My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Nieatakowanie w 2 głowne swieta + Dawanie 10 mf

~Fret~ - 11-07-2007, 22:24

ODrazu darmowy reset i po 1000mln golda ;) Jasne że na nie pomysł idiotyczny.To jest tylko gra... Tak samo było z tematem o dzikach :lol:
Charlie - 11-07-2007, 22:26

tydzień bez atakowania ? nie...a czemu ? byśmy się zanudzili na śmierc ^^

10 MF ? może odrazu 35 codziennie co ? nieee...pomyślcie...chcecie by gra sie dalej rozwijała ? nato potrzeba forsy a forse admini zbierają za esy nie ? więc pomyślcie...

MISTRZ MAGOW2 - 11-07-2007, 22:27

zgadzam się z atakowaniem tydzień bez

ale żę wy jeszcze chcecie do tego pkt troszke przesadziliście

MichuL - 12-07-2007, 04:01

cały tydzień to za dużo, ale w dzień świąt czyli Wielkanoc, Wigilia, I i II dzień Bożego Narodzenia może być
v_PoGrOmCa_v - 12-07-2007, 12:08

MichuL napisał/a:
cały tydzień to za dużo, ale w dzień świąt czyli Wielkanoc, Wigilia, I i II dzień Bożego Narodzenia może być


Święte Słowa :) Może tylko w Wielkanoc i Wigilię. A tak na ogół kto wtedy jest na MF (??)
g:-P

Jestem na Tak z nieatakowaniem w tych 2 dniach:) Może w karczmach były by rozdawane darmowe drinki :) i byśmy opowiadali sobie historię...

blackraider - 12-07-2007, 20:15

Pitazboras napisał/a:
Mogłoby to wyglądać tak - w ten dzień (ew. dni) zamiast okienka 'zostałeś zaatakowany przez gracza xxx' wyskakiwałoby 'gracz xxx życzy ci wesołych świąt' (ew. jakiś inny tekst). Oczywiście walka nie odbywałaby się. Żeby ograniczyć obciążenie serwera, możnaby ustalić, że jeden gracz może złożyć ograniczoną ilość życzeń albo tylko jeden raz każdemu graczowi.


mi sie to bardzo podoba

master - 12-07-2007, 20:36

Pomysł z MF-ami dobry , ale nieatakowanie to tylko w swoje urodziny :D
tomik - 17-07-2007, 12:01

na TAK są siwięta mikołaj wszystkim prezenciki rozdaleXD :-P
krystian - 18-07-2007, 01:05

ja na TAK powinniśmy dostawać co święta jakiś prezent od administratorów może być to co innego, albo rozlosowanie eq przedmiotów gemów nie wiem co
ważne aby święta były miłe :P
z tym nieatakowaniem to nie wiem troche nudy by były

MichuL - 18-07-2007, 01:08

jeszcze tak mi się przypomniało
w pewnej grze w czasie rejestracji podaje się datę urodzin (nie można potem zmieniać, zostaje na zawsze) a w urodziny dostaje się jakiś tam prezent, może w MF zrobić takie coś, a w urodziny nie bylibyśmy atakowani g;) chociaż raz na rok...

krystian - 18-07-2007, 01:40

Michul według mnie bardzo doby pomysł
dostajemy nie atakowanie 10 MF i moze złoto

MichuL - 18-07-2007, 01:43

i jeszcze może expa co ? g:| samo nieatakowanie tylko komunikat "gracz .... życzy Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" i tyle..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group