My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Propozycja: Ranking PvE

xD_xD - 04-02-2014, 21:45
Temat postu: Propozycja: Ranking PvE
Siemano!

Co myślicie o tym, aby wprowadzić nowe pozycje do rankingu, którymi byłyby ranking PvE(Player versus Environment) oraz PvE/24h?
Mianowicie chodzi mi o to, że za każdy zadany punkt obrażeń "potworom" otrzymywałoby się punkt do rankingu. Ewentualnie mogłoby to również dotyczyć pokonanych Bossów.
Myślę, że to dobry pomysł, ponieważ wpłynęłoby to na rywalizację między graczami (jeżeli chodzi o ranking PvE) i w jakiś sposób "urozmaiciło" grę.

Co sądzicie o tej propozycji? Proszę o wypowiedź zarówno graczy jak i administracji.

Pozdrawiam

Pan i wladca - 04-02-2014, 22:21

Przyznaję medal za najgłupszy pomysł roku.
chadrian - 04-02-2014, 22:29

bez sensu, kolejne niepotrzebne mieszanie
xD_xD - 04-02-2014, 22:36

chadrian napisał/a:
bez sensu, kolejne niepotrzebne mieszanie

Co to za różnica skoro teraz co chwile są jakieś aktualizacje, mające na celu zatrzymanie graczy jak najdłużej przy mfo2 (bo teraz o nowych graczach można zapomnieć).

[ Dodano: 04-02-2014, 22:41 ]
Pan i wladca napisał/a:
Przyznaję medal za najgłupszy pomysł roku.

Dzięki za medal... na prawdę jest on najbardziej wartościowym medalem w mojej kolekcji... ;)

To może zaproponujesz też coś żeby mfo2 trochę jeszcze pociągnęło? Czy może jesteś osobnikiem z MFO3 który tylko i wyłącznie krytykuje wszelkie propozycje dotyczące mfo2 (no pewnie- bo tak najprościej).

pawel_tiger - 04-02-2014, 22:55

Cytat:
Mianowicie chodzi mi o to, że za każdy zadany punkt obrażeń "potworom" otrzymywałoby się punkt do rankingu.


ten ranking byłby taki sam jak exp, bo przecież za potwory dostaje się doświadczenie. Poza tym znowu liczyli by się tylko gracze z top lvl, bo mają najwięcej ruchów i potworki z największą ilością życia.

Tak więc moim zdaniem to zupełnie niepotrzebny ranking.

Antybristler - 04-02-2014, 23:58

Jest przecież ranking doświadczenie zdobyte w ciągu 24h.
Alanov - 05-02-2014, 08:59

No bardzo mi przykro, ale to nie przejdzie, gdyż jest totalnie bez sensu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group