My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Szybkie Questy

Singami - 04-04-2007, 19:57
Temat postu: Szybkie Questy
Możnaby zrobić tzw. "szybkie Questya". Pojawiałyby się dla każdego gracza losowo, po jednym w każdym mieście (albo lepiej - jeden w tym mieście w którym jesteśmy najdalej). Cel? Zabić tyle potworow ile trzeba (np. 50 banitów), a potem zabić jakiegoś minibossa z którym walczymy manualnie, więc np. po Huntowaniu dzików musimy zabić 2 zombie. Jak dla mnie dobry pomysł, bo normalne expienie jest nuuuudne, i okropnie zniechęca do gry. A tak to jakieś urozmaicenie ;) .

Comment Plx

suprem - 04-04-2007, 20:21

To tak jakby robić Update w środku gry.
Kactuzz - 04-04-2007, 21:10

Takie odważne pomysły są dobre tylko najlepiej żeby one były już po skończeniu fabuły ;]
Fallven, - 04-04-2007, 21:32

suprem napisał/a:
To tak jakby robić Update w środku gry.

o co ci dokładnie chodzi?
update w środku gry..no i co z tego?był i na początku i będzie na końcu gry...

marus_13 - 04-04-2007, 21:49

Kozakpoland dobry pomysl :!: Racja to expienie zwykle jest nuuudne strasznie tym bardziej po update gdy wiekszosc postaci (na moim przykladzie) nie moze dalej chodzic na bossy... Expie juz od jakis... Moze 10 lvl i to jest strasznie nuudne. Lepej bylo by zrobic wlasnie takie qesty.. Bardzo dobry pomysl
Monet - 04-04-2007, 21:54

A ja mam pomysł aby byly Questy w więzieniu np. idzisz do strażnika i mówi uciekł więzień(nie chodzi o gracza) i musimy go złapać ucieka nam po lasach itp. i strażnik nam daje jakiś itemik.
Pitazboras - 05-04-2007, 00:02

Monet, na questy w więzieniu nie licz.

Co do samego pomysłu to uważam za dobry. Trochę by to urozmaiciło grę na wyższych poziomach.

fnatic - 05-04-2007, 09:01

mi sie podoba bo exp'ienie na potworach nudzi sie po jednym dniu :) a questy w wiezieniu bylyby fajne :-D straznik mowi kto uciekl a ty szukasz tropow i musisz go odnalezc dostajesz za to golda / fajny item lub exp'a po jednym takim quescie w kazdym miescie dopasowane do naszych umiejetnosci (chodzenie po lesie ,sniegu itp.) :-P
Slepy111 - 05-04-2007, 09:36

no dobry pomysł tylko żeby było to w kazdym miescie
Wielki_Woj - 05-04-2007, 09:57

a ja myślę, że powinna być jakaś szansa dla więźniów na szybsze wydostanie się pod postacią Questa. Np: Strażnik mówi, że zgubił piżmowe buty, a ty masz mu je przynieść. Jeżeli nie zachowasz ich dla siebie i je mu zwrócisz dostaniesz szybsze wyjście z więzienia...
koshiba - 05-04-2007, 10:09

Ehe. Ty mu powiesz "jasne znajdę tego więźnia" a jak tylko będziesz niewidoczny dla strażników to im uciekasz.


Pomysł Kozakpoland jest fajny. Na TAK

Wielki_Woj - 05-04-2007, 10:19

trzeba jakos wymyslec, ze ten wiezien pojawia sie od razu jak wyjdziesz z miasta walczysz z nim, zabijasz go, masz skrocony wyrok. (po walce automatycznie wracasz do wiezienia)
misiu mw - 05-04-2007, 10:42

bardzo dobry pomysł, jestem za
koshiba - 05-04-2007, 12:10

Wielki_Woj napisał/a:
trzeba jakos wymyslec, ze ten wiezien pojawia sie od razu jak wyjdziesz z miasta walczysz z nim, zabijasz go, masz skrocony wyrok. (po walce automatycznie wracasz do wiezienia)


To po co wogóle wychodzić z więzienia, jak on będzie pod miastem stał?? Może będziemy mieć pewien czas na złapanie tego uciekiniera??

Singami - 05-04-2007, 13:41

Więzienie to kara. Nie będzie nic, co się wiąże z więzieniem z questach! coponiektórzy to spamowali by na czacie, uciekli z więzienia żeby se jeszcze trochę pograć, a na dodatek jeszcze dostawali jakiś item!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group