My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Naruto :D

Jelsyn - 08-09-2008, 19:39

Z tego co słyszałem Manga różni się trochę od bajki :] ale czy to prawda nie wiem, więc się Was o to zapytuję :D

P.S. różni= lepsza :roll:

Val Gaav - 08-09-2008, 20:02

Jelsyn napisał/a:
Z tego co słyszałem Manga różni się trochę od bajki :] ale czy to prawda nie wiem, więc się Was o to zapytuję :D

P.S. różni= lepsza :roll:


w anime są odcinki które nie pochodzą z mangi
w pierwszej serii to trwało od 100 odcinka do końca

Nightfall - 08-09-2008, 20:24

Skailer napisał/a:
Oglądałem lecz przy 21 shippuudenie się zatrzymałem (od tego odcina kilka następnych ciężko było znaleść w necie


ciach <<< tam jest dosłownie wszystko (oprócz mangi)

FantasM - 08-09-2008, 21:46

Jelsyn napisał/a:
Z tego co słyszałem Manga różni się trochę od bajki :] ale czy to prawda nie wiem, więc się Was o to zapytuję :D

P.S. różni= lepsza :roll:


Jak wspomniał Vall, fillery(odcinki nie związane z mangą ani trochę) to najgorsze utrapienie narutowicza :P Ja osobiście obejrzałem 220 odcinków Naruto i 74 odcinki Naruto Shippuuden'a, czyli jak na razie wszystkie odcinki :) Nie patrzyłem czy to fillery czy odcinki związane całkowicie z mangą. Dla mnie najlepszą(można to nazwać sagą ^^) był pościg za Sasuke w zwykłym Naruto, a w Shippuudenie najlepsze jak na razie było chyba poszukiwanie Sasuke i fillery z Sorą i spółką(ten kto oglądał wszystkie odcinki Shippuuden'a to wie o co chodzi). Właśnie niedawno skończyły się fillery w Shippku i zaczęło się wreszcie coś ciekawego :) Trening Naruto, pojawienie się Akatsuki(a mianowicie Kakuzu i Hidan'a), pokazanie Nii Yugito(Jinchuuriki dwu ogoniastego Bijuu) itd. Jak widać jestem wielkim fanem Naruto :P Ale też lubię Bleach'a :)

edekkuPL - 09-09-2008, 16:25

na razie obejrzałem do 49 odcinka Naruto (czyli podczas walki Lee vs Gaara). Rzeczywiście świetna walka jest w tym odcinku.
Jelsyn - 09-09-2008, 17:38

edekkuPL, oglądaj dalej bo warto w 1 serii pościg jest najlepszy :) bo walka Naruto vs Sasuke ciągnie się przez wspomnienia i jak dla mnie sux :<
MichuL - 10-09-2008, 14:07

jeszcze jeden link do stron z odcinkami i innymi nielegalnymi treściami i polecą ostry
Endry - 11-09-2008, 15:48

Co Ty mówisz.. Od kiedy anime w internecie jest nielegalne?
Ogar plx.

Ukryty_Samuraj - 11-09-2008, 21:01

Nielegalne jest Naruto bo Jetix i inne tego typu shitowskie kanały mają na niego jakąś licencję czy coś. Dragon Ball'a na przykład możesz spokojnie trzymać na dysku bo nikt nie ma na niego tej licencji... Dlatego się modlę żeby nie wpuszczali do TV Anime ;P
Endry - 11-09-2008, 22:32

Hmm.. Jetix wykupuje odcinki po trochu, dlatego np. odcinki Shippuudena myślę iż można mieć. Co innego manga, ponieważ JPF ma wykupione do niej prawa.. Chociaż według prawa na nie-polskim serwisie można posiadać polskie skany mangi ;>
Val Gaav - 13-09-2008, 23:14

Ukryty_Samuraj napisał/a:
Nielegalne jest Naruto bo Jetix i inne tego typu shitowskie kanały mają na niego jakąś licencję czy coś. Dragon Ball'a na przykład możesz spokojnie trzymać na dysku bo nikt nie ma na niego tej licencji... Dlatego się modlę żeby nie wpuszczali do TV Anime ;P


o ile mi wiadomo to serwisy które puszczają jakiekolwiek anime muszą za to płacić ( ok 500 zl miesięcznie ) tak że można legalnie oglądać kreskówki w sieci to nie jest kradzież natomiast już trzymanie na dysku ściągnięte odcinki to jest już nielegalne

Ziomusiq - 14-09-2008, 10:51

ja tam wolę bleacha ; >

a co do naruto:
ja tam anime nie oglądam (pół chaptera=odcinek), wole mangę - akcja dużo bardziej do przodu... choć nie ukrywam - jak dojdzie do ciekawych walk to pewnie zobaczę i animowane :)

Singami - 27-09-2008, 20:11

Ja trochę odświeżę, ponieważ zacząłem oglądać Naruto po namowach kilku osób (a raczej połowy Katowic...). Oglądałem w historii swojej tylko jedno Anime, a mianowicie Samurai Champloo, i właśnie do niego porównuje Naruto. To co mnie w nim irytuje to niektóre walki, gdy wygrywający blokuje w jakiś sposób przeciwnika po czym tłumaczy mu czemu i jak wygrał, a i tak trzymany wyrywa się, i tym razem on tłumaczy czemu wygrał... reszta nawet ciekawa, zobaczymy do którego odcinka dotrwam (aktualnie jestem przy 32).
Flame - 30-09-2008, 17:55

naruto fajne anime obejzalem cale i troche shippudena najfajniejszy odcinek to sasuke vs gaara
edekkuPL - 31-10-2008, 14:35

Jelsyn:
Rzeczywiście, Walka Naruto vs Sasuke podczas pościgu była lepsza

A tak przy okazji jestem teraz w odcinkach o walce Mizukiego z Iruką-sensei'em i walce Naruto vs Fuujin i Raijin


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group