My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Ulubiony klub..

Crypton - 06-06-2009, 00:47

Lech Poznań to będzie jeden wielki fail w przyszłym sezonie..



<3

dracon13pl - 06-06-2009, 01:47

Lechia ofc & Real

od poczatku tak bylo i nic tego nie zmieni

Paczek - 07-06-2009, 18:26

Real Madryt, Milan, Chelsea rox. Potem Barca i Atletico Madryt.

Z polskich to Lech, a najbardziej nie lubie LEGII.
I oczywiście:

SaKe - 07-06-2009, 18:30

Barca,Inter,Fiorentina
Polska:Legia

Paczek, czemu Legii nie lubisz?i czemu sie tym chwalisz?^^

playcz - 09-06-2009, 13:54

No to Playcz Wam się tu rozkręci :D KOCHAM FOOTBALL!!!

Oczywiście, najlepszy klub: CHELSEA LONDYN FC - The best of the best!

Później: Milan, Juve, Fiorentina, Villareal, Aston Villa, AS Roma, Olympique Lyon, Olympique Marsylia, Everton

Trochę: Inter, Arsenal, Liverpool (tak, wiem, że kibicuję CHELSEA, a to są najwięksi rywale ich, ale jakoś nie czuję do tych klubów urazy ;) )

A inne można spalić ^^ :D

Poland? egh. szczerze nie mam ulubionego :D Jak coś to Wisła Kraków i raczej Arka Gdynia :D jakoś tak wyszło xD Kiedyś jeszcze byłem za Amicą Wronki, ale teraz to nie wiem, czy jeszcze grają :)

Jak coś se jeszcze przypomnę, to dam znać :D

@ EDIT:

Nawet nie wiecie, jaką mam radoche, jak ktoś mówi, że jego ulubione kluby to Chelsea FC i manu <buahahaha> tego przecież nie da się pogodzić. Ogień xD

wojo123 - 09-06-2009, 13:59

KKS Lech Poznań, Arka Gdynia :-P
SaKe - 09-06-2009, 14:03

playcz napisał/a:
CHELSEA LONDYN FC - The best of the best!

powiem wam tylko,ze ja nie lubie chelsea,bo jak dla mnie,klub jest niby taki dobry tylko dzieki kasie Abramowicza (czy jak to sie tam pisze),na dobra sprawde to na poczatku (przed Abramowiczem) z obecnego skladu byl chyba tylko Terry i Lampard...

wojo123 - 09-06-2009, 14:13

Sake Popieram Cie :-P
3siu - 09-06-2009, 14:21

tylko ze przed Abramowiczem w Chelsea byly taki gwiazdy jak chociazby LeSaux(chyba tak to sie pisalo:P), Zola czy Deschamps... a zawsze tak jest ze jak jest kasa sa lepsi(czyt, slawniejsi) gracze... zobacz na real który wykladal kase na gwiazdy nic nie osiagnal bo graly nazwiska... a podejrzewam ze jak lampard gral w WHU to nikt o nim nie slyszal... albo kto slyszal o Cechu przed jego gra w Chelsea??
playcz - 09-06-2009, 14:22

to jak zaczynał manu, barca czy co ktokolwiek innego ?! bez kasy klub się nie rozwinie, na początku Abramowich zainwestował, teraz się zwraca, dzięki wspaniałej grze THE BLUES, a podaj mi jakikolwiek inny dobry klub, który rozwinął się bez złotówki czy tam dolara, funta, euro... i podaj chociaż jednego gracza, który gra w nim od początku! W każdy klub trzeba coś zainwestować, a że Abram. miał więcej kasy, na sprowadzenie kilku dobrych graczy, to dobrze :D Zazdrościcie, że nie macie sponsora, który by wam coś sprowadził, to sie walicie na Chelsea, którą stać :D Ach... a kiedy właściwie ściągneli jakąś gwiazdę do Chelsea... Taaak daaawnooo... Teraz chelsea już sama się rozwija :D

Chelsea ma Terry'ego i Lampsa, od zawsze I CHWAŁA IM ZA TO!
(Lampsa prawie od zawsze xD )
CHELSEA!!!

[ Dodano: 09-06-2009, 14:23 ]
DOKŁADNIE 3siu!

MichuL - 09-06-2009, 14:27

"dzięki wspaniałej grze THE BLUES"
a co w tym sezonie wygrali ?

btw. kasa to nie wszystko, doskonałym przykładem jest Man City

playcz - 09-06-2009, 14:30

Man city jadą tylko na kasie ^^
co w tym sezonie? Puchar FA CUP
ten sezon może nie był udany (ze względu na Scolari'ego, który nieźle namieszał, od razu może nie dało się wszystkiego wyprostować...) ALE W NASTĘPNYM SEZONIE ZGARNIAMY WSZYSTKO!!!

SaKe - 09-06-2009, 14:36

Barcelona-wychowanek Xavi-jak dla mnie prezentuje stala,dobra gre
Real Madryt-Raul,kolejny wychowanek (realu ofc)

Btw ja rozumiem,to jest oczywiste,ze kazda druzyna potrzebuje kasy...ale Chelsea jak dla mnie istnieje tylko dzieki kasie...a to chyba roznica?Czy np Barcelona kupowala wielkie gwiazdy?trudno powiedziec...Ronaldinho i Messi nie bylo znani gdy ich kupili...

3siu - 09-06-2009, 14:37

playcz ja nie popieram tego ze Chelsea jest najlepsza bo szczerz to ich nie lubie... chce tu niektorym uswiadomic ze kasa to nie wszystko... MichuL dobrze dal przklad ManCity

[ Dodano: 09-06-2009, 14:39 ]
Chelsea nie istnieje tylko dzieki kasie... bo kto znal Joe czy Ashleya Colea??
chyba tylko ktos kto dokladnie sledzil Lige angielska...

SaKe - 09-06-2009, 14:45

jaCole gral calkiem dobrze w Arsenalu,Joe skads pamietam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group