My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - walki, zmiany

paladyn32 - 05-02-2014, 07:04
Temat postu: walki, zmiany
A więc wykupiłem za 10 mf wyłączenie potworków doszedłem do bóstwa lody zostało mi jeszcze 8 min myslałem ze pokonam bóstwo i zostanie mi minuta na dolecenie do demona lecz
http://imageshack.com/a/img849/8771/aej2.png


no i tak kilka razy
1 walka jakoś po 4 rundach sie tak stało kolejne walki odrazu przegrana

Tomi - 05-02-2014, 12:53

taki błąd w wyświetlaniu HP występował czasami. Jeśli jednak twierdzisz że to się stało 4x pod rząd i to zaraz po pierwszym ciosie to rozpocznij walkę i ją zostaw, a wtedy sprawdzę.
paladyn32 - 05-02-2014, 13:01

Tomi napisał/a:
taki błąd w wyświetlaniu HP występował czasami. Jeśli jednak twierdzisz że to się stało 4x pod rząd i to zaraz po pierwszym ciosie to rozpocznij walkę i ją zostaw, a wtedy sprawdzę.


tak ale to było tylko do póki nie skończyło się 10 minutowe wyłączenie potworów. Później było ok.

Tomi - 05-02-2014, 13:44

Ta usługa nie powinna mieć wpływu na walki z bossami (ta część kodu nie była w ogóle modyfikowana), także to musiał być znany już wcześniej problem z wyświetlaniem.

Jeśli będziesz miał zamiar podchodzić do kolejnej walki z bossem to daj znać - będę miał okazję do weryfikacji (aktywuję usługę i sprawdzę walkę).

paladyn32 - 05-02-2014, 13:57

Tomi napisał/a:
Ta usługa nie powinna mieć wpływu na walki z bossami (ta część kodu nie była w ogóle modyfikowana), także to musiał być znany już wcześniej problem z wyświetlaniem.

Jeśli będziesz miał zamiar podchodzić do kolejnej walki z bossem to daj znać - będę miał okazję do weryfikacji (aktywuję usługę i sprawdzę walkę).


ok. niedługo znaczy dzisiaj jeszcze będę walczył z demonem
coś musi być na rzeczy ponieważ stało się to jakieś 4 razy pod rząd za 2 i 3 razem w 1 rundzie.

[ Dodano: 05-02-2014, 19:28 ]
walke zaczynam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group