My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Majewski vs Wojewódzki

Marvelous - 18-05-2007, 21:05
Temat postu: Majewski vs Wojewódzki
Razem z qmplem zastanawiamy się nad poważną kwestią :mrgreen: a mianowicie kto ma lepszy program w TVN. Czyli... Szymon Majewski vs Kuba Wojewódzki. Zapraszam do głosowania.

Edit@
Dla wyjasnienia:
Opcja w ankiecie Chyba obaj znaczy, że ich programy są porównywalne i ciężko wybrać który lepszy. Takie info, bo wydaje mi się, że źle ująłem to Chyba obaj i ludzie nie rozumieli o co mi chodzi.

Ku_Zi - 18-05-2007, 21:09

A ja jestem tym kumplem :mrgreen: . Oddałem głos na Szymona.
Anonymous - 18-05-2007, 21:11

szymon majewski show :P
MichuL - 18-05-2007, 21:15

Zamiast tylko pisać, na co głosujecie, może powiecie dlaczego ?
Ja głosuję na Wojewódzkiego, bo dowcipy Majewskiego są... mało inteligentne, jedyne co u Majewskiego jest dobre to końca nie widać i niektóre teksty z rozmów w tłoku, ale tak całościowo program jest wyraźnie wyreżyserowany, u Wojewódzkiego reżyserki tak bardzo nie widać.

skulio - 18-05-2007, 21:16

Mnie oba programy nudzą... dwóch dorosłych dzieciaków w telewizji. To już wolę sobie jakąś komedię zerknąć.
Dead Drafter - 20-05-2007, 10:27

Jak dla mnie Kuba jest jest bardziej wiarygodny bo kiedy zaprasza kogoś to gada o wszystkim (życie prywatne itp.). Szymon jest na 2-im miejscu ma ciekawe anegdoty o polityce ale on już się wypalił. Kuba sie nie boi że jak przeklnie w TV i nie jest to odznaczone głosem PIIIIIIIIP :-D to go nie wywalą przez to. Pozatym większa jest oglądalność jego jak Szymona. Chłopina ma jaja :-D a widzowie tego wymagają :grin:
Dundelek - 20-05-2007, 21:11

jak dla mnie to Kuba moze dlatego ze częscie ogladam ale oba programy so niezłe
Yaoshi - 20-05-2007, 22:41

Szymon Rulez Kuba Jest Przeterminowany i Ma Glupie Teksty
Torax - 20-05-2007, 22:58

Ja tam wolę Kubę, Szymon jest głupi i nudny, jedyne co ciekawe to "Rozmowy w tłoku" :]
Fanatyko - 21-05-2007, 09:25

Wojewódzkiego odkąd zaczął pojawiać się częściej w TV od razu polubiłem.
Wcześniej tylko słuchałem AntyRadia. Gość wie o czym gada i do czego zmierza.
Dla tych co wydaje się nudny widać, że wystarcza niski poziom Majewskiego, którego TVN
w opozycji Showmena wyrzucił na antenę (jeszcze jak Wojewódzki był w Polsacie).
Jak dla mnie Majewski ma strasznie sztuczny i chaotyczny program.
Nie wspominam już o tych jego przebierańcach. Żygać się chce.
Pier.. trzy po trzy i tyle. Niczego ciekawego nie prezentuje a i mało zabawny jest.
Malowana lala nic więcej. :lol:

Anonymous - 21-05-2007, 11:15

Wojewódzki jest najlepszy ,bo ma inteligentną ironię czego Majewski nie posiada.Śmieszne było jak był u niego Lepper.Kilka słowek z ich dialogu:
Lepper-NAzywam się ANDRIJ LEPPER :!: a WY :?:
Wojewódzki-My nie...

Lepper-Moja córka jest bardzo inteligentna
Wojewódzki-Hmmm...Ciekawe po kim to ma :mrgreen:

Hrogthar - 21-05-2007, 15:55

Według mnie program Szymona jest lepszy bo zaprasza same ziomy ma końca nie widać i rozmowy w tłoku a Kuba moze i ma leepsze teksty ale ogólnie program jego jest nudny
breiniack - 21-05-2007, 17:12

Ja tam wole Kubusia. Facet ma dla mnie śmieszniejszy humor. Majewskiego lubiłem w "Jak łyse konie", "Szymon Majewski Show" to dla mnie jedna wielka pomyłka. Nic w tym programie mi się nie podoba.
Mysia - 26-05-2007, 19:10

Ja lubię obydwóch nie wiem dlaczego .obydwaj dobrze mi się kojarzą
Cyrkiel - 08-06-2007, 16:15

KUBA Na 100%

//BSh: za posty poniżej 5 słów przysługuje ostr wartości 1... tym razem odpuszcze, ale to już ostatni raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group