My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - RC:] recovery key

Hande - 03-06-2007, 15:01
Temat postu: RC:] recovery key
WItam:) mam pewna propozycje w zwiazku z ostatnimi kradziezami kont;/...Czy nie mozna bylo by zrobic czegos takiego jak w Tibii np przy rejestracji ze wyswietla nam sie automatycznie kod ktory se zapisujemy na kartce i aby zresetowac konto wpisujemy go w specjalne pole:) co wy na to?? Pozdro:)
BARTOSh - 03-06-2007, 15:05

nie rozumiem idei... pozatym od czego jest odzyskiwanie hasła...
~Fret~ - 03-06-2007, 15:06

My nie chcemy żeby tibia była jak MF...Nie umiesz pilnować konta to twoja strata...Recovery key...Haha...Sorry ale skoro nie umieją ludzi passów do konta "nie oddać" to myślisz że rec keya też tak łatwo nie oddają? g:>
Nhadala - 03-06-2007, 15:09

Śmierć Tibii... Co wy ludzie chcecie od tej gry? Jak sobie nie radzisz trudno, ale nie rób z niej podobnego śmiecia jak tam. Pozdro.
Anonymous - 03-06-2007, 15:12

Jeśli chcesz tą grę upodobnić do tibii tą nie graj w MF tylko w tibię.
Ja Jestem na nie .
P.S. Tylko jeden post a już masz 2 ostrzeżenia :D

Anonymous - 03-06-2007, 15:20

Nie rozumeim czy jesteście ograniczeni umysłowo, i za każdym razem jak widzicie słowo "tibia" to dostajecie zatwardzenia i wytrzesz oczu...

Pomysł jest całekiem ciekawy, taki kod zabezpieczający, który dostajemy na początku i nie możemy zmienić.
Myślę, że ograniczyłoby to też oddawanie kont innym graczom lub ich sprzedaż, bo w każdej chwili możnaby odzyskać konto :] mniej oszustw

Według mnie , jest to bardzo ciekawy pomysł a argumenty w stylu" nie róbcie z tej gry Tibii" są wytworem osób quasi-rozumnych...przecież to nie wpływa na rozgrywkę tylko zabezpieczenie... :|

Normalnie- "Co z tą Polską"...

telenek - 03-06-2007, 15:22

jak ktos kradnie konta masz rozwiazanie wymysl byle jaki email i zrob najdluzsze haslo jakie mozesz wpisac :p
mariossjex - 03-06-2007, 17:38

_Fretka_ napisał/a:
My nie chcemy żeby tibia była jak MF...Nie umiesz pilnować konta to twoja strata...Recovery key...Haha...Sorry ale skoro nie umieją ludzi passów do konta "nie oddać" to myślisz że rec keya też tak łatwo nie oddają? g:>


Ilu ludzi straciło konto przez to że konta zapomniała i oddała ?[mówie o tych co nie dają passów za "1000000 G i bycie GMem"].Ja wiem jak to jest mieć ukradzione konto i tu nie ma aż takiej winy gracza.A tu wpisanie kodu i już...pomysł ŚWIETNY wg. mnie

Yaoshi - 03-06-2007, 17:57

MFO to nie Tibia. Nie Chcesz Stracic Konta to zmieniaj czesto haslo na konto i nikomu nie dawaj.

Down:
nie ale wszystko z tibi bierzecie. pomyslcie sami, a z reszta tibia jest lipa.

mariossjex - 03-06-2007, 18:00

Kurde,co wy się tej Tibi przyrypaliśćie :/ Może miecze też wywalić,bo MF to nie Tibia/inne RPGi =.= Do tego w Tibi też jest MAGIA ! Usunąć w MF :/
Sensey Kakashi - 03-06-2007, 20:30

Jak chcesz mieć rec key'a to graj w Tibie!
ADIHC1 - 03-06-2007, 21:01

Po co? Przeciez mozna odzyskac konto, korzystajac z Zapomnialem hasla..

Nawet takie zabezpieczenie (RC) nie uchroni kogos przed strata konta
- najslabszym ogniwem zabezpieczen jest czlowiek. Jak ktos straci konto,
to tylko z wlasnej glupoty lub zaniedbania. I RC tego nie zmieni ; >


Poza tym, co wy sie tak tej Tibii czepiliscie? Dziwni jestescie. I nie chodzi
tylko o ten temat czy ta gre. Ile juz razy widzialem, ze ktos przekresla jakis
pomysl, bo bylo tu, badz tu. To jest chore podejscie..

Anonymous - 03-06-2007, 21:23

Przeciez jak sie kliknie zapomnialem haslo to na twego meila zostanie wyslane haslo . A nawet jak by ktos odznaczyl meil do zmiany to przecie to trwa 14 dni jak sie nie myle wiec konto mozna swobodnie odzyskac . Chyba , ze sa takie osoby co podaja blednego meila i jak straca takie konto to sobie moga juz o nim pomarzyc. Wiec ten pomysl jest przydatny na 50% .
Msiulop - 03-06-2007, 21:24
Temat postu: Re: RC:] recovery key
Hande napisał/a:
WItam:) mam pewna propozycje w zwiazku z ostatnimi kradziezami kont;/...Czy nie mozna bylo by zrobic czegos takiego jak w Tibii np przy rejestracji ze wyswietla nam sie automatycznie kod ktory se zapisujemy na kartce i aby zresetowac konto wpisujemy go w specjalne pole:) co wy na to?? Pozdro:)


No i co Zresetujesz sobie konto i co nie bendzie Zandnej korzyscy dla tej gry dla Admina Bo jak kase bendzie zdobywał jestem NA NIE!!

Fanatyko - 03-06-2007, 21:35

Hasło zachowane tylko dla siebie w zupełności wystarczy.

Co do "Zapomniałem hasła" i zmyślonych e-maili..
Jakby e-mail był dobry to i "zapomniane hasło" by przyszło ;)
Dlaczego przy rejestracji nie wysyłana jest "aktywacja konta" na pocztę to nie wiem..
Może i multi ludziom by się tak nie chciało robić bo trzeba by nową pocztę robić..

:cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group