My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Podróż po morzach .

mariossjex - 06-06-2007, 21:21

Ja wole dostać update z ciekawymi rzeczami raz na 2-3 miechy niż jedno miasto co tydzień :P Dla mnie powinien być jeden statek,którym można by było pływać[genialne :P ].
Marvelous - 06-06-2007, 21:34

mariossjex napisał/a:
Ja wole dostać update z ciekawymi rzeczami raz na 2-3 miechy niż jedno miasto co tydzień :P Dla mnie powinien być jeden statek,którym można by było pływać[genialne :P ].

I tutaj się całkowicie zgodze. Lepiej poczekać więcej czasu i dostać więcej, aby radość była większa :-D . Najlepszym rozwiązaniem wg. mnie to zrobić jeden statek zamiast pontonów itp. A kase na levelu większym niz 80 bedzie mial kazdy, wiec bez obaw.

v_PoGrOmCa_v - 07-06-2007, 20:06

Jestem na Tak ;) Z tym pontonem to się uśmiałem ... Ale jezszce bardziej mi było do śmiechu jak paru graczy to na serio wzięło xD
Smuta - 07-06-2007, 20:10

Mi się podoba! extra pomysł, dam 10/10 xD
TheQuestion - 08-06-2007, 11:28

bardzo fajne jak juz mowilem ;) mozna zrobic na tych morzach mini bosy (wraki statkow) gdzie spotkamy kogos tam i dostaniemy jakas skromna nagrode za wygranie ;) tylko najlepiej jakby atak na nich byl dowolny a nie przymusowy ^^
Smuta - 08-06-2007, 13:26

ale np cos takiego płyniemy tym statkiem(który zużywa np 3 ruchy za i kratke)
i mamy zdarzenie losowe, tu np statek widmo, podpływamy do niego i wtedy znajdujemy się na statku, naszym ludkiem, tam są potwory tak samo jak na mapie tylko inne, pływając po możu można natrafić na różne potwory. Mogą też być Questy np spotykamy statek żaglowy(zdarzenie losowe) płyniemy do niego, nagle znajdujemy sie na tym statku, tam kapitan mówi o potworze np Kraken, i prosi o pomoc... Płyniemy na północ(lub gdzie indziej, zależy co kapitan powie-zdarzenie losowe) znajdujmy krakena i rozpowczyna sie walka manualna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group