My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Kawałki kaktusa w mieście Langeburg.

PoneXis - 21-01-2014, 17:56
Temat postu: Kawałki kaktusa w mieście Langeburg.
Jesteście za wprowadzeniem kawałków do Lange? Wypowiedzcie się też co do ceny, oczywiście z rozsądkiem ;)
MiT - 21-01-2014, 18:05

Myślę że nie wprowadzać, bo chciał nie chciał Ci co będą expili na polanie (a sporo osób expi) nie będą mieli dużego zbytu. Problemu aż tak dużego z kaktusami nie ma jak z eq elitarnym i legendarnym - tutaj bym się skupił bardziej, bo gracze narzekają na braki go.

Cena jest okej według mnie, nic bym nie ruszał tutaj.

Alanov - 21-01-2014, 18:16

NIE!!!
To jest element questa, tego w sklepach być nie może...

chadrian - 21-01-2014, 20:51

Alanov napisał/a:

To jest element questa, tego w sklepach być nie może...


dokładnie myślę tak samo

[ Dodano: 21-01-2014, 20:51 ]
MiT napisał/a:
Myślę że nie wprowadzać, bo chciał nie chciał Ci co będą expili na polanie (a sporo osób expi) nie będą mieli dużego zbytu. Problemu aż tak dużego z kaktusami nie ma jak z eq elitarnym i legendarnym - tutaj bym się skupił bardziej, bo gracze narzekają na braki go.

Cena jest okej według mnie, nic bym nie ruszał tutaj.


również się zgadzam

HeienekeN - 21-01-2014, 21:12

Wypowiedz sie PonexiS na temat free resetu ;) BO gracze pod folhord coś majaczyli , ale pewnosci nie mam czy to prawda ;p
MiT - 21-01-2014, 22:45

Tomi pisał że resetu nie będzie z okazji "11k lajków", ale po połączeniu światów się coś pomyśli. A to że gracze piszą ploty bierz namiar na to ;)
PoneXis - 22-01-2014, 10:01

Sprawa przegłosowana, nie będzie kawałków w sklepie.

HeienekeN napisał/a:
Wypowiedz sie PonexiS na temat free resetu BO gracze pod folhord coś majaczyli , ale pewnosci nie mam czy to prawda ;p


Nic mi nie wiadomo o darmowym resecie statystyk. Wiem tylko, że już za dosłownie chwilę będzie połączenie światów. Zachęcam do udziału w konkursach, mam co tydzień pulę 50MF, uzbiera się na reset ;)

MiT - 22-01-2014, 10:24

No to motywacja jest już, tylko należałoby zrobić nabór na GM, bo sądząc po ostatnich aktywnościach to kiepsko coś tam w zarządzie ;

[GM] ADIHC1

Ost. logowanie 23.10.2013


[GM] VaanDee

Ost. logowanie 12.09.2013



Bicek się loguję, ale też dosłownie raz na jakiś czas i nie przemęcza się za bardzo.

Alanov - 22-01-2014, 16:03

Dokładnie, a jak już się zalogują to wpieprzają kary wszystkim (ze zgłoszeń od graczy) jak leci. Trzeba tu w końcu pozamiatać.

Tomi ruszta swoje cztery litery i zrób jakiś nabór! ;D

ManiakMFo - 24-01-2014, 22:18

MiT napisał/a:
No to motywacja jest już, tylko należałoby zrobić nabór na GM, bo sądząc po ostatnich aktywnościach to kiepsko coś tam w zarządzie ;

[GM] ADIHC1

Ost. logowanie 23.10.2013


[GM] VaanDee

Ost. logowanie 12.09.2013



Bicek się loguję, ale też dosłownie raz na jakiś czas i nie przemęcza się za bardzo.


W panelu GM jest opcja "Niewidoczny" wiec, nie patrz na daty logowania, bo one nie sa wyznacznikiem bytu GM w grze ;)
Notabene Koddeks GMa nie zezwala na bierne uczestniczenie w grze, nie dłużej niż tydzień , wyjątkiem jest 3ś i tam jest możliwość 2 tygodni.

ADIHC1 - 25-01-2014, 00:30

Nie ma opcji "niewidoczny".
MiT - 25-01-2014, 11:45

Nie ma wytłumaczenia nieobecności dla GM, to tak jakbyś widział że ktoś okrada domy, a za chwilę wejdzie do twojego i zgłaszasz to na policję, ale ona nie reaguje, więc o czym mówimy ? GM powinien być aktywny, bo jest od pilnowania porządku :mad:
Anonymous - 25-01-2014, 12:21

MiT napisał/a:
Nie ma wytłumaczenia nieobecności dla GM


Proszę, GM to też człowiek jak każdy inny, większość z nich to dorośli ludzie którzy nie mają czasu na grę, nie każdy ma 15lat i 10h dziennie czasu na sprawdzanie czy ktoś nie obraża kogoś...

MiT - 25-01-2014, 12:46

To niech odmówią przedrostka i będzie po sprawie, jak ktoś coś robi to niech się zajmuje tym porządnie, przestań ich tłumaczyć głupimi wymówkami. Tyle osób aktywnych w grze jest by dobrze sprawować funkcje, a oni sobie wchodzą jak chcą o jakiej dorosłości ty mówisz ? Lepiej wypowiadaj się z konkretnymi argumentami, a nie bijesz posty zbędnie.
Anonymous - 25-01-2014, 12:55

MiT napisał/a:
To niech odmówią przedrostka i będzie po sprawie, jak ktoś coś robi to niech się zajmuje tym porządnie, przestań ich tłumaczyć głupimi wymówkami. Tyle osób aktywnych w grze jest by dobrze sprawować funkcje, a oni sobie wchodzą jak chcą o jakiej dorosłości ty mówisz ? Lepiej wypowiadaj się z konkretnymi argumentami, a nie bijesz posty zbędnie.


Widzisz, są ludzie dla których mfo to nie całe życie, może kiedyś zrozumiesz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group