My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Champions League

Kraien - 29-04-2009, 21:06

Glory manu Glory manu Glory manu!!

1:0 dla Manchester United, rozumiem wszystkich kibiców Aresnalu na forum ale prawda jest taka, że tą edycje Champions League wygra MANCHESTER UNITED :> . I możecie mówić sobie co chcecie ale taka prawda ;]

Lag - 29-04-2009, 21:35

Kraien napisał/a:
Glory manu Glory manu Glory manu!!

1:0 dla Manchester United, rozumiem wszystkich kibiców Aresnalu na forum ale prawda jest taka, że tą edycje Champions League wygra MANCHESTER UNITED :> . I możecie mówić sobie co chcecie ale taka prawda ;]

Muły sux.
Arsenal wyrówna pod koniec II połowy i skonczy się na 1:1 :)

Aldarion - 29-04-2009, 22:39

Za wolne były te ataku Arsenalu.
Zamiast tych pozycyjnych prób trzeba było przeprowadzić kilka rajdów skrzydłami, ale cóż, do zobaczenia za tydzień :P

Lag - 29-04-2009, 22:53

Bez Arshavina, Van Persiego to sobie mogą :)
Majk - 29-04-2009, 23:17

Cytat:
Bez Arshavina, Van Persiego to sobie mogą :)


mogą mogą mam nadzieje,że za tydzień van Persi będzie już grał ... a no co do Arshavina to ManU może dziękować za to,że nie może grać w LM.

Lag - 05-05-2009, 22:35

Tak więc pierwszym zespołem w finale LM '09 będzie Manchester Utd.
A jutro czeka nas mecz Chelsea-Barca. Licze na to, że Barcelona wygra swój mecz, ,a Czelsi nie zagra znowu 10 obrońcami :P

Jelsyn - 05-05-2009, 22:58

Lag, ogarnij się chłopcze, lubisz Real i Barcę >< ;P a tak na poważnie to wygra Chelsea i będzie powtórka z przed roku :)
MichuL - 06-05-2009, 01:31

"ale cóż, do zobaczenia za tydzień"
fail Ald ? g:hmm
ja myślę, że jutro będzie 1:0 albo 2:1 dla Chelsea, chociaż wolałbym aby Barca przeszła

Lag - 06-05-2009, 07:13

Jelsyn napisał/a:
Lag, ogarnij się chłopcze, lubisz Real i Barcę ><

Kibicuje nacodzień Realowi, a Barcie kibicuje w LM, bo nie został nikt komu bym kibicował, więc obiektywnie patrząc Barca gra najlepszy futbol, więc chce by ona wygrała : )

Jelsyn - 06-05-2009, 12:04

Kod:
Kibicuje nacodzień Realowi, a Barcie kibicuje w LM, bo nie został nikt komu bym kibicował, więc obiektywnie patrząc Barca gra najlepszy futbol, więc chce by ona wygrała :


Nie, nie grają "najlepszego" futbolu, tylko najprzyjemniejszy dla oka, a to jest zasadnicza różnica, co było widać w poprzednim starciu z Chelsea, grali efektownie, ale nie efektywnie ;)

MichuL - 06-05-2009, 12:45

to tak jakby taki np. newcastle miał zagrać z polskim klubem (na poważnie) władowaliby od groma bramek i wszyscy by się zachwycali jaki to newcastle świetny klub... a jak zmierzą się z porządnym przeciwnikiem to wymiękają... tak samo Barca dopiero teraz ma dobrych przeciwników i wymięka (ale i tak chelsea sux i wolę barce w finale ;P )
Aldarion - 06-05-2009, 13:34

Tak Mich, mały fail... :roll:
No to w takim razie odpadły wszystkie drużyny które darzę sympatią, więc trzeba wybrać faworyta spomiędzy tych nielubianych.
Nie chcę żeby wygrał ManU, bo wszędzie będą trąbili, jacy to oni zajebiści nie są, że obronili tytuł, nagle co druga osoba będzie ich kibcem.Stfu.
Nie chcę żeby wygrała Barca, a to z głupiego powodu, że w klasie mamy kilku fanatyków Barcy i oni by normalnym ludziom żyć nie dali.
Zostaje Chelsea, której nie lubię, ale szczególnych powodów przemawiających za jej porażką w tej edycji LM nie mam, więc...

GGTT - 06-05-2009, 13:40

Resovia Rzeszów wygra ;)

a tak na serio to Man Udt na 90% wygra... ;)

Areen - 06-05-2009, 13:54

GGTT napisał/a:
Resovia Rzeszów wygra ;)

a tak na serio to Man Udt na 90% wygra... ;)


Jaka Resovia, Jakie ManU.

Tylko Stal i tylko Chelsea! ;]

Aldarion - 06-05-2009, 13:57

Cytat:
Tylko Stal i tylko Chelsea! ;]


Jasne, że Stal.
Stal Stalowa Wola!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group