie wiedząc o tym że nie można zbijać expa.
Zależałoby mi na tym aby tą usługę wprowadzić jak i żeby admin cofnął mi level z 201 do 200 bo jestem 'turniejowcem' i gram w przedziale do 200 lvla, mój nick Axl, świat 3. Z góry dziękuje.

Qwiker - 12-01-2014, 22:11

przecież teraz nie trzeba uważać, na wbicie lvla. Wystarczy kupić usługę zatrzymującą lvl do odwołania
argos1420 - 12-01-2014, 22:16

Qwiker napisał/a:
przecież teraz nie trzeba uważać, na wbicie lvla. Wystarczy kupić usługę zatrzymującą lvl do odwołania


No a jak ktoś wróci po dłuższej przerwie do gry jak ja i nie będzie wiedział o tej usłudze i wbije lvl to co wtedy?

Demonstration - 12-01-2014, 22:17

Bez sensu, na wszystko usługi najlepiej, bo "mama rzuci kasą". Też kilka razy przekroczyłem level, ale trzeba grać dalej, a nie "bo na tym levelu to ja już nie potrafię".. Jeżeli jesteś turniejowcem to wbijesz lv i będziesz uczestniczył w turniejach z wyższego levela, co za problem.
ManiakMFo - 12-01-2014, 22:17

argos1420 napisał/a:
Qwiker napisał/a:
przecież teraz nie trzeba uważać, na wbicie lvla. Wystarczy kupić usługę zatrzymującą lvl do odwołania


No a jak ktoś wróci po dłuższej przerwie do gry jak ja i nie będzie wiedział o tej usłudze i wbije lvl to co wtedy?



To własnie na takie przypadki ma być ta usługa ;)

chadrian - 12-01-2014, 22:54

uważam to za bez sens, po to została wprowadzona usługa blokująca lv żeby nie było tego typu problemów, wbiłeś lv masz problem idź z nim dalej
Alanov - 12-01-2014, 23:17

Booosh, coraz to bardziej debilne 'pomysły'. Skończcie, serio...
MiT - 18-01-2014, 13:02

Tak i wtedy ja sobie z 200 lvl zejdę na 100, będę miał full gemy, hajsu tyle ile ślepy może wymnożyć sobie. Przegapiłeś lvl to twoja sprawa, też tak miałem, ale nie ułatwiajmy gry tylko zrób sobie drugie konto albo pilnuj się lepiej.

Można też turek zrobić sobie z blokadą żeby zamiast z 55 lecieć na 74 to machnąć żeby był 70.

TO ŻE JEST MAŁO GRACZY NIE OZNACZA ŻEBY GRĘ UŁATWIAĆ NYGUSOM TYLKO DODAWAĆ NOWE RZECZY, BOSSY, POTWORY I UNIKALNE ITEMY ZA BOSSY.

Rencar Old - 18-01-2014, 14:30

MiT napisał/a:
.

TO ŻE JEST MAŁO GRACZY NIE OZNACZA ŻEBY GRĘ UŁATWIAĆ NYGUSOM TYLKO DODAWAĆ NOWE RZECZY, BOSSY, POTWORY I UNIKALNE ITEMY ZA BOSSY.


Było mówione setki razy, że ta wersja gry nie będzie już kontynuowana, nie będzie nowego eq, nowych bossów itp.

MiT - 19-01-2014, 17:26

To po co się wyrywają o eq ja nie będzie kontynuowana ?
ManiakMFo - 20-01-2014, 11:34

Temat do zamknięcia. To była tylko propozycja.
Rencar Old - 20-01-2014, 12:23

MiT napisał/a:
To po co się wyrywają o eq ja nie będzie kontynuowana ?


Jedni mogą o tym nie wiedzieć (choć nie wiem jak można było przeoczyć dobrych parę postów administracji, która o tym mówiła), drudzy mogą ślepo wierzyć - "a może jednak!", a trzeci to dzieciaki, które i tak nic nie pojmują.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group