My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Dziękujemy Tomi

paladyn32 - 05-02-2014, 06:48
Temat postu: Dziękujemy Tomi
Dzięki tomi za wysłuchanie i przeanalizowanie naszych próśb no i oczywiście za ich wykonanie.

Dzięki Tomi:)

Podpisujcie jeśli dziękujecie.(jeśli podobają wam się nowości)

HeienekeN - 05-02-2014, 10:16

Ja mam tylko pytanie do Tomiego , bo z tego co pamietam to kiedys w planach bylo wprowadzenie dodatkowej mikstury dla poziomow 1-9 , gdyz ciezko gra sie teraz magiem na tych lvlach , bez kaktusow , to jest niemozliwe wygrac z osoba majaca atrybuty i mag skazany jest na porazke . Pytanie moje brzmi , czy cos z tym w koncu bedzie zrobione : )
Pan i wladca - 05-02-2014, 11:47

na 5-9 ma mniejsze szanse, natomiast na 10-13 to mag dyktuje warunki. Jest dobrze jak jest, poza tym o ile dobrze pamiętam to na 6lv magowie mieli najwięcej ranku.
HeienekeN - 05-02-2014, 12:03

Pan i wladca napisał/a:
na 5-9 ma mniejsze szanse, natomiast na 10-13 to mag dyktuje warunki. Jest dobrze jak jest, poza tym o ile dobrze pamiętam to na 6lv magowie mieli najwięcej ranku.




W 30 turach owszem , mag mial sporo ranqa , ale tomi mial wprowadzic kiedys tam poty co regeneruja 50 mp , moim zdaniem , dobry pomysl , mozna to nawet wprowadzic do 14 lvla .

chadrian - 05-02-2014, 12:44

dzięki Tomi za ostatni update :)
voranek69 - 05-02-2014, 12:57

Problem z poruszaniem się w kraterze minął, dzieki wielkie !

Czas na szóste przejście :mrgreen:

Alanov - 05-02-2014, 13:46

Cytat:
W 30 turach owszem , mag mial sporo ranqa , ale tomi mial wprowadzic kiedys tam poty co regeneruja 50 mp , moim zdaniem , dobry pomysl , mozna to nawet wprowadzic do 14 lvla .

Pomyśl zanim coś napiszesz... Przecież to nie ma żadnego sensu. Tym sposobem tylko przedłużysz żywotność woja, więc magom będzie jeszcze gorzej... (woj > mag)
Jedyne rozwiązanie jakie by mogło pomóc to odebranie magom możności leczenia miksturami życia, a wojom miksturami many, ba! i gemami. Oczywiście wpierw należałoby to porządnie przetestować, zmienić też trochę system działania inteligencji (patrz limit mikstur), żeby na każdym poziomie obie strony miały mniej więcej po równo, bo w obecnej konfiguracji woj ma zawsze przewagę ilości leczeń. Od dawien dawna czekam na zmiany tego typu, ale i tak się nie doczekam : /

@topic
Dziękujemy adminowie! : D

HeienekeN - 05-02-2014, 14:07

Alanov napisał/a:
Cytat:
W 30 turach owszem , mag mial sporo ranqa , ale tomi mial wprowadzic kiedys tam poty co regeneruja 50 mp , moim zdaniem , dobry pomysl , mozna to nawet wprowadzic do 14 lvla .

Pomyśl zanim coś napiszesz... Przecież to nie ma żadnego sensu. Tym sposobem tylko przedłużysz żywotność woja, więc magom będzie jeszcze gorzej... (woj > mag)
Jedyne rozwiązanie jakie by mogło pomóc to odebranie magom możności leczenia miksturami życia, a wojom miksturami many, ba! i gemami. Oczywiście wpierw należałoby to porządnie przetestować, zmienić też trochę system działania inteligencji (patrz limit mikstur), żeby na każdym poziomie obie strony miały mniej więcej po równo, bo w obecnej konfiguracji woj ma zawsze przewagę ilości leczeń. Od dawien dawna czekam na zmiany tego typu, ale i tak się nie doczekam : /

@topic
Dziękujemy adminowie! : D




Nie do konca tak jest , wprowadzenie dodatkowej misktury zarowno dla woja jak i maga jest z korzyscia dla obu profesji , tu masz racje , ale wyobraz sobie , ze mag nie ma zbyt duzego pola namewru ze statystykami na tych poziomach , na 10 lvl wchodza kaktusy i tylko to ratuje maga przed porazka . Mysle co pisze , bo taki tez byl pomysl Tomiego kiedys z tego co pamietam .

Alanov - 05-02-2014, 14:19

Tylko przełóż to na ilość leczeń. Woj posiadając dostęp do takiej mikstury ma kolejne 12 leczeń na swoją korzyść. Mag te 200MP wykorzysta mniej więcej na 7 ataków i 7 leczeń. Te 7 ataków (przyjmijmy, że trafione) zmusi wojownika do uleczenia się całe 3-4 razy. To po prostu nie ma prawa bytu.
HeienekeN - 05-02-2014, 14:22

Zawsze na jakims lvlu dana profesja ma przewage , lecz procz 1-14 glownie ma ja mag , pozniej na poziomie 220+ ma ja caly czas woj .
Luzaq - 05-02-2014, 14:42

Cześć
Mam pytanie, czy jak wykupi się usługę "Wyłącz ataki potworów" to jest tak, że trwa ona 10 minut, że np kupię tą usługę o 14:40 wyloguje się i zaloguje się załóżmy o 15 to już tej usługi nie będzie? Czy te 10 minut leci tylko wtedy gdy jestem online?

MiT - 05-02-2014, 15:06

Pan i wladca napisał/a:
na 5-9 ma mniejsze szanse, natomiast na 10-13 to mag dyktuje warunki. Jest dobrze jak jest, poza tym o ile dobrze pamiętam to na 6lv magowie mieli najwięcej ranku.


bohunek zależy kto jak gra, równe szanse są chociaż wg mnie wojownik lucker bije maga

no ale jak wspomniałem kto co lubi :-D



Dzięki Tomi że interesujesz się jeszcze :P

Grajcz - 05-02-2014, 17:58

Pozytywnie mnie zaskoczyło jak się zalogowałem, miła odmiana w mfo.
Anonymous - 05-02-2014, 18:35

Już lepiej to wygląda w tym profilu ;)
MiT - 05-02-2014, 19:07

Wgl fajnie jest profil zrobiony, nie muszę już najeżdżać tylko elegancko podane na tacy, pomysł jak najbardziej pozytywny. A jak komuś się nie podoba to już jego problem :-D Czekamy na więcej takich odmianek Tomi :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group