My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Masowa rzeznia ;)

Zahir - 13-05-2007, 22:06

WarMag napisał/a:
Zahir napisał/a:
To niech nie trafia. Chcialbym zauwazyc, ze mowimy o "rzezni" a nie o turnieju. Jesli chcesz cos zmienic w turniejach - np. zalozyc nowa grupe, to prosze bardzo. Mysle, ze to temat otwarty, ale ten temat nie dotyczy turnieju.

Pisales o turnieju, ja tylko zastosowalem Twoj tok myslenia.

O turnieju napisalem, ze to juz mamy w turnieju. W zaden sposob nie porownalem Twojej rzezni do turnieju. A to czego nie ma w turnieju, jest w walkach druzynowych. Czytaj dokladnie.

Anonymous - 14-05-2007, 08:14

mi takie mcoś jest kompletnie obojętne ;)
Kawu_ - 14-05-2007, 08:21

A ja jestem za, jesli mialo by to byc nieodplantne, a startujacy nie ponosili by strat w postaci expa czy pktow rankingowych ;)

Nagroda za wygrana moze byc zloto ;p

Cornel - 14-05-2007, 14:30

Kawy brak strat tylko zyski pomyśl logicznie i tak jest już bardzo dużo złota w grze. Wy byście wszytko chceli darmowe resety,złoto może jeszcze Item'y miały by z potworów wypadać idziesz i nagle z dzika wypadaja perłowe buty...
koshiba - 14-05-2007, 18:01

Cornel napisał/a:
idziesz i nagle z dzika wypadaja perłowe buty...


A z osy pełna zbroja płytowa, czy kościane oblicze xD .

WarMag pisałeś o ograniczeniach lvl`owych. A w turnieju nie ma ograniczeń?? To co to za różnica czy startujesz w turnieju, czy w tej twojej "rzeźni??"

Poza tym jeśli gracz nie miałby nic tracić, a tylko zyskiwać to pomyśl jaki tu sens??

Smuta - 17-05-2007, 16:24

mi tam pasi, taki bajer 5/10
Anonymous - 21-05-2007, 09:42

Beznadzieja :!: :!: :!:
Od takich walk mamy turnieje.Zreszta ciekawe jakby takie walki wyglądały w praktyce.Jak wyglądały,by raporty :?:

Sir Dolek - 04-06-2007, 14:56

hehe fajnie masowa rzeź ;]tylko żeby po przegranej się odpadało bo jak by się przegrało z 39 kolesiami to troszq expa w plecy ;]
Shentsu - 04-06-2007, 22:11

Po przegranej sie odpada, a walki są o nic. Za uczestnictwo płaci się złotem, które jest nagroda dla zwycięzcy. I jest good. :-)
Sensey Kakashi - 05-06-2007, 22:32

Na nie bo turnieje sa co miesiąc i nie jesteśmy na wojnie
Diablica - 05-06-2007, 23:14

Shentsu napisał/a:
Po przegranej sie odpada, a walki są o nic. Za uczestnictwo płaci się złotem, które jest nagroda dla zwycięzcy. I jest good. :-)


tak mi sie podoba ;)
poprostu polega to na zmiezeniu swoich sił z innymi... bez zadnych zyskow...

Zyga - 06-06-2007, 08:50

Cytat:
Gratuluje, jedna walka na 4 tygodnie, a przez reszte czasu po prostu lazisz po mapie i expisz gemy, co za exytujace zajecie :P to o to chodzi w tej grze i tak to ma wygladac ?


o.O Ja nie doładowuje ruchów... Same się uzupełniają w około 25h... Wiem ,że nic takiego nie powiedziałeś, ale tak to odebrałem.
Byś się zdziwił jak fajna jest gra kiedy masz (prawie) samych kumpli na swoim lvlu...
(prawie) Nikt Cie nie atakuje na swoim lvlu... jest po prostu luuzik.
Może inaczej... Ja walk nie unikam... to inni unikają mnie w ,więc jak nie wiesz to się nie wtrącaj ;)

Co do tematu...

Jeżeli byłoby to za free to czemu nie? :wink:
Ale pomyślcie jakie mamy szanse na wygraną? ^^
Szczerze takie jak wygranie w totka...
Przykładowo... Walczy 40, albo dobra 20 osób na arenie i co?
Zaatakuje mnie jeden a drugi i/lub trzeci dobija...
Największe szanse mieliby Ci którzy mają dużo w szcześciu wp,wicie/incie, troche w speedzie a w siłce nic :P

Ale czemu nie... ? :)
Jeżeli za darmo to zawsze można spróbować :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group