My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Co do gemów

Singami - 02-03-2007, 21:20
Temat postu: Co do gemów
Zauważyliście, że gemy maują głupie nazwy? Ogień 1, ogień 2, co to jest? Moja propozycja dotyczy zmiany nazw i ew. nowych gemów. Oto te nazwy (Posortowane siłą ataku)

Ogień
Płomyk
Ogień
Ognista kula
Wulkan
Smoczy dech
Ognie piekielne

Lód
Sopel
Lód
Zmrożenie
Przejmujące zimno
Deszcz sopli
Epoka lodowcowa

Ziemia
Kamień
Ziemia
Głaz
Osuwisko
Wyrwa
Trzęsienie ziemi

Wiatr
Podmuch
Wiatr
Halny
Grad
Huragan
Tornado

Może kilka nowych żywiołów (a raczej atrybutów):

Światło
Blask
Światło
Dzień
Promień
Słoneczny Blask
Boskie Światło

Ciemność
Mrok
Ciemność
Noc
Śmiertelny Mrok
Wieczna Noc
Noc Umarłych

Woda
Deszcz
Woda
Burza
Utopienie
Potop
Bezkresne Morze

Mana
Wyrzut Many
Pocisk Magiczny
Ciężki Pocisk Magiczny
Magiczna Strzała
Duch Many
Ogromny Duch Many

ADIHC1 - 02-03-2007, 21:29

Wiedzialem, ze juz cos takiego gdzies widzialem, wiec mogles sie podpiac pod tamten temat..

Szczerze mowiac, to mi wszystko jedno jak sie te gemy nazywaja - nie przeszkadza mi to, ale moze komus innemu sie to spodoba..

Anonymous - 02-03-2007, 21:34

dodaje troche fantazji do gry :D
SaPeRe AuDe - 02-03-2007, 21:38

co do nazw to ja bym je pozostawił takie jakie są. Przynajmniej są czytelne i zrozumiałe a co do twoich to pewnie byłoby multum pytań co jest mocniejsze co sie bardziej opłaca.
Ale co do nowych atrybutów to jestem jak najbardziej za ;) Troszke by to urozamiciło grę...

EDIT: W sumie fakt... ale nad nazwami jeszcze troche popracuj... ogień jest spoko lód też nawet ale w ziemi wypadałoby coś zmienić ;)

Singami - 02-03-2007, 21:41

Nie byłoby, ponieważ pisze jakie są obrażenia no i można wywnioskować po cenach.
ADIHC1 - 02-03-2007, 21:44

SaPeRe AuDe napisał/a:
Przynajmniej są czytelne i zrozumiałe a co do twoich to pewnie byłoby multum pytań co jest mocniejsze co sie bardziej opłaca.


Kozakpoland napisał/a:
Nie byłoby, ponieważ pisze jakie są obrażenia no i można wywnioskować po cenach.


Chyba sam wiesz ile noobow jest na MFO, wiec zawsze sie trafi jakis geniusz, co nie bedzie wiedzial..
Ale jak juz mowilem jest mi to obojetne, jak sie gemy beda nazywac ;)

TheQuestion - 02-03-2007, 22:15

super pomysl moze jeszcze dodac bogow
Anonymous - 02-03-2007, 22:17

bogowie w pewnym sensie są . w świątyniach to np. Ziemia - Hades Ogień-Ifryt(czy jakoś tam) lód- Shiva :D
krystian - 02-03-2007, 22:23

1 Był juz taki temat
2 szkoda zwalniać update

tylko twórca tamtego tematu proponował inne nazwy

Zyga - 02-03-2007, 23:31

Wg. mnie pomysl zajefajny i z tymi nazwami i nowymi atrybutami, ale jak kolega wyzej wspomnial-sciagniete z inne tematu(czyt.plagiarstwo :P )

ja mysle ,że z czasem gra sie na ytle rozwinie ze zaczna ja upiekszac bo wzgledem wygladu/koloryzacji <-jak zwal tak zwal :P wkoncu silnik gry to podstawa a nie ze ikonka ma kolor rozowy czy czerwony ^^

Kawu_ - 03-03-2007, 00:33

Jestem na nie... Nie podoba mi sie kolejna proba na skomplikowanie tej gry... Jak tez zostalo to jzu powiedziane opozni to update... Po co zmieniac nazwy gemow? Wiesz jezeli ci nei pasuja mozesz nie grac ;] Nie podobaja mi sie te nazwy sa jakby takie strasznie dziecinne - a ja nie lubie grac na poziomie przedszkolnym...
czakos - 03-03-2007, 17:27

dla mnie jest to zbedne
a nawet latwiej jest gemow szukac na targu jak sa tak latwo ponazywane!

luke - 03-03-2007, 17:29

mi sie podoba ten pomysł, gra zyskałaby więcej barw(przynajmniej dla magów)
Dj_demoneks - 04-03-2007, 16:10

dardzo dobrypomysł popieram
PolishHawk - 04-03-2007, 19:41

Jestem za, ale tak jak zauważył Kawu_ przydałoby się zmienić nazwy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group