My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Najbardziej wkurzajace walki!

RaZoR - 23-01-2014, 22:37
Temat postu: Najbardziej wkurzajace walki!
Mianowicie chodzi mi o pol final turka...
http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=188483427
Nie chodzi mi o rank/pvp tylko o godnosc gracza. Takie cos mnie dobija jak koles nie potrafi wygrac ze mna magiem to atakuje z fizyka -,-

Antybristler - 23-01-2014, 22:59

Chciał wygrać. Co w tym złego?
dII - 23-01-2014, 23:19

Każdy orze jak może
RaZoR - 23-01-2014, 23:24

To tylko pokazuje na jakim poziomie jest ten gracz... Nie potrafi wygrac uczciwie to probuje inne bardzo glupie pomysly.. Dla takich graczy szkoda mi slow i tyle.
Spicer - 24-01-2014, 00:09

Wiedziałem, że się tym wkur... :D hehe chociaż nie powiem ta walka ze wszystkich grup ciekawiła mnie najbardziej ^^ a co do walki... wspaniała :} pogratulować tylko Polpowi stat, bo dobrze je rozkminił, myślę że gdyby nawet walił normalnie z magii to by wygrał.
Alanov - 24-01-2014, 06:35

Jednym słowem magowie nie powinni mieć możliwości noszenia mieczy, toporów itd., a wojaki różdżek.

Tak wiem trochę więcej niż jedno słowo :D

RaZoR - 24-01-2014, 08:43

Spicer napisał/a:
Wiedziałem, że się tym wkur... :D hehe chociaż nie powiem ta walka ze wszystkich grup ciekawiła mnie najbardziej ^^ a co do walki... wspaniała :} pogratulować tylko Polpowi stat, bo dobrze je rozkminił, myślę że gdyby nawet walił normalnie z magii to by wygrał.


Mylisz sie :) Na mapie padl jak mucha http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=188469993

Spicer - 24-01-2014, 09:51

pocisk 4 na 5* ;o ciekawe co by było jak by walił z pocisku 5 na 4*
MiT - 24-01-2014, 13:28

Szczerze mówiąc nie rozumiem większości graczy o co mają pretensje. Nie ma żadnego regulaminu walk pod którym ktoś się podpisuje itd. Dziś trzeba mieć oczy dookoła głowy, każdy gra jak chce i kim chce, nie miejcie do kogoś pretensji tylko do siebie, bo pozwolił żeby rozwalono go w tak łatwy sposób. Z drugiej strony gracze uważają to za "świńskie zagrywki", ale trzeba się przyzwyczaić do takich rzeczy i uzbroić się w wojownicze zmysły i nie dać się :P


Rzecz jasna nie popieram czegoś takiego, ale koleś zrobił hybrydę to o co kaman ? :-D

[ Dodano: 24-01-2014, 13:30 ]
Alanov napisał/a:
Jednym słowem magowie nie powinni mieć możliwości noszenia mieczy, toporów itd., a wojaki różdżek.

Tak wiem trochę więcej niż jedno słowo :D



Jestem ciekaw co zrobisz jak będzie chciał z tobą walczyć woj anty mag np. z 40k rank
Myślę że pokusa będzie nie skromna aby z fizyka ubić drania ; )

Alanov - 24-01-2014, 14:25

Cytat:
Jestem ciekaw co zrobisz jak będzie chciał z tobą walczyć woj anty mag np. z 40k rank
Myślę że pokusa będzie nie skromna aby z fizyka ubić drania ; )

No więc właśnie sam przytoczyłeś sytuacje, w której jedna ze stron ma zawsze przewagę (patrz mag), co jedynie dowodzi tego, że balans PvP jest nijaki, a dlaczego? Bo w tej grze nie ma kompletnie logiki i magowie mogą latać z mieczami : )

HeienekeN - 24-01-2014, 14:27

Można było myśleć o tym kilka lat temu , gdy wszyscy 70+ zaczeli sie oburzac , gdy Volion dostał shota , to samo Shentsu , czy o ile dobrze pamietam Pogromca Marzen , ale admini nic wtedy nie zrobili , mowi sie trudno


Gorzkie żale nic Ci nie dadza ;) Musisz kminic teraz ;p

Alanov - 24-01-2014, 14:38

To samo mogę powiedzieć, że o Eliksirach w sklepach też trzeba było myśleć kilka lat temu, twoja wypowiedź jest taka nijaka.
HeienekeN - 24-01-2014, 14:58

Alanov napisał/a:
To samo mogę powiedzieć, że o Eliksirach w sklepach też trzeba było myśleć kilka lat temu, twoja wypowiedź jest taka nijaka.



Ty i tak malo o grze wiesz , bo kitrasz antykiem non stop ;) Wiec co ty wiesz dziecko o hybrydzie ....

Spicer - 24-01-2014, 15:05

hah dlatego właśnie hybrydą walcząc w turkach topki nie wbijesz...wiem bo sam gram w turkach na 100 lv i zawsze znajdzie się burak który zrobi coś takiego...Mfowiec dajmy na to... dlatego trzeba to zlewać i robić tak samo :>
kostro - 24-01-2014, 15:16

To sie nazywa strategia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group