My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - Plebiscyt na Game Mastera Roku 2009

CHUDY-Arek - 26-01-2010, 18:00

Dla mnie nie ma takiego GM.... każdy nic nie jest wart.
PoneXis - 26-01-2010, 18:21

Walkmen zrobił porządek. Dajcie go na inne światy! ;]
ADIHC1 - 26-01-2010, 18:29

Gdyby Walkmen miał dzielić swoją aktywność (czas) między więcej serwerów, to jego wydajność nie byłaby tak widoczna, a i pewnie każdy ze światów byłby sprzątany tylko pobieżnie ; >

Dlatego dobrze jest, jeśli każdy ze światów ma "swojego GM", który skupia się tylko na nim.

GitMajonez - 26-01-2010, 18:30

Walkmen żądzi xD :mrgreen:
reven1993 - 26-01-2010, 18:30

Gm Mapy ma mój głos.

Ja nie wiem jak taki Walkmen może być tak popularny i to pozytywnie. Wlepia bany jak szalony i glosują na niego. A jak on będzie na innym świecie to już widzę co z MF się stanie tysiące banów lol.

Takasu - 26-01-2010, 18:41

reven1993 napisał/a:
Gm Mapy ma mój głos.

Ja nie wiem jak taki Walkmen może być tak popularny i to pozytywnie. Wlepia bany jak szalony i glosują na niego. A jak on będzie na innym świecie to już widzę co z MF się stanie tysiące banów lol.



a wlepił komuś bana bezpodstawnie ? ( nie wliczając 9-12 latków którzy twierdzą że cały świat jest przeciwko nim ). Jakby ludzie grali uczciwie taki gm nie byłby wcale potrzebny.

Fenomen walkmana tkwi w tym, że wyłapuję szybciej przekręty niż chuck norris : >

NightNoob - 26-01-2010, 19:55

raven...to ze gm wallkmen duzo banuje dobrze o nim swiadczy.to znaczy ze jest aktywny.przecierz nie rozdaje banow za nic...wiec raven nie piepsz glupot
Coni - 26-01-2010, 19:59

Walkmen jest najgorszym i najulubieńszym GM jednocześnie :twisted:
NightNoob - 26-01-2010, 20:01

ale jedno mi sie w wallkmenie nie podoba.blokuje skladanie dalszych zazalen
a moze ktos miec jakies 2 zazalenie albo cos...

NeaVe - 26-01-2010, 20:27

to trzeba tak pisać żeby odpisał
ja już tak robiłem i nic ignor i tyle. walkmen dla mnie to najgorszy gm :!: :!: :!:

Aquagen - 26-01-2010, 20:28

reven1993 napisał/a:
Ja nie wiem jak taki Walkmen może być tak popularny i to pozytywnie. Wlepia bany jak szalony i glosują na niego. A jak on będzie na innym świecie to już widzę co z MF się stanie tysiące banów lol.




Walkmen zdecydowanie powinien cię przeprosić. Dał ci bana jak "szalony". OMG, powieście go za... lewy palec u prawej ręki.


Ja miałem 7 banów i oddałem na niego głos, czemu? Bo jako jedyny pilnuje tego świata, gdyby inni GM byli aktywni na tym św. tak jak on, to teraz płakałbyś że na s2 są same nÓpy, które dają bany o nic... Walkmen zawsze ma powody do banów, zawsze znajdzie jakiś paragraf, mi osobiście parę razy dowody przedstawiał, kiedy jakoś próbowałem się wykręcić od bana.

GŁOSUJ NA WALKMENA!! ;x

Kreate - 26-01-2010, 21:44

Dałem glos na Areena . Ponieważ wg. mnie jest najlepszym GM . Nie daje bana ot tak sobie . Pilnuje dobrze porządku... Fajnie można z nim pogadać . Bez zbędnego ponizania. ... Wg. Mnie jedynymi dwiema GM'ami którzy mogą mu dorównać to [GM] Mapy i ADIHC1 .. Oni też zasługują na szacunek nie poniżają ludzi etc. jeszcze VanDee .


GŁOSUJ NA AREENA !

Night Crawler - 26-01-2010, 22:14

Areen jest chyba najbardziej ludzki z tych wszystkich rutyniarzy g:zla
Nie powiem na kogo głos oddałem, bo sam nie wiem czemu na tego kogoś zagłosowałem.

GM-debil - 27-01-2010, 14:14

Dla mnie ŻADEN gm nie zasługuje nawet na kopa w dupę! Nieprzemyślane kary (zwłaszcza aren, michuj i adhic) Zero odpowiedzi na wysyłane wiadomości, zero jakiegokolwiek kontaktu! Co kurwa, myślicie ze macie tą możliwość wlepiania banów?! W dupę sobie wsadźcie te bany! Nauczcie się pierw sprawiedliwie i rzetelnie oceniać sytuację a nie wpierdalacie kary za byle gówno!
Nie wiem jak na innych serwerach ale na 3. gm'i to idioci....

NightNoob - 27-01-2010, 14:57

tu sie zgodze na s3 nie lubie gmow...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group