My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Punkty

Anonymous - 05-02-2014, 11:35
Temat postu: Punkty
Czy tylko mi to aż tak dziwnie wygląda ? Nie mogę się do tego coś przekonać. Aż tyle osób było co gra na telefonach i musiało w danej chwili sprawdzić swój rank nie mogąc poczekać do czasu aż wejdą na komputer ? ...
chadrian - 05-02-2014, 12:45

mnie to nie przeszkadza
Alanov - 05-02-2014, 13:27

Ja szczerze mówiąc nawet nie zwracam uwagi na te punkty. Mam już taki odruch, że sprawdzam najeżdżając myszką i pewnie jeszcze długo się nie odzwyczaję. Także nie widzę przeszkód aby coś takiego sobie tam widniało ; ]
HeienekeN - 05-02-2014, 14:15

kiwipogromca napisał/a:
Czy tylko mi to aż tak dziwnie wygląda ? Nie mogę się do tego coś przekonać. Aż tyle osób było co gra na telefonach i musiało w danej chwili sprawdzić swój rank nie mogąc poczekać do czasu aż wejdą na komputer ? ...


Ta ale jest to tak srednio wygladajace , lepiej , zeby bylo tak jak na old mfo , poprostu "-" i najezdzasz kursorem i sprawdzasz , niepotrzebne to jest i nie bardzo wyglada moim zdaniem.

PoneXis - 05-02-2014, 14:18

HeienekeN napisał/a:
Ta ale jest to tak srednio wygladajace , lepiej , zeby bylo tak jak na old mfo , poprostu "-" i najezdzasz kursorem i sprawdzasz , niepotrzebne to jest i nie bardzo wyglada moim zdaniem.


Trzeba iść z duchem czasu, wygląda jak wygląda, ale ułatwia grę. W niczym ci nie przeszkadza, przyzwyczaisz się.

HeienekeN - 05-02-2014, 14:19

Mam jedno pytanie ;D Jak nie jestes w rankingu , to pkt do teamu normalnie leca ? ;d
Alanov - 05-02-2014, 14:31

Cytat:
Mam jedno pytanie ;D Jak nie jestes w rankingu , to pkt do teamu normalnie leca ? ;d

Na 99% tak. W teamach (chyba) liczą się punkty, które gracz posiada, a pozycja w rankingu nie gra tutaj żadnej roli. Jako, że gracz ma cały czas punkty, to są one raczej wliczane do puli. Najlepiej poczekać do jutra i zobaczyć czy np. w teamie [[s2] Genso] (109171671) ilość punktów się zwiększy ; P

MiT - 05-02-2014, 15:19

Problemy to mają zawsze sknery z czasem nie powinno się brać ich pod uwagę dosłownie, fajne są nowe zmiany i przydatne, bo sam się loguję na smarcie żeby obczaić targ czy też rank i ułatwia mi to teraz przeglądanie konta, dzięki :)
Tomi - 05-02-2014, 15:21

była poprawiana też mapa i powinna działać na większości telefonów, nawet tych słabszych.
HeienekeN - 05-02-2014, 16:03

MiT napisał/a:
Problemy to mają zawsze sknery z czasem nie powinno się brać ich pod uwagę dosłownie, fajne są nowe zmiany i przydatne, bo sam się loguję na smarcie żeby obczaić targ czy też rank i ułatwia mi to teraz przeglądanie konta, dzięki



Weź Tomi strzel mu warna w końcu , bo to już nawet śmieszne nie są te jego zajebiście dużo wnoszące posty ...

Spicer - 05-02-2014, 17:36

Zgadzam się z Heinekenem... no i co do tematu to troche rzeczywiście to denerwujące :> jak wchodzę w profil to mnie to oślepia xd ale inne zmiany są bardzo dobre :}




Nieee NIEEEEE zabierzcie TO ! jak to kur wygląda...co najmniej nie symetrycznie... źle po prostu wygląda ten profil gracza... to w ogóle jest zbędne i brzydko wygląda.

ADIHC1 - 05-02-2014, 18:09

Przyzwyczaicie się ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group