My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Majewski vs Wojewódzki

Lag - 29-08-2007, 15:58

Weźcie nawet nie porównujcie Majewskiego do Wojewódzkiego ;) Wg mnie Wojewódzki jest zbyt zboczony po za tym jego programy są poprostu nudne :-| Majewski zaprasza ciekawych ludzi ma fajny program z teleturniejami :D i fajnie sie go ogląda :> Ciekawe czy sprawdził by sie program autorstwa Majewskiego i Wojewódzkiego ;)
;) ;)

mariossjex - 29-08-2007, 16:10

Najciekawszy odcinek ? 24 grudnia był :P Choć nie pamiętam z kim ale dobrze się oglądało.
Jak był Liroy[ta cenzura] i Frytka,też dobre.
Raelag napisał/a:
Wg mnie Wojewódzki jest zbyt zboczony

LOL

Jokerek - 29-08-2007, 20:55

Szymon Majewski :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
creak - 29-08-2007, 22:36

Wojewódzi jest lepszy :-P Najlepszy odcinek był z Lirojem i Lepperem.
Ogólnie fajny klimat jest u Wojewódzkiego nie to co u Majewskiego :-D

Kawu_ - 29-08-2007, 22:47

Oczywiscie, ze Wojewodzki... Nie wymagam, ze wszyscy zrozumieja poziom jego zartow i ironii, ale przynajmniej mogli byscie sie postarac...
Majewski jest nie tyle co nudny, ale zalosny... Robi z siebie kretyna w debilnych strojach i kretynskich skeczach... Jak dla mnie to jest taka zabawa dla ubogich (jesli rozumiecie o co mi chodzi :])

Diablica - 29-08-2007, 22:54

Ja oddałam glos na Kube... Szymon chce ze swojego programu zrobic wielkie show, pokazac przed kamerą jaki to on jest fajny.. jakie ma śmieszne stroje i wszyscy sie z niego smieja ( oplacona publicznosc) Kuba.. docina ludzią.. nie to ze to lubie ale w jego wykonaniu to jest smieszne... nie boji sie co ludzie powiedza , co sadza tylko szczera prawda i to mi sie podoba.. na zywo tez mozna z nim normalnie pogadac :)
DirXo - 29-08-2007, 23:33

obaj sa zawalisci, kuba kazdego kara i to jest smieszne ale program szymona sklada sie z wielu zabawnych zeczy choc wiekrzosc go oglada dla rozmow w tłoku :razz: :-D
Catwoman - 06-12-2007, 00:06

Szymon Majewski według mnie jest lepszy. Kuba nie podoba mi się jego styl i stosunek do innych. Chodź obaj robią wszystko aby ich oglądać :twisted:
TheQuestion - 06-12-2007, 17:45

Majewski za to ma kwaśne żarty, aż żałosne jak go słucham to mi się nie dobrze robi.
Nie umie prowadzić show, stara się ale bardzo źle mu to wychodzi.

Siqlid - 08-12-2007, 09:18

Kuba Wojewódzki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Flame - 08-12-2007, 11:25

Dla mnie obaj sa nie normalni. Ja wole kaparety albo jakies dobre filmy.
Samaru - 08-12-2007, 11:59

Oni nie są nienormalnii a pozatym to opinia moja jest taka......

Majewski ma bardziej rozpracowany, ze scenariuszem program, a Kuba jest śmieszniejszy a czasami pozatym majewski mysli że jego żarty są śmieszne a nie są ( tylko czasem) a tak wogóle to obaj są fajni...ale Kuba to mój imiennik więc Kuba.

I tak obaj są fajnii. :lol:

A CI CO PISZĄ POSTY CO MAJĄ MNIEJ NIŻ 5 WYRAZÓW TO POWINNII MIEĆ OSTRA!!!

Na przykład Ci co piszą: Majewski jest fajny, lub kuba też

Vic - 10-01-2008, 17:10

Wolę Kubę. Show Majewskiego mi się nie podoba. Kiedyś mi się podobało Mamy Cię ! Ale to stare czasy... ;]
NicE ShoT - 10-01-2008, 19:43

Z jednej strony można sie z nich troche pośmiać, ale z drugiej wole kabarety np. Ani Mru Mru , Moralnego Niepokoju :)
Anonymous - 25-02-2008, 18:23

Ja wolę Szymona Majewskiego.

Woogle, Szymon ma kilka programów (np. Mamy Cię !) tam jest smiesznie z wkręcaniem gwiazd ;)
A za Kubą Wojewódzkim nie przepadam :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group