My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - co do "twoje aukcje" w zakładce targ..

piteruss - 09-03-2007, 11:58
Temat postu: co do "twoje aukcje" w zakładce targ..
Teraz aby znaleźć swoją aukcję, trzba wybrać miasto w którym ona się odbywa z listy wszystkich 10 miast. A czasem można nie pamiętać gdzie się dany przedmiot wystawiło. Proponuje więc aby na tej liście były wyświetlane tylko te miasta w których jakiś przedmiot wystawiliśmy. Wtedy odnalezienie własnej aukcji było by łatwiejsze. To tyle :)
X-F - 09-03-2007, 12:07

Jak to? nie pamiętasz, gdzie wystawiasz aukcje?
A poza tym, po co Ci to?
Sprawdzasz co 5 minut, jakie są aktualne ceny Twoich przedmiotów?
Bez sensu.

dislike - 09-03-2007, 12:13

Ae przejzenie ...miast w "Moje aukcje" zajmuje .. ym jakby to ujac "pare sekundek" ^^""
wiec to chyba nie problem?

Zyga - 09-03-2007, 12:49

piteruss: "ty tak fabrycznie czy po wypadku?" :cool:
Przeciez to jest pare sekund zeby sprawdzic ;]

Ja bylbym raczej za wpowadzeniem zakladki "licytowane przedmioty"
To byloby dozo bardziej konwencjonalne i praktyczne ;)

zdecydowanie na NIE ;]

Acha...wyrazaj sie :evil:
"mi to zwisa" to nie jest chyba najladniejsze okreslenie...mozesz powiedziec co...?? :roll:
lepsze"mi to lotto"

piteruss - 09-03-2007, 13:02

chmm, ale możesz mi powiedzieć, co w tym pomyśle jest złego? przecież na pewno nie będzie nikomu przeszkadzać, a lepsze pare sekund do przodu niż nic .
Zyga - 09-03-2007, 13:16

Po 1: watpie zebys wystawiał cos w eterni i lendenburg bo bardzo malo sie tam zarabia(lepiej zaoszczedzic ruchy)

po2:Mozna niepamietac...ale przewaznie sie pamieta ;) jak masz jakies problemy to kup sobie URL=http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog/product_info.php/products_id/105]tabletki na koncentracje[/URL] ;)

po3:w twoim pomysle widze właściwie same minusy...
A jedyny plus to to ,że masz zaoszczedzone 5~10sekund

Zaaaal.ru :twisted:

czakos - 09-03-2007, 14:11

lol jak mozna nie wiedziec co i gdzie sie wystawilo :P ale dobra wrazie jak by ktos zapomnial to co to za problem przepatrzec troche miast wystarczy z listy wybrac i zobaczyc czy cos jest boze jki to problem!! bezsens
Kawu_ - 09-03-2007, 14:14

Hmm jestem na nie, jeszcze by ktos pomyslal ze to gra dla niepelnosprawnych umyslowo - rozumiem oczywiscie ze to by troszke ulatwilo odnajdowanie wystawionych przedmiotow jednak nie robmy z siebie kalekich ludzi, do tej gry trzeba uzywac glowy!
czakos - 09-03-2007, 14:17

dla niesprawdnych umyslowo to dobre okreslenie :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group