My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Archiwum propozycji - ~Kilka propozycji~

blubo12a - 09-04-2007, 09:24

he he he ... Widze ze wszyscy sie zgadzaja i kazdemu sie podoba ... Ja ogolnie niemam nic do tego i w wiekszosci tych pkt jestem na tak ale mam pytanie z innej beczki ... Kiedy tych poprawek bedzie mozna sie spodziewac w grze ... Bo z doswiadczenia wiem ze pomimo ze kazdemy sie wsio podoba takie pomysly i tak nie sa wprowadzane a jak sa to o dluuuuugim okresie czasu ...
Zyga - 09-04-2007, 10:23

Cytat:
he he he ... Widze ze wszyscy sie zgadzaja i kazdemu sie podoba ... Ja ogolnie niemam nic do tego i w wiekszosci tych pkt jestem na tak ale mam pytanie z innej beczki ... Kiedy tych poprawek bedzie mozna sie spodziewac w grze ... Bo z doswiadczenia wiem ze pomimo ze kazdemy sie wsio podoba takie pomysly i tak nie sa wprowadzane a jak sa to o dluuuuugim okresie czasu ...


Jedyna informacja jaką dostałem od admina, dotyczaca pierwszych trzech moich tematów z propozycjami brzmiała:
Cytat:
Niektóre są trafne - już sobie część zanotowałem


Wiem ,że są fajne i godne uwagi (:P) ale zapewne troche potrwa aż zostanie to wprowadzonie... moze to trwać 3~6miechów ^^"

ADIHC1 - 07-12-2007, 03:09

Kilka pomyslow trafilo na liste TODO
Cytat:
• Możliwość walk manualnych z graczami w odpowiednio stworzonych do tego arenach

Cytat:
• Interfejs(panel) prostych możliwości "html" nad oknem zmiany prezentacji (taki jak przy pisaniu postów na forum)

Oczyscilem temat ze zbednego spamu i przenosze do Archiwum propozycj.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group