My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Potworki dające rzeczy

v_PoGrOmCa_v - 13-07-2007, 22:31

Cytat:
nawet fajny pomysł!jestem na TAK!!!


Tu chodzi o to aby się wymieniać sugestiami... Co nam pomoże jak tym bąkniesz
"Fajny pomysł jestem na Tak " Nie nie głosowanie.

@Topic

Pomysł nawet dobry , ale wymaga dopracowania. Proponował bym aby z potworków wypadały rzeczy , które są w celach kolekcjonerskich np. z barbarzyńcy by wypadał
"topór barbarzyńcy , którego nie można by nosić. Może jakby się uzbierało 10 takich toporów ( niezwykle rzadkich ) i jakieś pazury smoka * nowego potwora ^^ *
to by można było stworzyć eliksir ^^ Comment please mój mały pomysł.
Nie chce zakładać nowego tematu^^

Marvelous - 13-07-2007, 22:37

Jak dla mnie pomysł nawet ok. Najlepiej jakby potworki dawały troszke mniej złota, a np. dawały miksy od 1lv do 4. Itemy to przesada, bo wtedy to wiekszosc graczy bylaby bogata i dobrze ubrana.

v_PoGrOmCa_v napisał/a:
Comment please mój mały pomysł.


Jak chcesz :-P
Mi sie podoba. Takie itemki kolekcjonerskie, albo jakies skladniki alchemiczne, ktore bylyby baaardzo rzadkie. Z tych itemow robiłoby sie miksy regeneracji lub eliksiry.

kawusinnoxx - 15-07-2007, 18:29

wedlug mnie te high lvl niebylyby wcale takie bogate bo patrzcie teraz na targu jest tylko pare przedmiotow wystawionych jakby lecialy z potworkow to duzo ludzi by je mialo = duzo by je wystawialo = by strasznie stanialy bo nikt sie nie bedzie bil o cos czego jest duzo...

co do pomyslu v_PoGrOmCa_v to dobre a moze jeszcze kolejny pomysl z tibii nowe unikalne fajne outfity naprzyklad z 10 baaardzo rzadkich rzeczy ktore leca z np tyranozaura no i zrobic tak zeby tych itemow niemozna bylo sprzedac

krystian - 18-07-2007, 01:54

A może zmienic to w taki sposób czy potwory są takie inteligentne aby nosiły złoto :?:
zatem od potworów nie dostajemy złota tylko jakieś przedmioty zależy od potwora jakiś tam eq a później zeby mieć z tego złoto należy to sprzedać :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group