My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Nazy Karczm

Sensey Kakashi - 19-05-2007, 00:50
Temat postu: Nazy Karczm
Wpadłem na taki pomysł żeby karczmy miały swoje nazwy gra by była lepsza.Chodzi mi o to żeby np. Karczma w eterni miala swoja nazwe np. Karczma pod stawem.
ADIHC1 - 19-05-2007, 00:56

A dokladniej? Gdzie propozycje nazw? Moglbys
sie bardziej wysilic, jak ju zakladasz temat ; >

Zyga - 19-05-2007, 01:30

Jak dla mnie karczma to karczma i jedna przypada na jedno miasto...więc co tu urozmaicac?
Może pomysł jest fajny ale chyba go w pełni nie wyjaśniłeś... założyłeś temat tak na 'odczep się' ^^

Winix - 19-05-2007, 10:50

Jestem na nie!! Stanowczo na NIE!!!!!!!!!!!!!!
koshiba - 19-05-2007, 11:57

Winix napisał/a:
Jestem na nie!! Stanowczo na NIE!!!!!!!!!!!!!!




A może powiesz ładnie i grzecznie dlaczego nie?? Mnie ten pomysł odpowiada. Dałem na TAK. :-) . Karczmy musiały by mieć nazwy odpowiednie do krajobrazu miasta. Np. w Oasis była by "Karczma pod piaskiem" :razz:

Monet - 19-05-2007, 12:39

Mnie sie podoba jestem 100% na TAk fajne trzeba tylko nazwy wymyślić ;]
piteruss - 19-05-2007, 12:44

ja mam jedna nazwę - Eternia - karczma pod dzikiem :)
Smuta - 19-05-2007, 13:02

mi się podoba. moje propozycje:
-Eternia : karczma pod dzikiem
-Langeburg : karczma pod zielonym orkiem
-Urkaden : karczma pod drzewkiem
-Eliar : karczma nad jeziorkiem
-Devos : karczma pod jastrzębiem xD
-Nordia : karczma pod lodowcem
-Azarad : karczma zasypana śniegiem
-Scythe : karczma pod górką
-Oasis : Karczma pod kaktusem
-Folhord : karczma pod Wojowniczą Amazonką xD

Zyga - 19-05-2007, 14:11

Nazwy te jakoś szczególnie mi sie nie podobają ^^ Chociaż niektóre ujda :)

Ja byłbym prędzej za wprowadzeniem nowej części miasta czyli np. 'Ciemna dzielnica', 'Ciemna strona miasta' lub 'speluna'.
Wiem wiem... zaraz zaczniecie mi mówić: "No to zróbmy jasna stronę miasta i będzie git xD .Ale to badziewny pomysł... "
Przydałyby sie nowe obszary miejskie. Przecież nie wszystko co jest związane z fabuła musi dziać sie w zakładce: karczma i podziemia.
Nie wiem czy by takie pomysł przeszedł ,ale trochę wydaje mi się to nielogiczne ,że nie ma więcej obiektów w mieście.
Nie mówcie mi ,że jest np. biblioteka... bo ona znajduje sie w karczmie(czy tam nad nią)

Właściwie mogłem załozyc nowy temat ale... to chyba bez różnicy ^^

Pitazboras - 19-05-2007, 14:19

Zyga napisał/a:
Ja byłbym prędzej za wprowadzeniem nowej części miasta czyli np. 'Ciemna dzielnica', 'Ciemna strona miasta' lub 'speluna'.

No to zróbmy jasną stronę miasta i będzie git xD Ale to badziewny pomysł...

Dobra, na poważnie to interesuje mnie jedna kwestia: czym byłaby ta 'speluna'? Ma zastępować w niektórych miastach karczmę? Być jakby dodatkową karczmą w mieście i trzeba będzie odwiedzić oba miejsca, żeby porozmawiać z NPC? Rozwiń trochę ten pomysł.

Zyga - 19-05-2007, 14:26

Pit, juz odpowiadam na twoje pytanie ;)
Karczma byłaby w każdym mieście... ale dodatkowo byłby jakis inny obiekt np. taka speluna. No nie ważne jakby sie to nazywało ,ale ważne ze gra byłaby zdecydowanie ciekawsza :)
Mapka na tym innym(3) obiekcie byłaby taka sama jak w karczmie czy na mapie świata. Byliby tam NPC i również bossy mogłyby byc.
Są przecież podziemia... to czemu nie ma lochów? Byłyby tam inne potworki or questy.

Oki..teraz wy komentujcie/krytykujcie i zarzućcie jakimś uzupełnieniem do pomysłu ;)

Sintui - 19-05-2007, 16:11

Sensey Kakashi napisał/a:
Chodzi mi o to żeby np. Karczma w eterni miala swoja nazwe np. Karczma pod stawem.


Czemu nie ? :) Zawsze to jakieś urozmaicenie nieszkodzące nikomu ^^


Zyga napisał/a:
Karczma byłaby w każdym mieście... ale dodatkowo byłby jakis inny obiekt np. taka speluna. No nie ważne jakby sie to nazywało ,ale ważne ze gra byłaby zdecydowanie ciekawsza


Hmm czemu nie .... taka jakby mroczniejsza karczma by się przydała ...

Zyga napisał/a:
Są przecież podziemia... to czemu nie ma lochów? Byłyby tam inne potworki or questy.


To też dosyć ciekawy pomysł ... mało tych lokacji w miastach ... a czym więcej tym lepiej dla gry :>

Kulka - 19-05-2007, 16:59

Jestem w 100% na NIE !!! W ogóle pomysł bez sensu co to za różnica jak sie nazywa ?? Poza tym (np.) w jakimś queście może ci ktoś powiedzieć idź do Karczmy pod Jastrzębiem (jak to Smuta napisał) i teraz nie wiesz czy to w poprzednich miastach czy w tych dalszych i nie wiesz czy się cofać czy iść dalej .
Smuta - 19-05-2007, 18:09

dobra nie postarałem się ;p ale to byłby tylko mały dodatek, urozmaicenie gry
Ziomusiq - 19-05-2007, 19:32

taki sobie ten pomysł

w oasis może być "Na Wydmie" xD

A na wypadek jaki kulka wspomniał można zrobić przecież jakiś mały dziennik - notatka która sama by się uzupełniała po przejściu do następnego miasta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group