My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - max 2 walki z jednym graczem dziennie

cochiloco - 11-07-2007, 08:17

MISTRZ MAGOW2 napisał/a:
Mnie atakował My_i_Wy miał więkrzy lvl ale musiał rzeby mi rank zepsuć

przy ataku wyzszego lvl nie tracisz ranku

jestem nobstat napisał/a:
dzisiaj straciłem 800 ranku przez głupiego freddy05. 4 razy co godzine mnie atakował.
może wprowadzić ograniczenie do 2 walk z jednym graczem dziennie?

jestem na nie na wyzszym lvl jest malo graczy i czasami walczy sie po kilka razy zeby sie odkuc poniewaz sa bardzo wyrównane walki

mnie tez czasami gonia po mapie trzeba uwazac na takich graczy i albo uciekac albo zrobic taktyke pod przesladowce (nie mówie tu o resecie stat a o dostosowaniu ekw pod przeciwnika) taka zeby go pokonac i nie byc ofiara tylko lowca :)
jest tez inne rozwiazanie ucieknij od niego z lvl tak zeby nie mógl Cie atakowac albo pohandluj kilka dni zeby on Cie nie mógl atakowac
wyzej masz napisane jeszcze wiele innych sposobów wiec dokladnie to przeczytaj i wyciagnij wnioski

@DOWN
liczba wygranych przegranych to mala strata :]



-------------
pozdro

MISTRZ MAGOW2 - 11-07-2007, 08:27

Chodzi mi o walki z graczami. (Liczba wygranych , przegranych z graczami)
Adenos - 11-07-2007, 12:09

MISTRZ MAGOW2 napisał/a:
Mnie atakował My_i_Wy miał więkrzy lvl ale musiał rzeby mi rank zepsuć


jak atakujcie cie wyższy lvl to nie tracisz ranq, lolq :573: :570:
Pomysł na NIE, to zaleta tej gry, że można atakować ile sie chce

Shock - 11-07-2007, 12:13

Całą noc myślałem nad tym tematem.......i zmieniłem zdanie! :lol: Rzeczywiście to głupi pomysł!:D Sam kiedyś polowałem na 1 gracza kilka razy dziennie :-)
jestem nobstat - 11-07-2007, 12:13

ale też chodzi o to żeby atakować innych a nie czekać na tą samą osobe i logować sie 1 minute przed końcem jego prota żeby go dręczyć
Adichi - 11-07-2007, 12:16

Ja lubie czasami męczyć bobra xD Czyli atakowac tego samego gracza bo wtedy mam pewności ze wygram jak wygrałem #1 walkę :D

Na NIE .

Shock - 11-07-2007, 12:16

jestem nobstat napisał/a:
ale też chodzi o to żeby atakować innych a nie czekać na tą samą osobe i logować sie 1 minute przed końcem jego prota żeby go dręczyć


no ale jak sie tak stoi przed miastem po 2, 3 H to jak on bedzie tam ciągle stał to sie mu znów skończy prot i go znowu można zadedować :grin: :grin:

Emil95 - 11-07-2007, 12:21

ja jestem na nie ponieważ walki to duża część tej gry co prawwda ja częściej przegrywam niż wygrywam ale to szczeguł :wink: rozumiem innych graczy ale to po 1 przymuliło by serwer a po 2 zn9iechęciło by część graczy do walk
Kulfon i Monika - 11-07-2007, 15:15

trudno mi zawalczyc z graczami trzy razy na dzien, a co dopiero te limity
bylo by wiecej tych walk ale wiadomo z jakiego powodu jest mniej

~Fret~ - 11-07-2007, 22:22

Przecież wiadome że mielibyśmy maxymalnie zmniejszoną ilośc expa!(Mnie czasem ludzie atakują po 5 razy a i tak wygrywam) gdyby nie to na low lvlach wolniej(i to dużo) by się wbijało lvl.
kawusinnoxx - 14-07-2007, 22:09

totalnie bez sensu na NIE :-)
Lag - 14-07-2007, 22:24

Jestem na NIE chociaż cie rozumiem. Mnie codziennie taki trafia przez co mam coraz więcej wrogów :P . Ale są różne sposoby ich unikania jak np. nabije ci prota i wtedy nabijasz ile sie da skończy sie prot do miasta on offline nabijasz od nowa i tak w kółko
Monet - 14-07-2007, 22:30

Poprostu na NIE raz ma sie farta raz sie przegrywa i tak w kółko też miałem takie dni że ciągle przegrywałem ale powiedz sobie jutro bedzie lepiej i nie poddawaj sie
Medkubo - 18-07-2007, 14:18

Pomysł do bani :neutral:

Padasz Bo Ktoś Jest Leprzy :?:

Twoja Sprawa Zmien Staty i Po Kłopocie :!:

A Jak Ty Tak Kogoś Lejesz To myślisz o Tym Jak Mu Smutno :?:

NAPEWNO NIE :!: JAk JESTES MĄDRY TO ZrOzUmIeSz :mrgreen:

Pozdro ;]

woseba11 - 20-07-2007, 15:09

Pomysł.................do bani

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group