My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Najwredniejszy GM w grze

SaKe - 01-09-2009, 19:49

ADIHC1 napisał/a:
Do "opinii publicznej" nie podawane są żadne informacje na temat tego, dlaczego dany GM nie pełni już powierzonej mu wcześniej funkcji - stąd problem.

Dziwne, bo ja o kilku osobkach dosc dobre informacje mam, tzn od wiarygodnych zrodel...

ADIHC1 - 01-09-2009, 19:51

EdwinOdesseiron napisał/a:
Zwracałem się do CroppTown'a. To on tu tworzy teorie spiskowe ;>

Wiem, ale nie zmienia to faktu, że problem istnieje (vide inny temat, w którym niedawno ktoś napisał, że Zyga zrezygnował - co nie jest prawdą).
SaKe napisał/a:
Dziwne, bo ja o kilku osobkach dosc dobre informacje mam, tzn od wiarygodnych zrodel...

Co masz na myśli i kto Twoim zdaniem jest tym wiarygodnym źródłem?

keisok - 01-09-2009, 21:19

Głos dla Zahira za ban na s1.
Chriz - 01-09-2009, 21:28

AD1HC - nadaje kary graczom, nie mając dowodów na ich niby przekazy tak jak to było w moim przypadku
Jurassa - 16-09-2009, 18:09

Oczywiste jest, że najwięcej głosów dostaną najbardziej aktywni [GM] .
Chociaż bardzo mnie zdziwiło, że Walkmen ma drugie miejsce (Na dzień dzisiejszy - 23% głosów), a Game Master'em jest od niedawana. To tylko świadczy o nim. Według mnie on po prostu jest niemiły, zgrywa się i ogólnie nie jest lubiany. Zauważcie że np. Zahir jest [GM] praktycznie od początku gry.
W logach większości ukaranych graczy jest jego wpis i mimo to jest bardziej lubiany i szanowany.

azkero - 16-09-2009, 19:33

Jurassa napisał/a:
Oczywiste jest, że najwięcej głosów dostaną najbardziej aktywni [GM] .
Chociaż bardzo mnie zdziwiło, że Walkmen ma drugie miejsce (Na dzień dzisiejszy - 23% głosów), a Game Master'em jest od niedawana. To tylko świadczy o nim. Według mnie on po prostu jest niemiły, zgrywa się i ogólnie nie jest lubiany. Zauważcie że np. Zahir jest [GM] praktycznie od początku gry.
W logach większości ukaranych graczy jest jego wpis i mimo to jest bardziej lubiany i szanowany.


po prostu chce się dowartościować, on wszędzie wkleja ten link...gdzie tylko może :(
(dobrze, że na pw mi już nie może....)

ja osobiście gdym miał głosować to bym pewnie zagłosował na zahira
po pierwsze banuje konta takie które nie mają multi pod pretekstem tego, że nie usunał kont zablokowanych.
po drugie używa takich słów który przeciętny człowiek nie potrafi zrozumieć, a jak wiadomo większość dzieci gra w tą grę więc to jest okropne to co robi :p
(...)
...ale tak tylko strzelałem i nie wiem na kogo padło :p , temat poniżej poziomu...to tak jakby założyć temat który gracz jest najwredniejszy i podać tylko top10 :) bo z pewnością mieli okazje gracze wysłać pw do większości

NaPatelniChomik - 16-09-2009, 23:11

nie ma nikogo wartego terminatora, jeżeli każdy z nich działa w ramach regulaminu to wszystko ok.

Niech narody modlą się żebym ja nigdy ni edostał GM bo mam za dużo czasu na czytanie tych całych wypocin dzieciaków na czacie, sypałyby się bany i to ostro na czat, nie wspomne juz o przelewaniu ranku

Reksio i Kretes - 19-09-2009, 14:25

Jurassa napisał/a:
Chociaż bardzo mnie zdziwiło, że Walkmen ma drugie miejsce


Od kiedy ja zagłosowałem na niego, większość mnie popierała :) Ale po co kozaczyć do starszego?

Jurassa - 19-09-2009, 14:32

Chriz napisał/a:
AD1HC - nadaje kary graczom, nie mając dowodów na ich niby przekazy tak jak to było w moim przypadku


Żaden [GM] nie daje kar bez powodu.
Musiałeś coś przeskrobać :P

keisok napisał/a:
Głos dla Zahira za ban na s1.


Gdybyś przestrzegał regulaminu bana byś nie dostał.
To tylko i wyłącznie twoja wina.
Zahir po prostu zrobił to co powinien zrobić !

MySticK - 03-10-2009, 11:35

Zdecydowanie Walkmen ... Dał mi bana chyba na 10 kont ^^ Ale to dobrze bo na s2 juz takiego lajciku nie ma jak kiedys ^^
michol11 - 03-10-2009, 13:44

Przy obecnym stanie MFO, moim zdaniem nikt nie jest "terminatorem" bo nikt nie jest "GM" (takim prawdziwym) ktory siedzi i cos patrzy... To jest moje zdanie :)
Old Jogo aka Uat de Fak - 07-10-2009, 19:10

Gm Walkmen.

Daje bany za Cyferki w prezetacji, kiedy inni maja screeny z wulgaryzmami.

Jest jakas szansa skontaktowania sie przez e-mail z administratorem servera?

Cortez - 08-10-2009, 00:39

Old Jogo aka Uat de Fak napisał/a:
Gm Walkmen.

Daje bany za Cyferki w prezetacji, kiedy inni maja screeny z wulgaryzmami.

Jest jakas szansa skontaktowania sie przez e-mail z administratorem servera?


Genialny pomysł, śmiało pędź do Admina, kto wie może nadstawi rękaw albo
chociaż połączy się z Tobą w smutku ... w rzeczywistości będzie tak, że napiszesz powieść
która pozostanie bez odpowiedzi lub co gorsza zobaczysz to samo co już zostało napisane na forum ...
bana nie dostałeś za cyferki (możesz tak sądzić, Twój problem) lecz za wulgarne słownictwo.
Fakt że inni tak mają ... jacy inni, konkrety, przykłady? czy może Twoją domeną
jest puszczanie słów na wiatr ...

xXGumisXx - 08-10-2009, 15:08

Gm mnietuniema

Najpierw mi zbił czache a potem dał mi bana na s1 :sad:

Reksio i Kretes - 09-10-2009, 16:04

xXGumisXx napisał/a:
Dał mi bana na s1 za to że nie dałem mu zbić czachy


Ej chwila :roll: jak do tego doszło? Wydaje mi się, że to jest bezsensowne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group