My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Najwredniejszy GM w grze

Endry - 30-07-2009, 18:51

W tej grze nie ma wrednym GMów, tylko Ci którzy bardziej się przykładają, i spędzają więcej czasu w panelu, i Ci którzy robią to rzadziej ;)
Reksio i Kretes - 31-07-2009, 22:07

cybershot napisał/a:
Na prawdę dałeś popis kolego..Takich geniuszy jak ty to ze świecą szukać ;D


Pisało: Ci którzy odwiedzają ten post po raz pierwszy

Naprawdę nie umiesz czytać, bo ślepy jesteś. Ty nie jesteś osobą odwiedzającą ten post po raz pierwszy.

[ Dodano: 31-07-2009, 22:08 ]
Endry napisał/a:
W tej grze nie ma wrednym GMów


To ankieta. Nie jest prawdziwa. Tutaj się rozmawia o obecnych [GM]-ach i na ich temat.

patrol3661 - 03-08-2009, 10:07
Temat postu: blokada
[GM]-blokuje konta bez powodu oskarrzyli mnie o multi konto jak ja mam jedno konto patrol3661 a mój brat grał na koncie wirus M a reszty kont nieznalem. :evil:

Sanowmy [GM] chcialbym abyś odblokował mi konto a jeśli chodzi o spamowanie to ja bardzo przepraszam :-)

Reksio i Kretes - 04-08-2009, 17:11

patrol3661 napisał/a:
[GM]-blokuje konta bez powodu oskarrzyli mnie o multi konto jak ja mam jedno konto patrol3661 a mój brat grał na koncie wirus M a reszty kont nieznalem. :evil:


Jak to [GM] blokuje konta bez powodu? Jak nie chce z tobą rozmawiać to nie zdziw się, ale on uważa tą karę za słuszną

Chriz - 05-08-2009, 01:46

ADI ! Za kłamstwa o aktualizacji prezentacji ! ;p pisze że 'wkrótce' a mijają miesiące i nic nowego nie widać, phi ;p !
CroppTown - 05-08-2009, 20:58

Na [Gm] Terminatora zasługuje mnietuniema....

I nie powinien spełniać funkcji [Gm].

Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu.

Lukas II - 28-08-2009, 20:20

Michul

Największa gnida w całym MFO.

E: Ban za nic, rozmowa bez efektu, ostrzeżenie na forum za składanie zażaleń przed zakończeniem decyzji, a następnie zamknięcie możliwości zażaleń w grze. Czysta złośliwość, chamstwo i prostactwo. Dno.

Kaszka - 30-08-2009, 10:09

ciach
Alurab - 30-08-2009, 12:06

Wy chyba nie wiecie co zrobił kiedyś GM Zahir na s1 ^^

Sam dokładnie nie pamiętam, ale była jakaś petycja <lol> o zabranie funkcji GMa Zahirowi.

No to ja, jak i kilkadziesiąt(jak nie więcej ;p) innych osób się podpisaliśmy. A za kilka dni wszystkie te osoby miały albo więzienie, albo permy.

Ja dostałem za celowe i wielokrotne przekazywanie ranku(to była moja pierwsza postać i nie umiałem grać, miałem trochę więcej przegranych od wygranych)
Dwie czy trzy osoby tylko bana nie dostały, bo chyba nic nie można było im zarzucić ;p

CroppTown - 31-08-2009, 20:59

Zahir'owi i chyba Fanatyko zabrano funkcję Gm....

Lecz poświęcili stanowisko żeby "rozgryść pewną sprawę" Coś w sprawie oszustwa ; ]

ADIHC1 - 01-09-2009, 16:12

Z tego co pamiętam, to Zahir sam zrezygnował ze względu na brak czasu. Po jakimś czasie wrócił i wciąż zamiatał. Obecnie chyba jest nieaktywny.

Zahir i Fanatyko nigdy nie mieli panelu w tym samym czasie.

CroppTown - 01-09-2009, 18:19

Ale coś sprawa z Fanatyko była ; >
EdwinOdesseiron - 01-09-2009, 18:24

Jak takie ploty rozpuszczacie, to nic dziwnego, że później spora część szeregowych graczy oczernia GMów.
ADIHC1 - 01-09-2009, 19:16

CroppTown napisał/a:
Ale coś sprawa z Fanatyko była ; >

Nie przypominam sobie żadnej afery związanej z Fanatyko i Zahirem.

A jeśli chodzi Ci o samego Fanatyko, to sprecyzuj dokładnie co masz na myśli..
EdwinOdesseiron napisał/a:
Jak takie ploty rozpuszczacie, to nic dziwnego, że później spora część szeregowych graczy oczernia GMów.

Do "opinii publicznej" nie podawane są żadne informacje na temat tego, dlaczego dany GM nie pełni już powierzonej mu wcześniej funkcji - stąd problem. Chyba trzeba będzie to zmienić.

EdwinOdesseiron - 01-09-2009, 19:45

Zwracałem się do CroppTown'a. To on tu tworzy teorie spiskowe ;>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group