My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - [Nabór] OTS Projekt

Smuta - 24-12-2008, 14:41

dobra załóżmy że zaczniemy to robić tylko 3 pytania

1. Fret kim ty będziesz? (skrypter? znasz się na tych lua?)
2. Jaka tibia? 8.4?
3. Czy ktoś inny chce to robić?(we 2 to waste :P )

:569: :569: :569:

~Fret~ - 24-12-2008, 14:42

1. Znam podstawy lua, nie problem się poduczyć. Ogólnie umiem już robić wszystko co związane z OTS.
2. Tak, 8.4.
3. Nie wiem. Trzeba zapytać.

Smuta - 24-12-2008, 14:45

zaraz poszukam editora pod 8.4, bo nie ma mnie teraz u siebie w domu(jestem u dziadków ) :P

OGŁASZAMY NABÓR
Na stanowiska
-mapper
-skrypter
-hoster


----------
dopisz do hostera że dedykiem nie pogardzimy :)

~Fret~ - 24-12-2008, 14:52

Mapper - umiejętność tworzenia własnych expowisk, odpowiednie ozdabianie aby ładnie wyglądały. Czyli podstawy.

Skrypter - Średnia umiejętność władania językiem xml, podstawa lua.

Hoster - Zewnętrzne IP.

tazioo - 24-12-2008, 21:04

Jestem posiadaczem zewnętrznego ip :]
Więc mogę być tym hosterem ;p

Endry - 24-12-2008, 21:29

tazioo napisał/a:
Jestem posiadaczem zewnętrznego ip :]
Więc mogę być tym hosterem ;p


24/7?
? mb/s?
jaki sprzęcior?

Smuta - 25-12-2008, 18:15

No to co, są jacyś chętni? na ots mfo ????


hoster : tazioo (ale jeżeli zgłosi sie ktos z dedykiem to nie pogardzimy)
mapper: Smuta (przyda się jeszcze kilku)
skrypter: ~Fret~

Trulli - 25-12-2008, 20:40

czy ja dobrze rozumiem? OTS - Open Tibia Server?

to chyba O|M-FO|S

Smuta - 25-12-2008, 21:07

Trulli napisał/a:
czy ja dobrze rozumiem? OTS - Open Tibia Server?

to chyba O|M-FO|S


a po co ten zbędny spam?

OTS na podstawie my-fantasy :) RPG

tylkoże jeszcze projekt nie ruszył :P - nie ma ludzi
ja już mam editora, i zaczołem robić eternie :P tylko mam problem z dzikiem, chyba zamiast niego zrobie niedźwiedzia

-----------

~Fret~ - 25-12-2008, 21:15

ja już mam editora, i zaczołem robić eternie :P tylko mam problem z dzikiem, chyba zamiast niego zrobie niedźwiedzia

Dokładnie. Ale nie wzoruj się całkowicie na MF. zobaczymy co jacuś, nasze kochanie, zrobi.

Skailer - 26-12-2008, 13:46

Cytat:
czy ja dobrze rozumiem? OTS - Open Tibia Server?

to chyba O|M-FO|S


Open Tibia Server wzorowany na fabule mfo. Gdyby to było O-MFO-S to chyba było by w stylu mfo, lecz jacek nikomu nie udostepni plików przecież - to nie tibia z clientem, tylko mfo przez przeglądarkę g;)

~Fret~ - 26-12-2008, 14:50

Jeżeli jacek nie zrobi nic żeby nam pomóc (czyt. sponsoring) To nie mam zamiaru na otsie wstawiać nawet reklamy o MF. Coś za coś.

Smuta - Eternie zrób jako jedno z większych miast. Wiesz po co? ;) Zrobimy system jak w MF. żeby dojść do innego miasta będzie trzeba wbić odpowiedni lvl (bramka lvlowa) nowe miasto - nowe mobki. W Ostatnim mieście będą tylko respy bossów (Tych mocniejszych[Ghazbaran, Morga, Orsh itp.] oczywiście ustawione na ataki.)

Teraz sprawa nazw broni. Myślę że warto zrobić własne nazwy, zawsze jakieś urozmaicenie. Tylko - kto się tego podejmie? Jak edytowałem itemy w 7.6 zajeło mi to 5h... Może dlatego że nie miałem kompletnie pomysłów...

Mam już silnik, wszystko działa. Zaraz biorę się za acc maker, bo nie wierze w acc managery ;)

Jeżeli ktoś będzie chciał oglądnąć jak to na razie wygląda, zapraszam na hamachi ;)

v_PoGrOmCa_v - 26-12-2008, 14:59


Jeżeli jacek nie zrobi nic żeby nam pomóc (czyt. sponsoring) To nie mam zamiaru na otsie wstawiać nawet reklamy o MF. Coś za coś.


Tak, tak.. Tylko zastanów się - jeżeli Jacek nie zrobi reklamy to będzie jedno wielkie gówno >.>

Nie oszukujcie się, jezeli nie będzie reklamy to kto będzie grał?

~Fret~ - 26-12-2008, 15:12

Od czego są profesjonalne fora typu otland, otserv,tibia.net,tibia.org,tibia.pl? Jacek nie jest niezastąpiony. Reklama na MF napewno by przyniosła duże ilości graczy, ale na tamtych forach także jest duża ilość osób które szukają nowych otsów żeby mieć najwyższy lvl :)
MichuL - 26-12-2008, 15:17

" Zrobimy system jak w MF. żeby dojść do innego miasta będzie trzeba wbić odpowiedni lvl "
od kiedy żeby wejść do miasta trzeba mieć odpowiedni lvl ?

a co do pro for, są, więc czemu nie robić naboru tam ? g:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group